Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real Sociedad wint Spaanse bekerfinale van vorig seizoen

Real Sociedad wint Spaanse bekerfinale van vorig seizoen

SEVILLA (ANP) - De Spaanse voetbalclub Real Sociedad heeft voor het eerst sinds 1987 een hoofdprijs veroverd. De ploeg van trainer Imanol Alguacil versloeg Athletic Club in de bekerfinale van vorig seizoen, die vanwege de coronapandemie nu pas werd gespeeld. Mikel Oyarzabal besliste het duel na ruim een uur spelen uit een strafschop: 1-0.

De twee Baskische clubs wilden de finale van het toernooi om de Copa del Rey heel graag met publiek in het stadion spelen. Vorig jaar kon dat niet als gevolg van de coronapandemie en daarom werd de eindstrijd uitgesteld.

Bijna een jaar later dan de bedoeling was troffen Real Sociedad en Athletic elkaar in Sevilla, waar de finale alsnog in een leeg stadion werd gespeeld. Over twee weken is de bekerfinale van dit seizoen, waarin Athletic een nieuwe kans krijgt om de Copa del Rey te veroveren. De ploeg uit Bilbao neemt het op 17 april op tegen FC Barcelona, de club van Ronald Koeman.

Meer uit Voetbal

Real Betis verliest in aanloop naar duel met Feyenoord bij Alavés

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.

1 uur geleden
AS Roma speelt met Malen gelijk in topper tegen AC Milan

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.

1 uur geleden
Watanabe houdt enkelblessure over aan duel met Heracles

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Tsuyoshi Watanabe heeft aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo een enkelblessure overgehouden. Dat vertelde trainer Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip.

4 uur geleden
ManUnited maakt einde aan ongeslagen reeks koploper Arsenal

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft thuis tegen Manchester United zijn eerste wedstrijd sinds begin december verloren. De formatie van interim-coach Michael Carrick won in Londen met 3-2. Het was de eerste nederlaag voor Arsenal na een ongeslagen reeks van twaalf duels in alle competities.

4 uur geleden
FC Utrecht kan tegen Sparta geen einde maken aan negatieve reeks

UTRECHT (ANP) - Ron Jans is er opnieuw niet in geslaagd de negatieve reeks met FC Utrecht te doorbreken. De coach zag zijn elftal in De Galgenwaard met 1-0 verliezen van Sparta Rotterdam. FC Utrecht wist slechts vier van de laatste 24 officiële wedstrijden te winnen en is gezakt naar de elfde plek in de Eredivisie. Sparta steeg naar de zesde plaats.

5 uur geleden
Feyenoord wint met nieuweling Deijl wel van Heracles Almelo

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie een slechte serie resultaten beëindigd met een overwinning op Heracles Almelo. De Rotterdammers waren in De Kuip met 4-2 te sterk voor de hekkensluiter, die onder leiding van trainer Ernest Faber de vierde achtereenvolgende nederlaag leed. Feyenoord nam de tweede plaats over van Ajax en heeft 14 punten minder dan koploper PSV.

5 uur geleden
Feyenoord boekt tegen Heracles eerste competitiezege dit jaar

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie voor het eerst sinds begin december weer gewonnen. Het elftal van trainer Robin van Persie rekende in De Kuip af met hekkensluiter Heracles Almelo: 4-2.

5 uur geleden