Real Sociedad moet koppositie aan Atlético Madrid laten
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Sociedad heeft in La Liga de koppositie moeten afstaan aan Atlético Madrid. De concurrent van AZ in de Europa League bleef bij middenmoter Deportivo Alavés steken op 0-0. Ook van een numerieke meerderheid, na rood bij de thuisclub in de 61e minuut voor Rodrigo Battaglia, konden de bezoekers niet profiteren.
Real Sociedad zakte naar de tweede plaats. Atlético heeft als koploper 1 punt meer. De Madrileense ploeg won zaterdag met 2-0 van Real Valladolid. Atlético moet nog twee duels inhalen op Real Sociedad.
Real Sociedad beëindigt donderdag de groepsfase in de Europa League met de uitwedstrijd tegen koploper Napoli. In dezelfde poule speelt AZ in Kroatië tegen het al uitgeschakelde HNK Rijeka. De Alkmaarse club plaatst zich met een zege op eigen kracht voor de volgende ronde.
Meer uit Voetbal
KRAKAU (ANP) - AZ is ver verwijderd van een plaats in de halve finale van de Conference League. Het elftal van trainer Leeroy Echteld ging in Krakau ruim onderuit bij Sjachtar Donetsk: 3-0. Bij rust was het nog 0-0. Alle doelpunten vielen in de laatste twintig minuten.
28 minuten geledenLONDEN (ANP/RTR) - Mohammed Kudus kan in juni mogelijk niet meedoen aan het wereldkampioenschap voetbal. De oud-Ajacied heeft een terugval in zijn herstel van een blessure aan zijn bovenbeen, meldt zijn werkgever Tottenham Hotspur.
31 minuten geledenKRAKAU (ANP) - Ro-Zangelo Daal wordt donderdag om disciplinaire redenen buiten het basiselftal van AZ gelaten. De 22-jarige buitenspeler kwam op de wedstrijddag te laat voor een bijeenkomst. Dat zei trainer Leerroy Echteld voor het begin van de kwartfinale tegen Sjachtar Donetsk tegen Ziggo Sport.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Andy Robertson vertrekt na dit seizoen bij Liverpool. De 32-jarige Schotse linkervleugelverdediger heeft een aflopend contract bij de club waar Arne Slot trainer is.
2 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - FC Barcelona heeft bij de Europese voetbalbond UEFA een klacht ingediend. De Spaanse voetbalclub vond dat tegenstander Atlético Madrid woensdag in de kwartfinale van de Champions League had moeten worden bestraft voor een handsbal.
2 uur geledenKRAKAU (ANP) - Troy Parrott keert donderdag in de uitwedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League terug in het basiselftal van AZ. De Ierse spits vormt samen met buitenspelers Weslley Patati en Ibrahim Sadiq de voorhoede.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft het in 2027 aflopende contract met middenvelder Jorthy Mokio opengebroken en met vier jaar verlengd. De 18-jarige Belg is nu tot de zomer van 2031 aan de Amsterdamse voetbalclub verbonden.
4 uur geleden