Real scoort viert keer tegen Sociedad en lijkt klaar voor PSG
MADRID (ANP) - Real Madrid is steviger aan kop van La Liga gekomen. De lijstaanvoerder won de thuiswedstrijd tegen Real Sociedad (4-1) en heeft nu 8 punten meer dan Sevilla, de nummer 2 van de ranglijst die vrijdag gelijkspeelde tegen Deportivo Alavés (0-0).
Mikel Oyarzabal schoot Real Sociedad vanaf de strafschopstip op voorsprong. Toch leidde Real Madrid bij rust met 2-1, met dank aan mooie afstandsschoten van Eduardo Camavinga en Luka Modric. Karim Benzema brak in de 76e minuut met een benutte strafschop het laatste beetje verzet van de bezoekers uit San Sebastian. De ingevallen Marco Asensio bepaalde met een doelpunt de eindstand (4-1).
Real Madrid ontvangt woensdag Paris Saint-Germain in de achtste finales van de Champions League. De koploper van Spanje verloor het uitduel in Parijs met 1-0.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - AS Roma heeft de aansluiting gehouden bij de top 3 in de Serie A. De club uit Rome won met 1-0 van Como door een treffer van Wesley Franca.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft met Aaron Bouwman overeenstemming bereikt over een contractverlenging. De Amsterdammers hebben de 18-jarige verdediger vastgelegd tot en met 30 juni 2030. Het vorige contract van Bouwman liep tot medio 2027.
10 uur geledenMIAMI (ANP) - Sergio Reguilón wordt ploeggenoot van Lionel Messi bij Inter Miami. De linksback is volgens zijn nieuwe Amerikaanse club een tweejarig contract overeengekomen. Hij is de opvolger van Jordi Alba, die zijn loopbaan heeft beëindigd.
14 uur geledenDÜSSELDORF (ANP) - Sven Mislintat is gepresenteerd als nieuwe sportief directeur van Fortuna Düsseldorf. De oud-directeur voetbalzaken van Ajax moet de Duitse club behoeden voor degradatie uit de Tweede Bundesliga.
14 uur geledenBARCELONA (ANP) - Doelman Marc-André ter Stegen maakt dinsdag mogelijk na een half jaar zijn rentree bij FC Barcelona. De Duitser is een kandidaat voor een basisplaats voor het bekerduel met CD Guadalajara.
15 uur geledenGENK (ANP/BELGA) - De Belgische voetbalclub KRC Genk heeft maandag de samenwerking met trainer Thorsten Fink beëindigd. Het ontslag van de 58-jarige Duitser volgt een dag na het late gelijkspel tegen Westerlo (1-1). Assistenten Domenico Olivieri en Michel Ribeiro nemen voorlopig de taken over.
18 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Nick Olij verdedigt dinsdagavond het doel van PSV in het thuisduel met GVVV in de tweede ronde van de KNVB-beker. Dat vertelde trainer Peter Bosz op een persconferentie in Eindhoven.
18 uur geleden