Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real viert rentree Asensio met zege op Valencia en Cillessen

Real viert rentree Asensio met zege op Valencia en Cillessen

MADRID (ANP) - Valencia-doelman Jasper Cillessen heeft een zege van Real Madrid tegen zijn club in La Liga niet kunnen voorkomen. Real won de wedstrijd met 3-0 met in de slotfase hoofdrollen voor Karim Benzema en de van een blessure teruggekeerde Marco Asensio.

De ploeg van coach Zinedine Zidane blijft door de zege op twee punten staan van koploper FC Barcelona, dat dinsdag al met 2-0 had gewonnen van Leganés.

Valencia leek in het kleine Estadio Alfredo Di Stéfano, waar de Madrilenen door de verbouwing van Bernabeu naar zijn uitgeweken, op voorsprong te komen. Scheidsrechter José María Sánchez besliste na raadplegen van de VAR dat het doelpunt van Rodrigo vanwege buitenspel van Maxi López niet doorging. Cillessen had vlak daarvoor met zijn rechterbeen nog knap redding gebracht op een inzet van Dani Carvajal.

Karim Benzema zorgde na een uur alsnog voor de voorsprong voor Real. Hij schoot raak na goed verlengen van Eden Hazard. Marco Asensio, net in het veld gekomen, schoot daarna met zijn eerste balcontact in de 74e minuut de 2-0 binnen.

Asensio liep in de voorbereiding op het seizoen vorig jaar een zware knieblessure op en moest maandenlang revalideren. De Madrileen had elf maanden geen wedstrijden gespeeld en mocht van Zidane het laatste kwartier meedoen. Hij sierde zijn rentree meteen op met een doelpunt en stelde Benzema nog in staat fraai de 3-0 te maken.

Bij Valencia, dat door de nederlaag achtste blijft, moest in de slotfase nog de Koreaan Lee Kang-In met rood van het veld.

Meer uit Voetbal

Kort geding NAC tegen KNVB dinsdag te volgen via livestream

UTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.

14 minuten geleden
Algemeen directeur Te Kloese verlaat Feyenoord na dit seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.

1 uur geleden
Real Madrid rest van het seizoen zonder Militão en Güler

MADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op ​Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.

1 uur geleden
Lamine Yamal mist rest seizoen, maar is op tijd hersteld voor WK

BARCELONA (ANP) - Lamine Yamal mist de rest van het seizoen bij FC Barcelona. De koploper van de Spaanse competitie bevestigde donderdag dat de 18-jarige aanvaller een hamstringblessure heeft opgelopen, maar verwacht ook dat hij op tijd hersteld is om met Spanje deel te nemen aan het WK voetbal, dat begint op 11 juni.

1 uur geleden
Ajax werkt mogelijke play-offs af in Volendam

AMSTERDAM (ANP) - Ajax zal mogelijke wedstrijden in de play-offs om een plaats in de voorronde van de Conference League in Volendam spelen. Dat heeft Ajax na eerdere berichten van De Telegraaf aan het ANP bevestigd.

2 uur geleden
De Jong gelooft in kansen Oranje op WK voetbal

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong gelooft dat Nederland het WK voetbal deze zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico kan winnen. Dat vertelde de middenvelder van FC Barcelona in een interview op Ziggo Sport naar aanleiding van zijn 293e optreden voor Barça, waarmee hij de Nederlander is geworden met de meeste wedstrijden voor de Catalaanse club. "Als wij op onze top zijn, kunnen we verrassen", zei De Jong.

5 uur geleden
Barcelona en Spanje wachten op nieuws over ernst blessure Yamal

BARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona en het Spaans elftal wachten gespannen af wat de ernst van de blessure van sterspeler Lamine Yamal. De 18-jarige aanvaller van FC Barcelona viel uit in de wedstrijd tegen Celta de Vigo nadat hij een strafschop had genomen en leek last te hebben van een hamstringblessure.

7 uur geleden