
Real Madrid zonder Benzema en Bale in Spaanse Super Cup
MADRID (ANP) - Aanvallers Karim Benzema en Gareth Bale van Real Madrid missen de strijd om de Spaanse Super Cup. Ze zijn onvoldoende fit voor het lucratieve minitoernooi dat in Saudi-Arabië wordt afgewerkt.
Real Madrid laat weten dat Benzema last heeft van een hamstring. Bale kampt met een infectie aan zijn luchtwegen. Beide spelers begonnen zaterdag nog wel aan het gewonnen uitduel met Getafe: 0-3. Vorige week werd al duidelijk dat de rentree van Eden Hazard nog even op zich laat wachten.
De strijd om de Spaanse Super Cup telt vier deelnemers. Real Madrid speelt op 8 januari tegen Valencia. Een dag later voetbalt Barcelona zonder de geblesseerde doelman Marc-André ter Stegen tegen Atlético Madrid. De winnaars van beide duels bepalen zondag in een duel wie de Super Cup wint.
Meer uit Voetbal
PRAAG (ANP) - West Ham United heeft het gedrag van de eigen fans veroordeeld in de finale van de Conference League. Aanvoerder Cristiano Biraghi van Fiorentina raakte tijdens de eindstrijd gewond aan het hoofd nadat hij was geraakt door een voorwerp dat vanaf de tribune werd gegooid. Er kwamen onder meer plastic bekers en andere voorwerpen op het veld terecht.
41 minuten geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona wil Lionel Messi nog een passend eerbetoon geven. De Spaanse voetbalclub zegt dit in een reactie op de keuze van de Argentijnse stervoetballer om in Amerika bij Inter Miami te gaan voetballen. Barcelona wilde Messi terughalen, maar dat lukte niet.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Marco van Basten roept voorzitter Gianni Infantino van de wereldvoetbalbond FIFA in een persoonlijke brief op tot actie vanwege het wangedrag van spelers en trainers. De brief van de oud-voetballer staat afgedrukt in het AD.
2 uur geledenPRAAG (ANP) - West Ham United heeft woensdagavond de Conference League gewonnen. De Engelse club van de Schotse trainer David Moyes versloeg in de finale in Praag het Italiaanse Fiorentina. De beslissende treffer (2-1) viel in de 90e minuut en werd gemaakt door Jarrod Bowen.
11 uur geledenPRAAG (ANP) - Aanvoerder Cristiano Biraghi van Fiorentina is tijdens de finale van de Conference League in Praag tegen West Ham United geraakt door een uit het publiek gegooid voorwerp. Hij liep daardoor een bloedende wond aan de achterkant van zijn hoofd op. Dat gebeurde bij het nemen van een hoekschop.
12 uur geledenMIAMI (ANP) - Lionel Messi heeft bevestigd dat hij voor Inter Miami gaat voetballen. "Ik heb besloten dat ik naar Miami ga", zegt hij in de Spaanse kranten Diario Sport en Mundo Deportivo. "De deal is nog niet voor 100 procent afgerond. Maar we hebben besloten dat we daar onze weg vervolgen."
13 uur geledenPRAAG (ANP) - Sofyan Amrabat begint om 21.00 uur met Fiorentina aan de finale van de Conference League tegen West Ham United. De middenvelder, geboren in Huizen, is vastbesloten om met een prijs afscheid te nemen van het seizoen.
14 uur geleden