Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real Madrid zonder topscorer Benzema tegen Elche

Real Madrid zonder topscorer Benzema tegen Elche

MADRID (ANP) - Real Madrid moet het in de competitiewedstrijd zaterdag tegen Elche doen zonder aanvoerder Karim Benzema. De Franse spits, met negen doelpunten de topscorer van La Liga, krijgt rust van trainer Carlo Ancelotti. Volgens Spaanse media had Benzema de afgelopen twee wedstrijden al last van een voetblessure, opgelopen in de met 5-0 gewonnen confrontatie met Sjachtar Donetsk in de Champions League.

De 33-jarige spits verbeet de pijn in de gewonnen Clásico tegen FC Barcelona (1-2) en de thuiswedstrijd tegen Osasuna (0-0). Tegen Elche mag hij van Ancelotti rust nemen.

De Italiaanse trainer hoopt dan dat Benzema volgende week weer inzetbaar is als de Oekraïense club Sjachtar naar Madrid komt in de Champions League. De Fransman maakte in drie Europese wedstrijden twee goals.

Luka Modric ontbrak tegen Osasuna, maar de Kroatische spelmaker keert tegen Elche terug bij de nummer 2 van de Spaanse competitie.

Meer uit Voetbal

Duel Go Ahead - Heerenveen uitgesteld om Europa League

ZEIST (ANP) - De KNVB heeft het competitieduel tussen Go Ahead Eagles en sc Heerenveen van zondag 25 januari uitgesteld. Dat gebeurde op verzoek van de club uit Deventer, die enkele dagen daarvoor en daarna moet spelen in de Europa League. De wedstrijd wordt op woensdag 11 februari ingehaald in de Adelaarshorst.

1 uur geleden
Liverpool 'een paar maanden' zonder spits Isak na kuitbeenbreuk

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot verwacht spits Alexander Isak "een paar maanden" te moeten missen na zijn enkeloperatie en kuitbeenbreuk. De 26-jarige Zweed liep de blessure op bij een volgens Slot "roekeloze tackle" van Tottenham Hotspur-verdediger Micky van de Ven afgelopen weekend.

4 uur geleden
Spits Isak (Liverpool) geopereerd aan enkel en breuk in kuitbeen

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Alexander Isak is aan een enkel geopereerd. Tijdens de ingreep bleek dat de spits van Liverpool zaterdag in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur ook een breuk in zijn kuitbeen had opgelopen. Liverpool kan nog niet zeggen hoelang hij uit de roulatie is.

16 uur geleden
Neres helpt Napoli met twee doelpunten aan Supercup

RIYAD (ANP) - Dankzij David Neres heeft Napoli de Italiaanse Supercup veroverd. De oud-aanvaller van Ajax maakte beide doelpunten in de finale tegen Bologna (2-0) die werd gespeeld in Riyad, de hoofdstad van Saudi-Arabië.

16 uur geleden
KRC Genk stelt Hayen aan als nieuwe trainer

BRUGGE (ANP) - Nicky Hayen is de nieuwe trainer van KRC Genk. Hij is de opvolger van Thorsten Fink, die vorige week werd ontslagen.

20 uur geleden
Neymar succesvol geopereerd aan linkerknie

SAO PAULO (ANP) - Neymar is succesvol aan zijn linkerknie geopereerd. Dat heeft zijn club Santos bekendgemaakt.

20 uur geleden
Japans international Minamino scheurt kruisband, WK onzeker

MONACO (ANP/AFP) - De Japanse middenvelder Takumi Minamino heeft tijdens de bekerwedstrijd van afgelopen zondag bij zijn club AS Monaco een gescheurde kruisband opgelopen. Dat meldt de Monegaskische club die uitkomt in de Franse competitie op X. Het is onduidelijk welke gevolgen de blessure heeft voor zijn deelname aan het WK voetbal van komende zomer.

21 uur geleden