Real-spelers Courtois en Militão achter elkaar geopereerd aan knie
MADRID (ANP) - De voetballers Thibaut Courtois en Éder Militão van Real Madrid zijn donderdag beiden geopereerd aan hun linkerknie. De Spaanse arts Manuel Leyes, een specialist op dit gebied, voerde beide operaties uit. Zowel doelman Courtois als verdediger Militão scheurde afgelopen week de voorste kruisband in de linkerknie.
Bij de Belgische keeper gebeurde dat op de training. De Braziliaan liep die blessure zaterdag op tijdens de eerste competitiewedstrijd van het seizoen, uit tegen Club Athletic (0-2). Real Madrid haalde deze week keeper Kepa Arrizabalaga als vervanger van Courtois. De 'Koninklijke' huurt de 28-jarige Spanjaard voor een jaar van Chelsea. Kepa kan zaterdag debuteren tegen Almería.
Volgens Real Madrid zijn beide operaties geslaagd en beginnen Courtois en Militão "in de komende dagen" met hun revalidatie. Daar staat zeker zo'n zes maanden voor.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.
4 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.
4 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.
5 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is in de Eredivisie door een zege op FC Volendam in punten op gelijke hoogte gekomen met NEC. De ploeg van trainer John van den Brom won in eigen huis met 2-1 van de Volendammers.
5 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - ADO Den Haag is kampioen in de eerste divisie. De koploper uit Den Haag kwam zelf niet in actie, maar is door het puntenverlies van nummer 2 SC Cambuur zeker van de titel. De ploeg uit Leeuwarden van trainer Henk de Jong kwam bij FC Den Bosch niet verder dan 1-1.
5 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.
9 uur geledenMÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.
13 uur geleden