Real scoort viert keer tegen Sociedad en lijkt klaar voor PSG
MADRID (ANP) - Real Madrid is steviger aan kop van La Liga gekomen. De lijstaanvoerder won de thuiswedstrijd tegen Real Sociedad (4-1) en heeft nu 8 punten meer dan Sevilla, de nummer 2 van de ranglijst die vrijdag gelijkspeelde tegen Deportivo Alavés (0-0).
Mikel Oyarzabal schoot Real Sociedad vanaf de strafschopstip op voorsprong. Toch leidde Real Madrid bij rust met 2-1, met dank aan mooie afstandsschoten van Eduardo Camavinga en Luka Modric. Karim Benzema brak in de 76e minuut met een benutte strafschop het laatste beetje verzet van de bezoekers uit San Sebastian. De ingevallen Marco Asensio bepaalde met een doelpunt de eindstand (4-1).
Real Madrid ontvangt woensdag Paris Saint-Germain in de achtste finales van de Champions League. De koploper van Spanje verloor het uitduel in Parijs met 1-0.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
6 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.
7 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.
8 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.
8 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.
8 uur geleden