Real Madrid zonder Kroos en Tchouaméni naar Liverpool
LIVERPOOL (ANP) - Trainer Carlo Ancelotti van Real Madrid heeft dinsdag in de Champions League-wedstrijd tegen Liverpool niet de beschikking over Toni Kroos en Aurélien Tchouaméni. Het duo ontbreekt in de selectie van de titelhouder voor het duel op Anfield.
Liverpool kan mogelijk toch een beroep doen op Darwin Núñez. De aanvaller viel zaterdag tijdens de 2-0-zege bij Newcastle United na een uur uit met een blessure. Trainer Jürgen Klopp heeft echter de hoop nog niet opgegeven dat hij kan spelen. "Er is een kans", zei de coach een dag voor de wedstrijd. "We moeten bekijken hoe hij omgaat met de pijn en als we dat weten, nemen we een beslissing."
De wedstrijd tussen Liverpool en Real Madrid in de achtste finales is een herhaling van de eindstrijd van vorig jaar. De Spanjaarden waren toen in het Stade de France met 1-0 te sterk voor de ploeg van Klopp.
Moeizaam seizoen Liverpool
Real Madrid bezet in de Spaanse competitie de tweede plaats, op 8 punten van koploper FC Barcelona. Liverpool, de club van de Oranje-internationals Virgil van Dijk en Cody Gakpo, kent een tegenvallend seizoen en is de nummer 8 van de Premier League.
Het duel in Engeland begint dinsdag om 21.00 uur. De return in Madrid staat op 15 maart op het programma.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Arsenal heeft ook zijn zevende wedstrijd in de Champions League gewonnen. De koploper van de Premier League versloeg in stadion San Siro Internazionale met 3-1. Arsenal, met Jurriën Timber in de ploeg, is als enige nog ongeslagen in de eerste fase. De formatie van coach Mikel Arteta was al zeker van een plek in de achtste finales. Gabriel Jesus maakte twee van de drie doelpunten voor Arsenal.
7 uur geledenVILA-REAL (ANP) - Ajax heeft bij Villarreal de tweede overwinning (2-1) geboekt in het hoofdtoernooi van de Champions League. De Amsterdamse club van coach Fred Grim houdt door de zege nog een kans op een plaats bij de beste 24 teams. De nummers 9 tot en met 24 in de stand spelen een tussenronde.
7 uur geledenGROESBEEK (ANP) - NEC heeft zich ten koste van de amateurs van De Treffers geplaatst voor de kwartfinales van de KNVB-beker. In Groesbeek eindigde de uitgestelde wedstrijd in een 2-1-zege voor de club uit Nijmegen van coach Dick Schreuder. NEC speelt in de kwartfinales van het bekertoernooi thuis tegen FC Volendam.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese heeft er vertrouwen in dat Robin van Persie met Feyenoord weer goede resultaten gaat behalen. De algemeen en technisch directeur van de Rotterdammers ziet daarom geen reden de trainer nu te ontslaan. Dat vertelde Te Kloese na afloop van de nieuwjaarsreceptie aan journalisten.
11 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Het Nederlands elftal gaat "tot nu toe wel" naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. "Maar Trump dreigt een hoop." Dat zegt Frank Paauw, KNVB-bondsvoorzitter, bij de uitreiking van de Nieuwsfoto van het Jaar in Den Haag, waar hij een prijs uitreikte.
12 uur geledenLONDEN (ANP/DPA) - Vijftien toonaangevende vrouwenvoetbalclubs zijn vorig jaar voor het eerst gezamenlijk de grens van 150 miljoen euro aan inkomsten gepasseerd. De clubs zagen hun collectieve inkomsten stijgen met 35 procent tot een totaalbedrag van 158 miljoen euro. Dat meldt accountantskantoor Deloitte.
19 uur geledenROME (ANP) - Kenneth Taylor heeft in zijn eerste thuiswedstrijd voor Lazio een forse nederlaag geleden. De van Ajax overgenomen voetballer verloor in het Stadio Olimpico in Rome met 3-0 van Como.
1 dag geleden