Real Madrid zonder topscorer Benzema tegen Elche
MADRID (ANP) - Real Madrid moet het in de competitiewedstrijd zaterdag tegen Elche doen zonder aanvoerder Karim Benzema. De Franse spits, met negen doelpunten de topscorer van La Liga, krijgt rust van trainer Carlo Ancelotti. Volgens Spaanse media had Benzema de afgelopen twee wedstrijden al last van een voetblessure, opgelopen in de met 5-0 gewonnen confrontatie met Sjachtar Donetsk in de Champions League.
De 33-jarige spits verbeet de pijn in de gewonnen Clásico tegen FC Barcelona (1-2) en de thuiswedstrijd tegen Osasuna (0-0). Tegen Elche mag hij van Ancelotti rust nemen.
De Italiaanse trainer hoopt dan dat Benzema volgende week weer inzetbaar is als de Oekraïense club Sjachtar naar Madrid komt in de Champions League. De Fransman maakte in drie Europese wedstrijden twee goals.
Luka Modric ontbrak tegen Osasuna, maar de Kroatische spelmaker keert tegen Elche terug bij de nummer 2 van de Spaanse competitie.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - West Ham United heeft met een overwinning op Sunderland (3-1) verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Premier League. De nummer 18 van de ranglijst boekte de vijfde competitiezege van dit seizoen.
10 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Rayane Bounida begint met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen FC Volendam. De 19-jarige aanvaller krijgt de voorkeur boven Oscar Gloukh, die op de bank zit als het duel om 16.45 uur begint.
24 minuten geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft snel gereageerd op het aanstaande vertrek van Mats Deijl naar Feyenoord. De club heeft rechtsback Alfons Sampsted terug naar de Eredivisie gehaald. De rechtsback is een contract tot medio 2028 overeengekomen.
47 minuten geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse voetbalcompetitie versterkt. Het elftal van coach Cristian Chivu toonde in eigen stadion veerkracht tegen Pisa en won alsnog ruim: 6-2.
16 uur geledenUTRECHT (ANP) - Drie veiligheidsmedewerkers van FC Utrecht en een speurhond zijn donderdag gewond geraakt bij ongeregeldheden met fans van KRC Genk. De club uit de domstad gaat de rellen samen met de lokale driehoek grondig evalueren, zo staat in een statement.
23 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot verwacht niet dat Liverpool zich in deze transferperiode gaat versterken. "Ik denk dat we het met de huidige selectie blijven doen", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth. "Tenzij er zich een buitenkans voordoet."
1 dag geledenEINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine missen zaterdag de thuiswedstrijd van PSV tegen NAC Breda. "Ze moeten nog verder onderzocht worden", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Ik kan er inhoudelijk niet meer over vertellen."
1 dag geleden