Real Sociedad laat ook punten liggen tegen Eibar
SAN SEBASTIAN (ANP) - Real Sociedad is voor de derde keer op rij niet verder gekomen dan een gelijkspel in La Liga. De ploeg uit San Sebastian speelde ditmaal met 1-1 gelijk tegen Eibar. Sociedad nam wel weer de koppositie over van Atlético Madrid dat evenveel punten heeft maar twee duels minder gespeeld.
Met de nog niet volledig van een hamstringblessure David Silva op de bank kwam Sociedad na 20 minuten nog wel op voorsprong door een doelpunt van Ander Barrenetxea. Eibar kwam na ruim een uur weer op gelijke hoogte. Sergi Enrich scoorde namens Eibar dat nu al vijf duels op rij ongeslagen is. Het was pas de zesde tegengoal dit seizoen voor Sociedad. Silva verscheen na 70 minuten alsnog in het veld maar het bleef 1-1.
Sociedad gaat woensdag op bezoek bij FC Barcelona.
Meer uit Voetbal
SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay is blij met zijn nieuwe contract bij Corinthians. De topscorer aller tijden van het Nederlands elftal heeft een verbintenis getekend die medio 2028 afloopt.
38 minuten geledenNICE (ANP) - Axel Witsel vervolgt zijn loopbaan bij OGC Nice. De 37-jarige Belg heeft een contract voor een seizoen ondertekend bij de club uit het zuiden van Frankrijk.
38 minuten geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Jamal Musiala is voor de tweede keer in vier dagen onwel geworden. De international van Duitsland voelde zich kort na zijn invalbeurt in een gewonnen oefenduel van Bayern München met FC Heidenheim (4-2) niet lekker en ging op de grond zitten.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de komst van Rodri bevestigd. De 30-jarige middenvelder heeft een contract van vier jaar ondertekend bij de kampioen van Spanje. Hij komt over van Manchester City.
3 uur geledenCAGLIARI (ANP) - Voetballer Yael Trepy (20) wordt kunstmatig in slaap gehouden en ligt aan de beademing. Dat meldt zijn club Cagliari dinsdag in een update over zijn gezondheid. De Italiaanse club maakte maandag bekend dat de jonge Fransman is opgenomen op de intensive care.
4 uur geledenTURIJN (ANP) - Doelman Guglielmo Vicario speelt dit seizoen voor Juventus. De club uit Turijn huurt de 29-jarige Italiaan van Tottenham Hotspur.
5 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - De Engelse voetbalcompetitie Premier League gaat dit seizoen voor het eerst bevindingen van het onafhankelijke Key Match Incidents (KMI) Panel, dat beslissingen van scheidsrechters en de VAR beoordeelt, publiceren. Dit moet zorgen voor meer transparantie, zo meldt de topcompetitie dinsdag.
8 uur geleden