Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real-trainer Zidane is ook Marcelo kwijt met blessure

Real-trainer Zidane is ook Marcelo kwijt met blessure

MADRID (ANP) - Real Madrid-coach Zinedine Zidane zal de komende weken geen beroep kunnen doen op verdediger Marcelo. De Braziliaanse international heeft een spierblessure opgelopen in de linkerkuit. Real doet zelf geen mededeling over de duur van herstel, Spaanse media schatten het op een week of drie.

Naast de competitiewedstrijden tegen Valencia, Real Valladolid en Real Sociedad zou de verdediger zo ook het eerste duel met Atalanta in de achtste finales van de Champions League op 24 februari moeten missen. Marcelo blesseerde zich dinsdag in het slot van de competitiewedstrijd tegen Getafe, een duel dat met 2-0 werd gewonnen. Zidane kampt met een blessuregolf in zijn selectie. Ook Eden Hazard, Sergio Ramos, Rodrygo, Federico Valverde, Eder Militao, Álvaro Odriozola, Daniel Carvajal en Lucas Vázquez zijn geblesseerd.

Meer uit Voetbal

Invaller Politano helpt Napoli aan thuiszege op AC Milan

NAPELS (ANP) - Matteo Politano heeft Napoli aan een thuiszege op AC Milan geholpen. De invaller maakte in de 79e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd (1-0).

2 uur geleden
Vakbond wil immigratiedienst ICE niet bij WK-stadion

LOS ANGELES (ANP) - Een Amerikaanse vakbond die optreedt namens 2000 horecamedewerkers van het SoFi Stadium eist dat de FIFA de Amerikaanse immigratiedienst (ICE) tijdens het WK voetbal niet toelaat rond dit stadion in Inglewood bij Los Angeles. Unite Here Local 11 dreigt met een staking als de wereldvoetbalbond niet akkoord gaat met hun wensen.

3 uur geleden
Trainer Kuijt wil contract bij FC Dordrecht verlengen

LEEUWARDEN (ANP) - Trainer Dirk Kuijt wil zijn contract bij FC Dordrecht verlengen. "Eigenlijk is er al witte rook", zei de voormalige aanvaller na een gelijkspel bij SC Cambuur (1-1) voor de camera van ESPN. "Maar dit soort belangrijke zaken moet je altijd op papier zetten. Dat ligt weer bij andere mensen. Ik hoop dat dat snel gebeurt."

3 uur geleden
Juventus wint van Genoa en passeert doelman Bijlow tweemaal

TURIJN (ANP) - Juventus heeft de thuiswedstrijd tegen Genoa gewonnen (2-0). De club uit Turijn leidde na zeventien minuten met twee doelpunten verschil. Bremer en Weston McKennie passeerden de Nederlandse doelman Justin Bijlow van de bezoekers uit Genua.

4 uur geleden
ADO Den Haag officieus kampioen na zege op FC Eindhoven

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag is weer een stap dichter bij de titel in de eerste divisie gekomen. De koploper won ook de thuiswedstrijd tegen FC Eindhoven (4-0). Daryl van Mieghem, Steven van der Sloot, Jesse Bal en Nigel Thomas maakten de doelpunten.

5 uur geleden
Bayern-spits Kane lijkt op tijd fit voor kraker tegen Real Madrid

MÜNCHEN (ANP/RTR) - Harry Kane is naar verwachting speelklaar bij Bayern München in de kwartfinale van de Champions League tegen Real Madrid. De Engelse aanvaller trainde maandag mee met de groep in de laatste sessie voorafgaand aan de eerste wedstrijd in Spanje op dinsdag. Bayern meldde op zijn website alleen de afwezigheid van de geblesseerde Sven Ulreich.

11 uur geleden
Lijnders kondigt vertrek aanvoerder Silva aan bij Manchester City

MANCHESTER (ANP) - Aanvoerder Bernardo Silva verlaat aan het einde van dit seizoen Manchester City. Assistent-coach Pepijn Lijnders heeft dat aangekondigd. Het contract van de 31-jarige Portugees loopt aan het einde van dit seizoen af en de Portugees gaat volgens Lijnders niet verlengen. "Aan elk mooi verhaal komt een einde", aldus de Nederlandse trainer tegen verslaggevers van onder meer de BBC.

16 uur geleden