Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real Sociedad laat ook punten liggen tegen Eibar

Real Sociedad laat ook punten liggen tegen Eibar

SAN SEBASTIAN (ANP) - Real Sociedad is voor de derde keer op rij niet verder gekomen dan een gelijkspel in La Liga. De ploeg uit San Sebastian speelde ditmaal met 1-1 gelijk tegen Eibar. Sociedad nam wel weer de koppositie over van Atlético Madrid dat evenveel punten heeft maar twee duels minder gespeeld.

Met de nog niet volledig van een hamstringblessure David Silva op de bank kwam Sociedad na 20 minuten nog wel op voorsprong door een doelpunt van Ander Barrenetxea. Eibar kwam na ruim een uur weer op gelijke hoogte. Sergi Enrich scoorde namens Eibar dat nu al vijf duels op rij ongeslagen is. Het was pas de zesde tegengoal dit seizoen voor Sociedad. Silva verscheen na 70 minuten alsnog in het veld maar het bleef 1-1.

Sociedad gaat woensdag op bezoek bij FC Barcelona.

Meer uit Voetbal

Napoli voor vierde landskampioen na zege op Cagliari

NAPELS (ANP) - Napoli heeft voor de vierde keer de Italiaanse landstitel veroverd. De club uit Napels won op de laatste speeldag van de Serie A het thuisduel met Cagliari (2-0) en behield een voorsprong van 1 punt op Internazionale. De onttroonde kampioen won de uitwedstrijd tegen Como (0-2) door doelpunten van Stefan de Vrij en Joaquín Correa.

2 uur geleden
Telstar klopt Den Bosch na verlenging en bereikt finale play-offs

VELSEN (ANP) - Telstar staat in de finale van de play-offs voor promotie naar de Eredivisie. Het elftal van trainer Anthony Correia won voor eigen publiek na verlenging van FC Den Bosch: 2-1. Danny Bakker maakte in de 109e minuut het winnende doelpunt. Het eerste duel in Brabant was in 0-0 geëindigd.

2 uur geleden
Vitesse-directeur: inhoud brief KNVB gaat vooral over verleden

ARNHEM (ANP) - Timo Braasch, algemeen directeur van Vitesse, heeft er vertrouwen in dat de club blijft bestaan. Dat zegt de Duitser in een door Vitesse vrijgegeven interview, als reactie op het voorgenomen besluit van de KNVB om de licentie in te trekken.

5 uur geleden
Verdediger Gouweleeuw krijgt nieuwe trainer bij FC Augsburg

AUGSBURG (ANP/DPA) - Verdediger Jeffrey Gouweleeuw krijgt bij FC Augsburg een nieuwe trainer. De leiding van de Duitse voetbalclub maakte vrijdag bekend de samenwerking met Jess Thorup te beëindigen. Augsburg gaat ook niet verder met sportief directeur Marinko Jurendic.

6 uur geleden
Scheidsrechters Boel en Kuipers promoveren naar betaald voetbal

ZEIST (ANP) - De groep scheidsrechters die wedstrijden in het Nederlandse betaalde voetbal leiden, wordt komend seizoen uitgebreid met twee nieuwelingen. Scheidsrechters Niels Boel (27) en Joshua Kuipers (29) promoveren op basis van hun goede prestaties, meldt de KNVB.

7 uur geleden
Succestrainer Valverde blijft nog een seizoen in Bilbao

BILBAO (ANP) - Trainer Ernesto Valverde heeft zijn contract bij Athletic Club met een jaar verlengd. De 61-jarige Spanjaard wil zijn ploeg komend seizoen ook in de Champions League coachen.

8 uur geleden
PEC Zwolle neemt verdediger Graves definitief over van Palermo

ZWOLLE (ANP) - Simon Graves blijft voor PEC Zwolle voetballen. De 26-jarige centrale verdediger heeft zijn handtekening gezet onder een contract van drie jaar bij de club uit Overijssel.

8 uur geleden