Real-voorzitter Pérez is Mbappé al weer vergeten
PARIJS (ANP) - Voorzitter Florentino Pérez van Real Madrid heeft het mislopen van Kylian Mbappé naar eigen zeggen snel achter zich gelaten. Pérez dacht lange tijd dat de Franse aanvaller komende zomer transfervrij naar Madrid zou komen, maar Mbappé besloot vorige week tot veler verrassing bij te tekenen bij Paris Saint-Germain.
"Real Madrid blijft er altijd aan werken om de beste voetballers te hebben, maar het Mbappé-gedoe is al weer vergeten", zei Pérez na de gewonnen finale van de Champions League tegen Liverpool (1-0). "Er is niets gebeurd. Real Madrid kan terugkijken op een perfect seizoen. Dit is ons feest."
Real Madrid deed vorig jaar al een mislukte poging om Mbappé over te nemen van PSG. De aanvaller leek dit jaar alsnog naar Madrid te komen, omdat hij lange tijd weigerde zijn aflopende contract in Parijs te verlengen. Volgens Spaanse media waande Real Madrid zich sinds afgelopen winter na vele gesprekken met het kamp-Mbappé al zeker van diens komst. De verrassing was groot toen Mbappé vorige week alsnog voor drie jaar bijtekende. De organisatie van de Spaanse voetbalcompetitie La Liga diende een klacht in bij de Europese bond UEFA, de Franse autoriteiten en de Europese Unie omdat Paris Saint-Germain daarmee de financiële regels zou overtreden.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste stadsderby na 53 jaar tegen Paris FC in Ligue 1 met 2-1 gewonnen. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten voor de laatste winnaar van de Champions League. Willem Geubbels maakte vanaf de strafschopstip gelijk voor de bezoekers, die afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerden.
10 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is weer koploper van de Serie A. De club won de thuiswedstrijd tegen Bologna (3-1).
10 uur geledenRABAT (ANP) - Azzedine Ounahi komt niet meer in actie voor Marokko op de Afrika Cup. De spelmaker van Girona heeft een kuitblessure en moet volgens zijn bondscoach Walid Regragui minimaal vijf weken rust houden.
11 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in blessuretijd een voorsprong op Chelsea verspeeld. Enzo Fernández maakte in de 94e minuut de gelijkmaker voor de bezoekers uit Londen: 1-1.
12 uur geledenLEEDS (ANP) - Een toeschouwer in het stadion van Leeds United is kort voor de aftrap van het duel met Manchester United overleden. Dat meldt de thuisploeg in een statement dat op eigen kanalen is verschenen.
13 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko staat in de kwartfinales van de Afrika Cup. Het gastland won zondag in Rabat met 1-0 van Tanzania. Kameroen is na een zege op Zuid-Afrika (2-1) de volgende tegenstander van Marokko. Junior Tchamadeu en Christian Kofane maakten de doelpunten voor de 'Ontembare Leeuwen.' Evidence Makgopa maakte het duel in de 88e minuut namens Zuid-Afrika nog even spannend.
13 uur geledenMADRID (ANP) - Gonzalo García heeft Real Madrid aan een thuiszege op Real Betis geholpen. De 21-jarige Spaanse vervanger van de geblesseerde spits Kylian Mbappé maakte drie van de vijf doelpunten voor zijn ploeg (5-1).
14 uur geleden