Real-trainer Zidane is ook Marcelo kwijt met blessure
MADRID (ANP) - Real Madrid-coach Zinedine Zidane zal de komende weken geen beroep kunnen doen op verdediger Marcelo. De Braziliaanse international heeft een spierblessure opgelopen in de linkerkuit. Real doet zelf geen mededeling over de duur van herstel, Spaanse media schatten het op een week of drie.
Naast de competitiewedstrijden tegen Valencia, Real Valladolid en Real Sociedad zou de verdediger zo ook het eerste duel met Atalanta in de achtste finales van de Champions League op 24 februari moeten missen. Marcelo blesseerde zich dinsdag in het slot van de competitiewedstrijd tegen Getafe, een duel dat met 2-0 werd gewonnen. Zidane kampt met een blessuregolf in zijn selectie. Ook Eden Hazard, Sergio Ramos, Rodrygo, Federico Valverde, Eder Militao, Álvaro Odriozola, Daniel Carvajal en Lucas Vázquez zijn geblesseerd.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Bayern München heeft in de uitwedstrijd tegen Real Madrid een goede uitgangspositie verworven voor een plek in de halve finale van de Champions League. De kampioen van Duitsland zegevierde met 2-1 in stadion Bernabéu door doelpunten van Luis Díaz en Harry Kane. Vervolgens maakte Kylian Mbappé het duel weer spannend. Volgende week woensdag is de return van de kwartfinale in de hoofdstad van Beieren.
7 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Mircea Lucescu is op 80-jarige leeftijd overleden. Dat meldt de Roemeense voetbalbond. Hij werd anderhalve week geleden als bondscoach met Roemenië uitgeschakeld door Turkije in de play-offs voor het WK van komend seizoen in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
9 uur geledenPARIJS (ANP) - Trainer Arne Slot hoopt dat Liverpool in staat is om de hele wedstrijd goed te spelen tegen Paris Saint-Germain. "Want alleen dan hebben we een kans", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van woensdag in de kwartfinale van de Champions League.
9 uur geledenZURICH (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA is een tuchtprocedure gestart tegen de Spaanse voetbalbond vanwege racistische liederen die tijdens de vriendschappelijke oefeninterland tussen Spanje en Egypte vorige week te horen waren. Fans van de thuisploeg zongen in het stadion van Espanyol in Barcelona islamofobe spreekkoren. Ze schreeuwden onder meer: "wie niet springt, is moslim".
10 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Onder luid gejuich en applaus zijn de spelers en staf van PSV onthaald in het Philips Stadion in Eindhoven. De spelers, staf en trainer Peter Bosz kwamen op het podium, waar ze de kampioensschaal hebben ontvangen. Daarna maakte de selectie een ereronde door het stadion.
14 uur geledenNAPELS (ANP/DPA) - Antonio Conte keert graag terug als bondscoach van Italië. Dat zei de 56-jarige trainer van Napoli op een persconferentie.
17 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Harry Maguire blijft bij Manchester United voetballen. De 33-jarige verdediger heeft zijn contract verlengd tot de zomer van 2027, met een optie voor nog een jaar.
18 uur geleden