Real Sociedad laat ook punten liggen tegen Eibar
SAN SEBASTIAN (ANP) - Real Sociedad is voor de derde keer op rij niet verder gekomen dan een gelijkspel in La Liga. De ploeg uit San Sebastian speelde ditmaal met 1-1 gelijk tegen Eibar. Sociedad nam wel weer de koppositie over van Atlético Madrid dat evenveel punten heeft maar twee duels minder gespeeld.
Met de nog niet volledig van een hamstringblessure David Silva op de bank kwam Sociedad na 20 minuten nog wel op voorsprong door een doelpunt van Ander Barrenetxea. Eibar kwam na ruim een uur weer op gelijke hoogte. Sergi Enrich scoorde namens Eibar dat nu al vijf duels op rij ongeslagen is. Het was pas de zesde tegengoal dit seizoen voor Sociedad. Silva verscheen na 70 minuten alsnog in het veld maar het bleef 1-1.
Sociedad gaat woensdag op bezoek bij FC Barcelona.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Gjivai Zechiël heeft donderdag in Zeist tijdelijk de overstap gemaakt van het Nederlands elftal naar Jong Oranje. Dat meldt een woordvoerder van de KNVB.
1 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse heeft "in goed overleg" de samenwerking met algemeen directeur Ben Mansvelder (38) beëindigd. Dat meldt de Arnhemse club op de eigen website.
3 uur geledenDEN HAAG (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino zegt open te staan voor open discussies over mogelijke hervormingen bij de wereldvoetbalbond. "Er moet een cultuur van dialoog zijn, van naar elkaar luisteren en elkaar respecteren. Het gaat er niet om positieve krantenkoppen te genereren, het gaat erom te doen wat goed is voor de sport", schreef hij op Instagram bij een video waarin te zien is hoe hij een bezoek brengt aan de Arabian Gulf Cup in Saudi-Arabië.
4 uur geledenCLAIREFONTAINE-EN-YVELINES (ANP/AFP) - Bondscoach Zinedine Zidane van Frankrijk moet het vrijdagavond in het Nations League-duel met Turkije zonder Ibrahima Konaté stellen. De 27-jarige verdediger van Real Madrid heeft last van een knieblessure. De 20-jarige Leny Yoro van Manchester United is opgeroepen als vervanger.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Gjivai Zechiël maakt donderdag in de thuiswedstrijd tegen Duitsland in de Nations League nog niet zijn debuut voor het Nederlands elftal. Bondscoach Xavi Hernández heeft besloten de 22-jarige middenvelder van Feyenoord buiten zijn wedstrijdselectie te laten. Datzelfde geldt voor verdediger Jurriën Timber en middenvelder Kenneth Taylor. Dat blijkt uit de donderdagochtend door de UEFA vrijgegeven lijst.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Nederland is voor Jürgen Klopp de ideale tegenstander bij zijn debuut als bondscoach van het Duitse nationale elftal. Dat zei de 59-jarige trainer woensdag tijdens een persconferentie in aanloop naar de Nations League-wedstrijd van donderdag.
18 uur geledenOEIRAS (ANP/RTR) - Cristiano Ronaldo wil zijn duizendste doelpunt het liefst maken in het shirt van Portugal. "Dat zou de kers op de taart zijn, een bekroning van een prachtig verhaal", zei de 41-jarige aanvoerder van Portugal op een bijeenkomst voorafgaand aan de wedstrijd tegen Wales in de Nations League.
19 uur geleden