Real Sociedad wint van Real Betis in gevecht om eerste plaats
SEVILLA (ANP) - Real Sociedad is de nieuwe koploper in La Liga. De ploeg uit San Sebastián won in een gevecht om de eerste plaats met 3-0 van Real Betis. In Sevilla kwamen Portu, Mikel Oyarzabal (strafschop) en Adnan Januzaj tot scoren.
Real Sociedad, tegenstander van AZ in de groepsfase van de Europa League, staat nu met elf punten bovenaan. Villarreal, dat met 2-1 won van Valencia, heeft ook elf punten, maar een minder doelsaldo. Real Betis bleef hangen op de zevende plek met negen punten.
De twee grote titelkandidaten verloren. Real Madrid ging thuis met 0-1 onderuit tegen Cádiz en FC Barcelona incasseerde bij Getafe een nederlaag (1-0). Real Madrid is derde met tien punten, Barcelona neemt de negende plaats in met zeven punten.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Aanvaller Mohamed Salah verlaat Liverpool na dit seizoen. Dat hebben de Egyptenaar en de club van trainer Arne Slot dinsdag bekendgemaakt.
7 minuten geledenSEVILLA (ANP) - Luis García Plaza is de nieuwe trainer van Sevilla. De 53-jarige Spanjaard volgt de maandag ontslagen Argentijn Matías Almeyda op. García Plaza ondertekent een contract tot de zomer van 2027.
1 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Corina Dekker is ook komend seizoen de trainer van de voetbalsters van FC Twente. De 42-jarige coach heeft tot medio 2027 bijgetekend in Enschede.
2 uur geledenBREDA (ANP) - Raul Paula blijft langer bij NAC Breda. De Eredivisieclub heeft de optie in het contract van de 22-jarige Duitser gelicht, waardoor hij nog tot medio 2027 aan de club verbonden blijft.
2 uur geledenHAMBURG (ANP/DPA) - Coach Christian Dobrick van St. Pauli onder 19 is dinsdag uit de kast gekomen als homoseksueel. De trainer heeft in interviews bij Stern en RTL kritiek geuit op de voetbalwereld voor het gebrek aan steun voor homoseksuele voetballers.
3 uur geledenZEIST (ANP) - De competitiewedstrijden tussen Go Ahead Eagles en NAC Breda (Eredivisie) en TOP Oss en Willem II (eerste divisie) worden voorlopig niet overgespeeld. Dat meldt de KNVB dinsdag als reactie op de verzoeken van NAC en TOP om de duels te laten onderzoeken, omdat er bij Go Ahead en Willem II een mogelijk niet-speelgerechtigde speler mee zou hebben gedaan.
3 uur geledenORLANDO (ANP) - Antoine Griezmann is bezig aan zijn laatste maanden bij Atlético Madrid. De 35-jarige Franse voetballer stapt na dit seizoen over naar Orlando City, in de Amerikaanse competitie MLS. Dat maakten beide clubs dinsdag bekend.
4 uur geleden