Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real-trainer Ancelotti: Koeman heeft alles gegeven wat hij kon

Real-trainer Ancelotti: Koeman heeft alles gegeven wat hij kon

MADRID (ANP) - Trainer Carlo Ancelotti van Real Madrid leeft mee met Ronald Koeman, de coach van FC Barcelona die woensdagavond na de nederlaag bij Rayo Vallecano (1-0) werd ontslagen. "Koeman heeft alles gegeven wat hij kon", zei de Italiaan, die zondag met Real de Clásico tegen Barcelona in Camp Nou won (1-2).

Voor de aftrap hadden Koeman en Ancelotti toen een vriendschappelijk onderonsje langs de lijn. De twee toptrainers kennen elkaar al geruime tijd. Ze werkten in het verleden beiden bij de Engelse club Everton.

"Ik ben in mijn carrière al vaak ontslagen", zei Ancelotti na het gelijkspel van Real Madrid tegen Osasuna (0-0). "En ik ben er nog steeds, levend en gelukkig. Het hoort bij dit werk dat je ontslagen kan worden. Zolang je trainer van een club bent, moet je alles geven. En als je dan toch ontslagen wordt, moet je weer verder met de wetenschap dat je alles hebt gegeven. Koeman kan dat doen."

Real Madrid heeft na tien competitieduels 21 punten en gaat daarmee aan kop in La Liga. Ook Sevilla, Real Betis en Real Sociedad staan op 21 punten. Barcelona neemt met 15 punten de negende plaats in.

Meer uit Voetbal

Infantino grapt: misschien WK uitbreiden voor Italië

ROME (ANP) - Gianni Infantino heeft zich niet populair gemaakt bij de supporters van de nationale voetbalploeg van Italië. De voorzitter van de FIFA grapte tijdens een interview met het Braziliaanse tv-station CazéTV dat hij het deelnemersveld van het WK misschien maar moet uitbreiden. "Misschien kwalificeert Italië zich wel voor een WK met 64 teams, of misschien gaan we wel naar 228 teams", zei hij. De wereldvoetbalbond heeft overigens 211 leden.

51 minuten geleden
Bij Feyenoord mislukte Larin bezorgt Canada eerste punt op WK

TORONTO (ANP) - Cyle Larin was de grote man bij Canada in het eerste duel op het WK met Bosnië en Herzegovina. De oud-aanvaller van Feyenoord mocht invallen in Toronto en bezorgde zijn ploeg het eerste punt ooit op een WK (1-1).

3 uur geleden
Brazilië zonder Neymar in eerste WK-wedstrijd tegen Marokko

EAST RUTHERFORD (ANP/RTR) - Sterspeler Neymar ontbreekt bij Brazilië in de eerste groepswedstrijd op het WK voetbal tegen Marokko en mist mogelijk ook de twee daaropvolgende groepswedstrijden tegen Haïti en Schotland. De 34-jarige aanvaller is nog altijd niet hersteld van een kuitblessure.

3 uur geleden
Gastland Canada opent WK met gelijkspel tegen Bosnië

TORONTO (ANP) - Gastland Canada heeft zijn openingswedstrijd op het WK voetbal niet kunnen winnen. De ploeg van bondscoach Jesse Marsch moest in een uitverkocht Toronto Stadium genoegen nemen met een 1-1-gelijkspel tegen Bosnië en Herzegovina.

4 uur geleden
Trump wenst Amerikaanse voetballers telefonisch succes

LOS ANGELES (ANP) - President Donald Trump heeft de Amerikaanse voetballers telefonisch succes gewenst voorafgaand aan hun openingswedstrijd op het WK tegen Paraguay. Trump is zelf niet aanwezig bij de wedstrijd in Los Angeles, maar in een op sociale media gedeelde video meldde Team USA dat de president belde om zijn steun uit te spreken aan de ploeg van bondscoach Mauricio Pochettino.

4 uur geleden
FC Volendam stelt Van de Looi aan als hoofdtrainer

VOLENDAM (ANP) - FC Volendam heeft in Erwin van de Looi een nieuwe hoofdtrainer gevonden. De 54-jarige coach is de opvolger van Rick Kruys, die de club afgelopen seizoen niet voor degradatie kon behoeden. Van de Looi tekent in Volendam een contract voor twee seizoenen, tot medio 2028.

5 uur geleden
Canada weigert visum Partey: Ghanees mist eerste WK-wedstrijd

TORONTO (ANP) - Middenvelder Thomas Partey kan niet met Ghana meespelen in de eerste groepswedstrijd van het WK. Canada heeft hem de toegang tot het land geweigerd. Wereldvoetbalbond FIFA bevestigt aan persbureau Reuters dat Partey geen visum heeft gekregen.

6 uur geleden