Real Madrid zonder Kroos en Tchouaméni naar Liverpool
LIVERPOOL (ANP) - Trainer Carlo Ancelotti van Real Madrid heeft dinsdag in de Champions League-wedstrijd tegen Liverpool niet de beschikking over Toni Kroos en Aurélien Tchouaméni. Het duo ontbreekt in de selectie van de titelhouder voor het duel op Anfield.
Liverpool kan mogelijk toch een beroep doen op Darwin Núñez. De aanvaller viel zaterdag tijdens de 2-0-zege bij Newcastle United na een uur uit met een blessure. Trainer Jürgen Klopp heeft echter de hoop nog niet opgegeven dat hij kan spelen. "Er is een kans", zei de coach een dag voor de wedstrijd. "We moeten bekijken hoe hij omgaat met de pijn en als we dat weten, nemen we een beslissing."
De wedstrijd tussen Liverpool en Real Madrid in de achtste finales is een herhaling van de eindstrijd van vorig jaar. De Spanjaarden waren toen in het Stade de France met 1-0 te sterk voor de ploeg van Klopp.
Moeizaam seizoen Liverpool
Real Madrid bezet in de Spaanse competitie de tweede plaats, op 8 punten van koploper FC Barcelona. Liverpool, de club van de Oranje-internationals Virgil van Dijk en Cody Gakpo, kent een tegenvallend seizoen en is de nummer 8 van de Premier League.
Het duel in Engeland begint dinsdag om 21.00 uur. De return in Madrid staat op 15 maart op het programma.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Aanvoerder Bernardo Silva verlaat aan het einde van dit seizoen Manchester City. Assistent-coach Pepijn Lijnders heeft dat aangekondigd. Het contract van de 31-jarige Portugees loopt aan het einde van dit seizoen af en de Portugees gaat volgens Lijnders niet verlengen. "Aan elk mooi verhaal komt een einde", aldus de Nederlandse trainer tegen verslaggevers van onder meer de BBC.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie een slechte reeks beëindigd. De koploper boekte voor eigen publiek een ruime overwinning op AS Roma: 5-2. Uit de drie vorige competitieduels had Inter slechts 2 punten gepakt.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Leeds United heeft zich als laatste geplaatst voor de halve finale van de FA Cup. In Londen verspeelde het elftal van trainer Daniel Farke tegen West Ham United in blessuretijd van de tweede helft een voorsprong van twee doelpunten: 2-2.
15 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft de derde achtereenvolgende landstitel die hij met PSV behaalde in zijn eentje gevierd. Dat vertelde de trainer van de Eindhovenaren bij ESPN.
15 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Earnest Stewart, directeur voetbalzaken van PSV, hecht veel waarde aan de derde achtereenvolgende landstitel van de Eindhovenaren. "Als je kampioen wordt met alle wisselingen die we aan het begin van het seizoen hebben gehad, mag je daar bijzonder trots op zijn", zegt hij in gesprek met ESPN.
15 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.
16 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vond dat zijn elftal zondag in de uitwedstrijd tegen FC Volendam genoeg kansen creëerde om in ieder geval één keer te scoren. Dat lukte de Rotterdammers echter niet: 0-0.
18 uur geleden