Real Madrid zonder Kroos en Tchouaméni naar Liverpool
LIVERPOOL (ANP) - Trainer Carlo Ancelotti van Real Madrid heeft dinsdag in de Champions League-wedstrijd tegen Liverpool niet de beschikking over Toni Kroos en Aurélien Tchouaméni. Het duo ontbreekt in de selectie van de titelhouder voor het duel op Anfield.
Liverpool kan mogelijk toch een beroep doen op Darwin Núñez. De aanvaller viel zaterdag tijdens de 2-0-zege bij Newcastle United na een uur uit met een blessure. Trainer Jürgen Klopp heeft echter de hoop nog niet opgegeven dat hij kan spelen. "Er is een kans", zei de coach een dag voor de wedstrijd. "We moeten bekijken hoe hij omgaat met de pijn en als we dat weten, nemen we een beslissing."
De wedstrijd tussen Liverpool en Real Madrid in de achtste finales is een herhaling van de eindstrijd van vorig jaar. De Spanjaarden waren toen in het Stade de France met 1-0 te sterk voor de ploeg van Klopp.
Moeizaam seizoen Liverpool
Real Madrid bezet in de Spaanse competitie de tweede plaats, op 8 punten van koploper FC Barcelona. Liverpool, de club van de Oranje-internationals Virgil van Dijk en Cody Gakpo, kent een tegenvallend seizoen en is de nummer 8 van de Premier League.
Het duel in Engeland begint dinsdag om 21.00 uur. De return in Madrid staat op 15 maart op het programma.
Meer uit Voetbal
BRUGGE (ANP) - Club Brugge heeft een grote stap gezet op weg naar de twintigste landstitel. De koploper in de kampioensgroep van de play-offs rekende voor eigen publiek af met regerend kampioen Union, dat op de tweede plaats staat: 5-0. Club Brugge vergrootte de voorsprong op Union, met nog twee speelronden te gaan, tot 4 punten.
40 minuten geledenNEWCASTLE (ANP) - West Ham United dreigt na veertien jaar uit de Premier League te degraderen. Het elftal van trainer Nuno Espírito Santo ging met 3-1 onderuit bij Newcastle United. West Ham blijft achttiende met een achterstand van 2 punten op Tottenham Hotspur, dat dinsdag bij Chelsea op bezoek gaat. Na dat duel staat nog één speelronde op het programma.
42 minuten geledenRIO DE JANEIRO (ANP/RTR) - Neymar is zondag in de Braziliaanse voetbalcompetitie de dupe geworden van een fout van de vierde official. De aanvaller van Santos werd in de met 3-0 verloren thuiswedstrijd tegen Coritiba gewisseld, terwijl eigenlijk een ploeggenoot van hem naar de kant had gemoeten.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - Max Huiberts, directeur voetbalzaken van AZ, is benoemd tot ereburger van Alkmaar. Dat gebeurde na de laatste thuiswedstrijd van dit seizoen tegen NAC Breda. Huiberts was bij AZ elf seizoenen eindverantwoordelijk voor de voetbaltechnische zaken. Hij speelde zelf ook voor de club.
1 uur geledenSPIESEN-ELVERSBERG (ANP/DPA) - SV Elversberg is naar de Bundesliga gepromoveerd. De club uit Saarland won op de laatste speeldag op het tweede niveau met 3-0 van het al gedegradeerde Preussen Münster.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ramiz Zerrouki wil niet meer terug naar Feyenoord. Dat zei de middenvelder na de laatste wedstrijd van FC Twente bij PSV. Zerrouki speelde dit seizoen op huurbasis voor Twente en heeft bij Feyenoord nog een contract tot de zomer van 2027.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman stelt zich niet meer beschikbaar voor het Nederlands elftal zolang Ronald Koeman de bondscoach is. Dat maakte de middenvelder van PSV duidelijk na de laatste competitiewedstrijd tegen FC Twente, die de Eindhovenaren met 5-1 wonnen. "Hij hoeft mij niet meer te bellen, nee", aldus Veerman tegen ESPN.
4 uur geleden