Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real Madrid zonder Hazard naar Saudi-Arabië

Real Madrid zonder Hazard naar Saudi-Arabië

MADRID (ANP) - Real Madrid gaat na de jaarwisseling zonder Eden Hazard naar Saudi-Arabië voor de strijd om de Spaanse Supercup. Volgens Spaanse media blijft Hazard achter in Madrid om te herstellen van de enkelblessure die hij eind vorige maand opliep in het duel met Paris Saint-Germain in de Champions League. Trainer Zinedine Zidane wil geen risico's nemen met de Belgische aanvaller, die door fysieke problemen nog weinig heeft kunnen laten zien bij de 'Koninklijke'.

De Spaanse Supercup heeft een andere opzet gekregen. Het is niet langer een duel tussen de landskampioen en bekerwinnaar, maar een mini-toernooi met vier clubs: kampioen FC Barcelona, bekerwinnaar Valencia en de Madrileense clubs Atlético en Real, die afgelopen seizoen in de competitie respectievelijk op de tweede en derde plaats eindigden.

Real Madrid speelt op 8 januari tegen Valencia, een dag later staan Barcelona en Atlético tegenover elkaar. De winnaars treffen elkaar in de finale op 12 januari. De Spaanse bond heeft een lucratieve deal gesloten met Saudi-Arabië, zodat daar de komende drie jaar om de Supercup wordt gestreden.

Meer uit Voetbal

Senegalese spelers tonen Afrika Cup tijdens ereronde in Parijs

PARIJS (ANP) - Het nationale team van Senegal heeft zaterdagmiddag in Stade de France de Afrika Cup aan het publiek getoond. Dat deden de voetballers voor een vriendschappelijk duel met Peru dat om 17.00 uur begint in Parijs.

18 minuten geleden
International Dimarco: juichen voor Bosnië instinctieve reactie

COVERCIANO (ANP/AFP) - De Italiaanse voetballers gaan er niet zomaar vanuit dat ze dinsdag in Zenica ten koste van Bosnië en Herzegovina het wereldkampioenschap bereiken. Dat zei international Federico Dimarco zaterdag, in reactie op camerabeelden waarop te zien was dat hij en zijn teamgenoten juichten toen Bosnië in de halve finale van de play-offs Wales na strafschoppen uitschakelde. Mensen maakten daaruit op dat Italië liever Bosnië zou treffen dan Wales.

47 minuten geleden
FC Barcelona in kwartfinales Champions League zonder Raphinha

BARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona kan in de kwartfinales van de Champions League tegen Atlético Madrid niet beschikken over aanvaller Raphinha. De 29-jarige Braziliaan heeft een hamstringblessure opgelopen in de oefenwedstrijd van Brazilië tegen Frankrijk.

7 uur geleden
Aanvoerder Van Dijk redelijk tevreden over oefenzege van Oranje

AMSTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk was redelijk tevreden na de zege van het Nederlands elftal op Noorwegen (2-1) in een oefenwedstrijd voor het WK in de Johan Cruijff ArenA. "Over het algemeen hebben we een goede wedstrijd gespeeld tegen een sterke tegenstander", zei hij vlak na de wedstrijd in een flashinterview. "In de tweede helft vond ik ons beter. We hebben uiteindelijk genoeg kansen gekregen om meer doelpunten te maken. Verdedigend stonden we goed. We hebben verdiend gewonnen."

17 uur geleden
Engeland en Uruguay spelen gelijk, Spanje wint oefenduel

LONDEN (ANP) - Engeland en Uruguay hebben vrijdagavond in een oefenduel in aanloop naar het WK voetbal met 1-1 gelijkgespeeld. Spanje was in Villarreal met 3-0 te sterk voor Servië.

17 uur geleden
Duitsland verslaat Zwitserland in doelpuntrijk oefenduel

BASEL (ANP) - Het Duitse nationale voetbalelftal heeft in een oefenwedstrijd met 4-3 gewonnen van Zwitserland. De twee WK-deelnemers speelden in aanloop naar het eindtoernooi van komende zomer tegen elkaar in Basel.

17 uur geleden
Oranje klopt Noorwegen in voorbereiding op WK

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal heeft de eerste van een serie van vier oefenduels voor het WK gewonnen. Oranje rekende af met Noorwegen (2-1) in een wedstrijd waarin beide ploegen niet in de buurt kwamen van hun beste spel in de Johan Cruijff ArenA.

17 uur geleden