Real-trainer Zidane is ook Benzema enige tijd kwijt
MADRID (ANP/RTR) - Real Madrid moet het voorlopig stellen zonder Karim Benzema. De Franse aanvaller ontbrak vrijdag op de training en volgens Spaanse media heeft hij een enkelblessure.
Benzema mist de competitiewedstrijd van zaterdag tegen Valladolid en is een twijfelgeval voor het duel met Atalanta Bergamo in de achtste finales van de Champions League, volgende week woensdag.
"We zullen moeten afwachten hoe het met hem gaat volgende week", aldus trainer Zinedine Zidane, die komend weekend wegens blessures meer spelers moet missen. "We willen meer blessures voorkomen, dat probeert iedereen te doen. Maar er zijn veel verschillende factoren en op dit moment gaat het in die zin niet goed bij ons. We moeten geduld hebben voordat we onze jongens terug krijgen."
Zidane, die met Real tweede staat in La Liga, kan voorlopig ook niet beschikken over onder anderen Sergio Ramos en Eden Hazard.
Meer uit Voetbal
DOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
55 minuten geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
1 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
2 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
2 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
2 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Bournemouth blijft in de race om een ticket voor Europees voetbal volgend seizoen. De club verstevigde met een uitzege op Fulham (0-1) de zesde positie in de Premier League.
3 uur geleden