Real Sociedad klimt naar tweede plek in La Liga
SAN SEBASTIÁN (ANP) - Real Sociedad, één van de tegenstanders van PSV in de Europa League, is in La Liga geklommen naar de tweede plaats. De thuiswedstrijd tegen Elche CF eindigde in 1-0. Mikel Oyarzabal maakte in de eindfase het doelpunt.
Real Sociedad heeft nu na zeven wedstrijden 16 punten en dat is 1 punt minder dan koploper Real Madrid. De 'Koninklijke' bleef zaterdag op eigen veld tegen Villarreal steken op 0-0. Ook stadgenoot Atlético verspeelde punten. De titelhouder verloor met 1-0 bij het nog puntloze Deportivo Alavés (1-0). Atlético staat met 14 punten op de vierde plek.
Rayo Vallecano versloeg op eigen veld Cádiz met 3-1. De 35-jarige Colombiaan Radamel Falcao maakte het tweede doelpunt voor de thuisploeg.
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP) - Feyenoorder Anis Hadj Moussa heeft woensdag een belangrijk aandeel gehad in de laatste groepswedstrijd van Algerije op de Afrika Cup. De rechtsbuiten gaf in het met 3-1 gewonnen duel met Equatoriaal-Guinea de assist bij twee doelpunten.
10 uur geledenBURNLEY (ANP) - Quilindschy Hartman vertrekt de komende transferperiode niet naar Ajax. Dat meldt de 24-jarige linkervleugelverdediger op Instagram.
11 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Oud-profvoetballer Roberto Carlos heeft een hartoperatie ondergaan in zijn geboorteland Brazilië. Dat meldt onder meer de Spaanse sportkrant AS.
12 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot hoopt dat zijn elftal het zichzelf donderdag in de thuiswedstrijd tegen Leeds United in de Premier League niet zo moeilijk maakt als een kleine maand geleden. Toen eindigde het eerste duel tussen de twee clubs in de competitie in Leeds in 3-3. Liverpool verspeelde toen eerst een voorsprong van 2-0 en daarna van 3-2.
13 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - Bertrand Traoré heeft op de Afrika Cup een boete gekregen van 10.000 dollar, omgerekend ongeveer 8500 euro. De aanvoerder van Burkina Faso, oud-speler van Ajax, wordt daarmee gestraft voor aanmerkingen op de wedstrijdleiding.
13 uur geledenMANCHESTER (ANP/RTR) - Rodri is fit genoeg om zijn rentree bij Manchester City te maken. De 29-jarige Spaanse spelmaker zat zaterdag in de uitwedstrijd tegen Nottingham Forest al op de reservebank, maar kwam toen nog niet in actie.
13 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid begint het nieuwe jaar zonder Kylian Mbappé. De Franse aanvaller heeft een verstuiking aan zijn linkerknie, meldt de Spaanse voetbalclub in een korte verklaring.
15 uur geleden