Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real-trainer Ancelotti: Koeman heeft alles gegeven wat hij kon

Real-trainer Ancelotti: Koeman heeft alles gegeven wat hij kon

MADRID (ANP) - Trainer Carlo Ancelotti van Real Madrid leeft mee met Ronald Koeman, de coach van FC Barcelona die woensdagavond na de nederlaag bij Rayo Vallecano (1-0) werd ontslagen. "Koeman heeft alles gegeven wat hij kon", zei de Italiaan, die zondag met Real de Clásico tegen Barcelona in Camp Nou won (1-2).

Voor de aftrap hadden Koeman en Ancelotti toen een vriendschappelijk onderonsje langs de lijn. De twee toptrainers kennen elkaar al geruime tijd. Ze werkten in het verleden beiden bij de Engelse club Everton.

"Ik ben in mijn carrière al vaak ontslagen", zei Ancelotti na het gelijkspel van Real Madrid tegen Osasuna (0-0). "En ik ben er nog steeds, levend en gelukkig. Het hoort bij dit werk dat je ontslagen kan worden. Zolang je trainer van een club bent, moet je alles geven. En als je dan toch ontslagen wordt, moet je weer verder met de wetenschap dat je alles hebt gegeven. Koeman kan dat doen."

Real Madrid heeft na tien competitieduels 21 punten en gaat daarmee aan kop in La Liga. Ook Sevilla, Real Betis en Real Sociedad staan op 21 punten. Barcelona neemt met 15 punten de negende plaats in.

Meer uit Voetbal

Manchester United voorlopig vijfde na zege op Newcastle

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Newcastle United met 1-0 gewonnen. Daarmee komt de ploeg voorlopig op de vijfde plaats in de Premier League, met een duel meer gespeeld dan de concurrentie.

10 uur geleden
Marokko niet verder dan gelijkspel tegen Mali op Afrika Cup

RABAT (ANP) - Marokko is er niet in geslaagd zijn tweede wedstrijd in de groepsfase van de Afrika Cup te winnen. Na winst in het openingsduel met de Comoren (2-0) kwam het gastland tegen Mali niet verder dan 1-1.

10 uur geleden
Verhuurde aanvaller Olden Larsen keert niet meer terug bij NEC

NIJMEGEN (ANP) - De Noorse aanvaller Lars Olden Larsen keert niet meer terug bij NEC. De Nijmeegse Eredivisionist heeft overeenstemming bereikt met Tromsø IL over de definitieve overgang van Olden Larsen, die deze zomer al voor een halfjaar werd gehuurd door de Noorse club. Tromsø IL heeft de optie tot koop gelicht, meldt NEC vrijdag.

13 uur geleden
Doelpunt Salah helpt Egypte aan zege op Zuid-Afrika

AGADIR (ANP) - Met opnieuw een belangrijke rol voor Mohamed Salah heeft Egypte ook de tweede groepswedstrijd op de Afrika Cup gewonnen. De aanvaller van Liverpool benutte tegen Zuid-Afrika in het Marokkaanse Agadir kort voor rust een strafschop. Dankzij de 1-0-zege is Egypte al zeker van een plaats in de achtste finales.

15 uur geleden
Franse voetbaltrainer Gasset (72) overleden

MONTPELLIER (ANP/AFP) - De Franse voetbaltrainer Jean-Louis Gasset is vrijdag op 72-jarige leeftijd overleden. Dat meldt voetbalclub Montpellier.

18 uur geleden
Zoons Jota mascotte bij duel tussen Liverpool en Wolverhampton

LIVERPOOL (ANP/RTR) - De twee zoons van de in de zomer overleden Portugese profvoetballer Diogo Jota gaan zaterdag tijdens de wedstrijd tussen Liverpool en Wolverhampton Wanderers mee als mascottes het veld op. Dat melden Engelse media, waaronder The Times.

23 uur geleden
Opnieuw meerdere arrestaties rond gokschandaal Turks voetbal

ANKARA (ANP/DPA) - Er zijn nieuwe arrestaties verricht in verband met het gokschandaal in het Turkse voetbal. Volgens diverse Turkse media zijn er arrestatiebevelen uitgevaardigd voor 29 personen, onder wie voormalig vicevoorzitter Erden Timur van Galatasaray.

23 uur geleden