Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real-voorzitter Pérez is Mbappé al weer vergeten

Real-voorzitter Pérez is Mbappé al weer vergeten

PARIJS (ANP) - Voorzitter Florentino Pérez van Real Madrid heeft het mislopen van Kylian Mbappé naar eigen zeggen snel achter zich gelaten. Pérez dacht lange tijd dat de Franse aanvaller komende zomer transfervrij naar Madrid zou komen, maar Mbappé besloot vorige week tot veler verrassing bij te tekenen bij Paris Saint-Germain.

"Real Madrid blijft er altijd aan werken om de beste voetballers te hebben, maar het Mbappé-gedoe is al weer vergeten", zei Pérez na de gewonnen finale van de Champions League tegen Liverpool (1-0). "Er is niets gebeurd. Real Madrid kan terugkijken op een perfect seizoen. Dit is ons feest."

Real Madrid deed vorig jaar al een mislukte poging om Mbappé over te nemen van PSG. De aanvaller leek dit jaar alsnog naar Madrid te komen, omdat hij lange tijd weigerde zijn aflopende contract in Parijs te verlengen. Volgens Spaanse media waande Real Madrid zich sinds afgelopen winter na vele gesprekken met het kamp-Mbappé al zeker van diens komst. De verrassing was groot toen Mbappé vorige week alsnog voor drie jaar bijtekende. De organisatie van de Spaanse voetbalcompetitie La Liga diende een klacht in bij de Europese bond UEFA, de Franse autoriteiten en de Europese Unie omdat Paris Saint-Germain daarmee de financiële regels zou overtreden.

Meer uit Voetbal

Stadsderby tussen Slavia en Sparta Praag gestaakt

PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.

2 uur geleden
Almere schakelt De Graafschap uit en treft Willem II in play-offs

DOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).

3 uur geleden
Aanvaller Lang viert landstitel met Galatasaray

ISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.

4 uur geleden
Olise helpt kampioen Bayern München aan uitzege op VfL Wolfsburg

WOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.

5 uur geleden
Manchester City blijft in titelrace met zege op Brentford

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.

5 uur geleden
Internazionale wint na behalen titel ook ruim bij Lazio

ROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.

5 uur geleden
Willem II schakelt RKC uit in play-offs om promotie en degradatie

TILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).

6 uur geleden