Real-voorzitter Pérez is Mbappé al weer vergeten
PARIJS (ANP) - Voorzitter Florentino Pérez van Real Madrid heeft het mislopen van Kylian Mbappé naar eigen zeggen snel achter zich gelaten. Pérez dacht lange tijd dat de Franse aanvaller komende zomer transfervrij naar Madrid zou komen, maar Mbappé besloot vorige week tot veler verrassing bij te tekenen bij Paris Saint-Germain.
"Real Madrid blijft er altijd aan werken om de beste voetballers te hebben, maar het Mbappé-gedoe is al weer vergeten", zei Pérez na de gewonnen finale van de Champions League tegen Liverpool (1-0). "Er is niets gebeurd. Real Madrid kan terugkijken op een perfect seizoen. Dit is ons feest."
Real Madrid deed vorig jaar al een mislukte poging om Mbappé over te nemen van PSG. De aanvaller leek dit jaar alsnog naar Madrid te komen, omdat hij lange tijd weigerde zijn aflopende contract in Parijs te verlengen. Volgens Spaanse media waande Real Madrid zich sinds afgelopen winter na vele gesprekken met het kamp-Mbappé al zeker van diens komst. De verrassing was groot toen Mbappé vorige week alsnog voor drie jaar bijtekende. De organisatie van de Spaanse voetbalcompetitie La Liga diende een klacht in bij de Europese bond UEFA, de Franse autoriteiten en de Europese Unie omdat Paris Saint-Germain daarmee de financiële regels zou overtreden.
Meer uit Voetbal
LEEUWARDEN (ANP) - Bij de komende thuiswedstrijd in de Eredivisie van SC Cambuur tegen NEC is weer uitpubliek welkom. Na overleg met de driehoek (burgemeester, politie en Openbaar Ministerie) is daartoe besloten, meldt de club uit Leeuwarden. Ook worden er naar aanleiding van de ongeregeldheden van twee weken geleden tijdens het thuisduel met Feyenoord netten geplaatst rond het uitvak.
2 uur geledenFLORENCE (ANP/RTR) - Paolo Vanoli keert terug als trainer van Fiorentina. Hij is de opvolger van Fabio Grosso, die in juni werd aangesteld als opvolger van Vanoli. Grosso werd maandag, na drie nederlagen in de eerste drie competitiewedstrijden, alweer ontslagen.
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de eerste verdachten geïdentificeerd die afgelopen zaterdag betrokken waren bij wangedrag tijdens het Eredivisieduel met Go Ahead Eagles. Dat meldt FC Utrecht op de clubwebsite.
5 uur geledenDEVENTER (ANP) - Supporters van Go Ahead Eagles kunnen het restant van de gestaakte wedstrijd tegen FC Utrecht in het supportershome van de club bekijken. Dat melden de Deventenaren maandag.
9 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft trainer Carl Hoefkens ontslagen. Dat besluit volgt drie dagen na de nederlaag van 4-2 bij RKC Waalwijk in de eerste divisie. NAC, dat vorig seizoen uit de Eredivisie degradeerde, heeft na vijf speelronden 7 punten.
9 uur geledenBRUSSEL (ANP) - De Belgische voetbalbond KBVB zegt in navolging van veel andere Europese bonden nadrukkelijk het vertrouwen op in FIFA-voorzitter Gianni Infantino. De bond bevestigde in een maandag uitgebrachte persverklaring geen steun te verlenen aan de kandidatuur van Infantino voor een nieuwe termijn als voorzitter van de mondiale bond.
12 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona neemt extra veiligheidsmaatregelen rond de thuiswedstrijd van woensdag tegen Feyenoord in de Champions League. De kampioen van Spanje wil voorkomen dat fans van de club uit Rotterdam op tribunes zitten die bestemd zijn voor de aanhang van de thuisclub.
13 uur geleden