Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real Madrid zonder Hazard naar Saudi-Arabië

Real Madrid zonder Hazard naar Saudi-Arabië

MADRID (ANP) - Real Madrid gaat na de jaarwisseling zonder Eden Hazard naar Saudi-Arabië voor de strijd om de Spaanse Supercup. Volgens Spaanse media blijft Hazard achter in Madrid om te herstellen van de enkelblessure die hij eind vorige maand opliep in het duel met Paris Saint-Germain in de Champions League. Trainer Zinedine Zidane wil geen risico's nemen met de Belgische aanvaller, die door fysieke problemen nog weinig heeft kunnen laten zien bij de 'Koninklijke'.

De Spaanse Supercup heeft een andere opzet gekregen. Het is niet langer een duel tussen de landskampioen en bekerwinnaar, maar een mini-toernooi met vier clubs: kampioen FC Barcelona, bekerwinnaar Valencia en de Madrileense clubs Atlético en Real, die afgelopen seizoen in de competitie respectievelijk op de tweede en derde plaats eindigden.

Real Madrid speelt op 8 januari tegen Valencia, een dag later staan Barcelona en Atlético tegenover elkaar. De winnaars treffen elkaar in de finale op 12 januari. De Spaanse bond heeft een lucratieve deal gesloten met Saudi-Arabië, zodat daar de komende drie jaar om de Supercup wordt gestreden.

Meer uit Voetbal

Oostenrijkse bondscoach ontkent salonremise tegen Algerije

KANSAS CITY (ANP/RTR) - De Oostenrijkse bondscoach Ralf Rangnick heeft de suggestie dat zijn team het zaterdag in de laatste groepswedstrijd tegen Algerije (3-3) op een akkoord heeft gegooid, van de hand gewezen. Beide ploegen hadden aan een gelijkspel genoeg voor een plek in de knock-outfase.

6 uur geleden
Tunesië strandt als enige Afrikaanse deelnemer in groepsfase WK

MONTERREY (ANP) - De Afrikaanse voetballanden hebben in de groepsfase van het wereldkampioenschap uitstekend gepresteerd. Tunesië, dat in de poule van het Nederlands elftal puntloos als laatste eindigde, werd als enige uitgeschakeld. De overige negen landen plaatsten zich voor de zestiende finales.

8 uur geleden
Argentinië beducht voor 'zeer lastig' Kaapverdië op WK voetbal

ARLINGTON (ANP) - Argentinië lijkt Kaapverdië, de tegenstander van de regerend wereldkampioen in de zestiende finales op het WK voetbal, niet te onderschatten. De ploeg van bondscoach Lionel Scaloni sloot de groepsfase na een overwinning op Jordanië (3-1) af als winnaar van groep J.

8 uur geleden
Iran niet als nummer 3 naar laatste 32 van WK, Algerije wel

TIJUANA (ANP) - Iran is er niet in geslaagd voor het eerst in de geschiedenis op een WK voetbal voorbij de groepsfase te komen. Het Aziatische land hoort niet bij de acht beste nummers 3 en is uitgeschakeld. Iran gaat met 3 punten naar huis. Algerije plaatste zich als achtste nummer 3 bij de laatste 32 na een 3-3-gelijkspel tegen Oostenrijk.

10 uur geleden
Argentinië wint groep en treft Kaapverdië in zestiende finales WK

ARLINGTON (ANP) - Argentinië heeft in de nacht van zaterdag op zondag in het overdekte stadion van Dallas de derde groepswedstrijd met 3-1 van Jordanië gewonnen. Het elftal van bondscoach Lionel Scaloni treft het verrassende Kaapverdië in de nacht van vrijdag op zaterdag in de zestiende finales van het WK voetbal in Miami Gardens.

10 uur geleden
Messi scherpt record op WK voetbal aan met negentien treffers

DALLAS (ANP) - Lionel Messi (39) heeft in de derde groepswedstrijd van Argentinië opnieuw gescoord. Hij heeft zijn eigen record als topscorer aller tijden op WK's in Dallas aangescherpt tot negentien doelpunten.

10 uur geleden
Colombia na 0-0 tegen Portugal eerste in groep, Congo ook door

MIAMI GARDENS (ANP) - Colombia gaat als eerste van groep K naar de laatste 32 van het WK voetbal. Het elftal van bondscoach Néstor Lorenzo speelde in de nacht van zaterdag op zondag in Miami Gardens voor tienduizenden eigen fans met 0-0 gelijk tegen Portugal. De Democratische Republiek Congo verraste door zich na een 3-1-zege op Oezbekistan als derde van de groep te plaatsen voor de zestiende finales.

13 uur geleden