
Real Sociedad verliest punten in uitduel met Levante
VALENCIA (ANP) - Real Sociedad heeft twee punten verloren in de uitwedstrijd tegen Levante. Het duel in Valencia eindigde in 1-1.
Alexander Isak, oud-aanvaller van Willem II, bracht Real Sociedad met een fraaie treffer op voorsprong. José Luis Morales tekende voor de gelijkmaker van Levante.
Real Sociedad zakte in de 34e van 38 speelronden naar de zevende plaats van de ranglijst. Die klassering kan aan het einde van de competitie een ticket voor de Europa League opleveren.
Real Sociedad heeft zich ook geplaatst voor de bekerfinale, net als Athletic Club uit Bilbao. De Spaanse voetbalbond heeft nog geen datum voor de bekerfinale gevonden.
Meer uit Voetbal
ALMELO (ANP) - Fans van Feyenoord en Heracles Almelo gaan zondagmiddag mogelijk de confrontatie met elkaar aan, meldt de gemeente Almelo. De gemeente zegt dat een aantal Rotterdamse supporters dat geen ticket voor de wedstrijd van zondag heeft, toch naar het Asito-stadion wil komen. De supporters zouden de spelersbus van Feyenoord daar willen opwachten.
47 minuten geledenZEIST (ANP) - De KNVB start een onderzoek naar het incident met Spakenburg-spits Ahmed El Azzouti na afloop van het duel met Kozakken Boys. Dat bevestigde een woordvoerder van de voetbalbond een dag later. RTV Utrecht berichtte zaterdag dat El Azzouti en zijn familie na het duel zijn aangevallen en racistisch zijn bejegend door supporters van Kozakken Boys.
2 uur geledenMARSEILLE (ANP) - Olympique Marseille heeft de koppositie in Frankrijk overgenomen van Paris Saint-Germain. Mason Greenwood hielp de thuisploeg met vier treffers langs Le Havre: 6-2.
14 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is al vroeg in het seizoen ver achteropgeraakt in de strijd om de bovenste plaatsen van de Eredivisie. De ploeg van trainer John Heitinga leed tegen AZ (0-2) de eerste competitienederlaag, na vier gelijke spelen in uitduels.
14 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda is ondanks twee treffers van Sydney van Hooijdonk in het thuisduel met PEC Zwolle niet verder gekomen dan een 2-2-gelijkspel. De spits zette de thuisploeg met zijn derde en vierde doelpunt in vier wedstrijden op een 2-0-voorsprong, maar daar herstelden de Zwollenaren zich van.
15 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de thuiswedstrijd tegen AZ verloren: 0-2. De bezoekers uit Alkmaar profiteerden voor rust van twee fouten in de defensie van de ploeg van trainer John Heitinga.
15 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft dankzij een zege bij AS Roma (0-1) de koppositie overgenomen van de concurrent. De twee ploegen hebben net als kampioen Napoli 15 punten uit zeven wedstrijden, de club uit Milaan heeft het beste doelsaldo.
15 uur geleden