Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real viert rentree Asensio met zege op Valencia en Cillessen

Real viert rentree Asensio met zege op Valencia en Cillessen

MADRID (ANP) - Valencia-doelman Jasper Cillessen heeft een zege van Real Madrid tegen zijn club in La Liga niet kunnen voorkomen. Real won de wedstrijd met 3-0 met in de slotfase hoofdrollen voor Karim Benzema en de van een blessure teruggekeerde Marco Asensio.

De ploeg van coach Zinedine Zidane blijft door de zege op twee punten staan van koploper FC Barcelona, dat dinsdag al met 2-0 had gewonnen van Leganés.

Valencia leek in het kleine Estadio Alfredo Di Stéfano, waar de Madrilenen door de verbouwing van Bernabeu naar zijn uitgeweken, op voorsprong te komen. Scheidsrechter José María Sánchez besliste na raadplegen van de VAR dat het doelpunt van Rodrigo vanwege buitenspel van Maxi López niet doorging. Cillessen had vlak daarvoor met zijn rechterbeen nog knap redding gebracht op een inzet van Dani Carvajal.

Karim Benzema zorgde na een uur alsnog voor de voorsprong voor Real. Hij schoot raak na goed verlengen van Eden Hazard. Marco Asensio, net in het veld gekomen, schoot daarna met zijn eerste balcontact in de 74e minuut de 2-0 binnen.

Asensio liep in de voorbereiding op het seizoen vorig jaar een zware knieblessure op en moest maandenlang revalideren. De Madrileen had elf maanden geen wedstrijden gespeeld en mocht van Zidane het laatste kwartier meedoen. Hij sierde zijn rentree meteen op met een doelpunt en stelde Benzema nog in staat fraai de 3-0 te maken.

Bij Valencia, dat door de nederlaag achtste blijft, moest in de slotfase nog de Koreaan Lee Kang-In met rood van het veld.

Meer uit Voetbal

Feyenoord zet met late zege grote stap richting Champions League

SITTARD (ANP) - Feyenoord heeft een grote stap gezet richting het hoofdtoernooi van de Champions League. De Rotterdammers stelden in de uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard teleur en wisten een achterstand in de slotfase pas om te draaien toen Fortuna na een rode kaart voor Paul Gladon met een man minder op het veld kwam te staan. Feyenoord won met 2-1.

1 uur geleden
PEC Zwolle na zege op Heracles zeker van handhaving

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle speelt volgend seizoen weer in de Eredivisie. Het elftal van Henry van der Vegt won zondag in eigen huis van het al gedegradeerde Heracles Almelo: 1-0. PEC Zwolle staat na 32 wedstrijden op 37 punten op de twaalfde plaats. Nummer 16 FC Volendam heeft 6 punten minder dan PEC en speelt nog tegen nummer 15 Telstar dat evenveel punten heeft. Het is daardoor onmogelijk dat zowel FC Volendam als Telstar op de ranglijst PEC nog voorbijgaat.

1 uur geleden
Sc Heerenveen klopt Volendam en is zeker van Europese play-offs

VOLENDAM (ANP) - Sc Heerenveen heeft zondag de uitwedstrijd tegen FC Volendam met 2-0 gewonnen. Door de zege is de Friese ploeg zeker van deelname aan de play-offs om Europees voetbal.

2 uur geleden
Van Persie houdt tegen Fortuna vast aan dezelfde elf basisspelers

SITTARD (ANP) - Feyenoord begint de uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard in de Eredivisie zondag met dezelfde elf basisspelers als vorige week zaterdag. De Rotterdammers wonnen toen in De Kuip met 3-1 van FC Groningen.

3 uur geleden
Voormalig Ajax-coach Farioli pakt in Portugal titel met FC Porto

PORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.

18 uur geleden
NEC verspeelt in strijd om Europees voetbal punten tegen Telstar

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.

18 uur geleden
Koploper FC Barcelona in slotfase langs Osasuna

PAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.

18 uur geleden