Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real-trainer Ancelotti: Koeman heeft alles gegeven wat hij kon

Real-trainer Ancelotti: Koeman heeft alles gegeven wat hij kon

MADRID (ANP) - Trainer Carlo Ancelotti van Real Madrid leeft mee met Ronald Koeman, de coach van FC Barcelona die woensdagavond na de nederlaag bij Rayo Vallecano (1-0) werd ontslagen. "Koeman heeft alles gegeven wat hij kon", zei de Italiaan, die zondag met Real de Clásico tegen Barcelona in Camp Nou won (1-2).

Voor de aftrap hadden Koeman en Ancelotti toen een vriendschappelijk onderonsje langs de lijn. De twee toptrainers kennen elkaar al geruime tijd. Ze werkten in het verleden beiden bij de Engelse club Everton.

"Ik ben in mijn carrière al vaak ontslagen", zei Ancelotti na het gelijkspel van Real Madrid tegen Osasuna (0-0). "En ik ben er nog steeds, levend en gelukkig. Het hoort bij dit werk dat je ontslagen kan worden. Zolang je trainer van een club bent, moet je alles geven. En als je dan toch ontslagen wordt, moet je weer verder met de wetenschap dat je alles hebt gegeven. Koeman kan dat doen."

Real Madrid heeft na tien competitieduels 21 punten en gaat daarmee aan kop in La Liga. Ook Sevilla, Real Betis en Real Sociedad staan op 21 punten. Barcelona neemt met 15 punten de negende plaats in.

Meer uit Voetbal

Reuters: FIFA wil Iran in Istanbul geruststellen over WK

ISTANBUL (ANP/RTR) - Secretaris-generaal Mattias Grafström spreekt zaterdag in Istanbul met functionarissen van de Iraanse voetbalbond. Hij wil ze geruststellen over deelname aan het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat meldt een bron aan persbureau Reuters.

47 minuten geleden
Godts respecteert de keuze van Belgische bondscoach volledig

AMSTERDAM (ANP) - Mika Godts respecteert dat bondscoach Rudi Garcia van België hem niet heeft opgenomen in zijn selectie voor het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "De coach heeft zijn keuzes gemaakt en die respecteer ik volledig", meldt de linksbuiten van Ajax op Instagram.

1 uur geleden
Trainer Slot voelt geen extra druk na nederlaag van Liverpool

BIRMINGHAM (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot voelt geen extra druk na de nederlaag van Liverpool bij Aston Villa (4-2). "We moeten ons nu richten op de thuiswedstrijd van volgende week tegen Brentford", zei hij. "Met goed spel moeten we de steun van onze fans verdienen."

1 uur geleden
Liverpool zakt na nederlaag bij Aston Villa naar vijfde plaats

BIRMINGHAM (ANP) - Liverpool is er nog niet in geslaagd zich te plaatsen voor het hoofdtoernooi van de Champions League van komend seizoen. Het elftal van trainer Arne Slot verloor met 4-2 bij Aston Villa en zakte daardoor naar de vijfde plaats. Aston Villa is als nummer 4 nu wel zeker van deelname aan de Champions League.

11 uur geleden
Aanvaller Providence van Almere City met Haïti naar WK

PORT-AU-PRINCE (ANP) - Ruben Providence mag zich na de play-offs met Almere City FC melden bij het nationale voetbalelftal van Haïti. De 24-jarige aanvaller is door bondscoach Sébastien Migné geselecteerd voor het WK.

14 uur geleden
Verdediger Rekik in WK-selectie Oranje-opponent Tunesië

TUNIS (ANP) - Omar Rekik is door de Tunesische bondscoach Sabri Lamouchi opgenomen in de selectie voor het komende wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 24-jarige verdediger werd in Nederland geboren en kwam in de jeugd uit voor Feyenoord, Manchester City, PSV, Olympique Marseille en Hertha BSC. Inmiddels speelt Rekik, die in 2022 als huurling tot zes wedstrijden voor Sparta Rotterdam kwam, in Slovenië bij NK Maribor.

14 uur geleden
Politiebewaking voor scheidsrechter die Celtic strafschop toewees

GLASGOW (ANP/RTR) - De scheidsrechter die Celtic woensdag in de uitwedstrijd tegen Motherwell een controversiële strafschop gaf, staat onder politiebewaking. Daartoe is besloten nadat zijn persoonlijke gegevens online waren gelekt, meldt de Schotse voetbalbond FA.

15 uur geleden