Real Madrid zonder Benzema en Bale in Spaanse Super Cup
MADRID (ANP) - Aanvallers Karim Benzema en Gareth Bale van Real Madrid missen de strijd om de Spaanse Super Cup. Ze zijn onvoldoende fit voor het lucratieve minitoernooi dat in Saudi-Arabië wordt afgewerkt.
Real Madrid laat weten dat Benzema last heeft van een hamstring. Bale kampt met een infectie aan zijn luchtwegen. Beide spelers begonnen zaterdag nog wel aan het gewonnen uitduel met Getafe: 0-3. Vorige week werd al duidelijk dat de rentree van Eden Hazard nog even op zich laat wachten.
De strijd om de Spaanse Super Cup telt vier deelnemers. Real Madrid speelt op 8 januari tegen Valencia. Een dag later voetbalt Barcelona zonder de geblesseerde doelman Marc-André ter Stegen tegen Atlético Madrid. De winnaars van beide duels bepalen zondag in een duel wie de Super Cup wint.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - FC Utrecht kan de laatste acht wedstrijden van dit seizoen niet beschikken over Miguel Rodríguez. De 22-jarige Spaanse buitenspeler heeft tijdens de training een zware knieblessure opgelopen, meldt de huidige nummer 9 van de Eredivisie.
36 minuten geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
15 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa leek lang op weg naar een gelijkspel, maar heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
15 uur geledenBODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.
1 dag geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.
1 dag geledenSAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.
1 dag geleden