Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real-voorzitter Pérez is Mbappé al weer vergeten

Real-voorzitter Pérez is Mbappé al weer vergeten

PARIJS (ANP) - Voorzitter Florentino Pérez van Real Madrid heeft het mislopen van Kylian Mbappé naar eigen zeggen snel achter zich gelaten. Pérez dacht lange tijd dat de Franse aanvaller komende zomer transfervrij naar Madrid zou komen, maar Mbappé besloot vorige week tot veler verrassing bij te tekenen bij Paris Saint-Germain.

"Real Madrid blijft er altijd aan werken om de beste voetballers te hebben, maar het Mbappé-gedoe is al weer vergeten", zei Pérez na de gewonnen finale van de Champions League tegen Liverpool (1-0). "Er is niets gebeurd. Real Madrid kan terugkijken op een perfect seizoen. Dit is ons feest."

Real Madrid deed vorig jaar al een mislukte poging om Mbappé over te nemen van PSG. De aanvaller leek dit jaar alsnog naar Madrid te komen, omdat hij lange tijd weigerde zijn aflopende contract in Parijs te verlengen. Volgens Spaanse media waande Real Madrid zich sinds afgelopen winter na vele gesprekken met het kamp-Mbappé al zeker van diens komst. De verrassing was groot toen Mbappé vorige week alsnog voor drie jaar bijtekende. De organisatie van de Spaanse voetbalcompetitie La Liga diende een klacht in bij de Europese bond UEFA, de Franse autoriteiten en de Europese Unie omdat Paris Saint-Germain daarmee de financiële regels zou overtreden.

Meer uit Voetbal

Paris Saint-Germain op drempel van kampioenschap in Ligue 1

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat op de drempel van het kampioenschap in de Ligue 1. De ploeg van trainer Luis Enrique won in de competitie met 1-0 van Stade Brest.

3 uur geleden
AC Milan thuis onderuit tegen Atalanta met De Roon

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de vierde plaats in de Serie A een kostbare nederlaag geleden. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri verloor in eigen huis met 3-2 van Atalanta van Marten de Roon.

3 uur geleden
De Jong kampioen met FC Barcelona na zege op Real Madrid

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona is met Frenkie de Jong voor de tweede keer op rij kampioen in La Liga geworden. De koploper in de Spaanse competitie van trainer Hansi Flick won El Clásico in eigen huis met 2-0 van Real Madrid, dat Barça in de resterende drie wedstrijden niet meer kan inhalen.

3 uur geleden
Malen en Rensch bezorgen AS Roma winst bij Parma

PARMA (ANP) - AS Roma heeft door doelpunten in de extra tijd van Devyne Rensch en Donyell Malen met 3-2 gewonnen bij Parma. Roma blijft door de zege kans maken op kwalificatie voor de Champions League.

5 uur geleden
NAC-aanvoerder Kemper vindt degradatie harde klap

BREDA (ANP) - Aanvoerder Boy Kemper van NAC Breda noemt de degradatie van de club een harde klap. "Je staat 2-0 voor en toch is het doek gevallen. Dat doet enorm veel pijn", zei hij bij ESPN. De wedstrijd werd in de 82e minuut bij een 2-0-voorsprong voor NAC stilgelegd, nadat voor de tweede keer vuurwerk op het veld was gegooid.

6 uur geleden
Arsenal boekt zege bij West Ham United in titelrace

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Engelse titelrace een 1-0-overwinning geboekt bij West Ham United, dat in degradatieproblemen verkeert. De ploeg van trainer Mikel Arteta scoorde pas in de 83e minuut. Door de overwinning heeft de club uit Noord-Londen het kampioenschap nog altijd in eigen hand. Arsenal komt nog twee keer in actie en heeft 79 punten. Manchester City heeft met 74 punten nog drie wedstrijden te gaan.

6 uur geleden
Telstar neemt afstand van Volendam door zege op Heracles

VELSEN (ANP) - Telstar heeft met de overwinning op Heracles Almelo afstand genomen van FC Volendam in de onderste regionen van de Eredivisie. De ploeg van coach Anthony Correia won met 3-0 van de al gedegradeerde club uit Almelo door treffers van Guus Offerhaus, Tyrese Noslin en Jeff Hardeveld.

7 uur geleden