
Real Madrid zonder Benzema en Bale in Spaanse Super Cup
MADRID (ANP) - Aanvallers Karim Benzema en Gareth Bale van Real Madrid missen de strijd om de Spaanse Super Cup. Ze zijn onvoldoende fit voor het lucratieve minitoernooi dat in Saudi-Arabië wordt afgewerkt.
Real Madrid laat weten dat Benzema last heeft van een hamstring. Bale kampt met een infectie aan zijn luchtwegen. Beide spelers begonnen zaterdag nog wel aan het gewonnen uitduel met Getafe: 0-3. Vorige week werd al duidelijk dat de rentree van Eden Hazard nog even op zich laat wachten.
De strijd om de Spaanse Super Cup telt vier deelnemers. Real Madrid speelt op 8 januari tegen Valencia. Een dag later voetbalt Barcelona zonder de geblesseerde doelman Marc-André ter Stegen tegen Atlético Madrid. De winnaars van beide duels bepalen zondag in een duel wie de Super Cup wint.
Meer uit Voetbal
ALMELO (ANP) - Mario Engels voetbalt ook de komende twee seizoenen bij Heracles Almelo. De Eredivisionist meldde dinsdag op de website overeenstemming te hebben bereikt met de 31-jarige Duitse aanvaller, wiens contract deze zomer zou aflopen.
2 uur geledenGIRONA (ANP) - Girona heeft een einde gemaakt aan een reeks van elf competitiewedstrijden zonder zege door met 1-0 te winnen van Mallorca. De 38-jarige spits Cristhian Stuani maakte vroeg in de wedstrijd al de winnende goal. Bij Girona speelde Daley Blind de hele wedstrijd mee. Arnaut Danjuma bleef op de bank.
8 uur geledenMILAAN (ANP/AFP) - Robert Lewandowski keert na een hamstringblessure terug in de selectie van FC Barcelona voor de returnwedstrijd bij Internazionale in de halve finale van de Champions League. De Poolse spits begint dinsdag op de bank in Milaan, waar de stand in evenwicht is na het eerdere gelijkspel in Barcelona (3-3).
17 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Danny Makkelie is aangesteld voor de topwedstrijd in de Eredivisie tussen Feyenoord en PSV van komende zondag. Dat maakte de KNVB maandag bekend.
17 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - De voormalige Franse minister van Binnenlandse Zaken Gérald Darmanin heeft voor het eerst zijn excuses aangeboden aan de supporters van Liverpool voor de politieacties tijdens de finale van de Champions League in 2022 in Parijs. De wedstrijd tussen Liverpool en Real Madrid, drie jaar geleden in het Stade de France, begon ruim een halfuur later door chaos bij de ingangen. Daarbij raakten duizenden supporters in de verdrukking en greep de Franse politie in met traangas.
18 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Ousmane Dembélé lijkt op tijd fit voor de returnwedstrijd van Paris Saint-Germain tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. De 27-jarige aanvaller kampte met een spierblessure na het gewonnen eerste duel in Londen (0-1).
19 uur geledenMILAAN (ANP/AFP) - Trainer Simone Inzaghi van Internazionale weet nog niet of hij dinsdag de beschikking heeft over aanvaller Lautaro Martínez voor de returnwedstrijd tegen FC Barcelona in de halve finale van de Champions League. De 27-jarige Argentijn liep tijdens het gelijkspel in Barcelona (3-3) een hamstringblessure op. Verdediger Benjamin Pavard is ook nog onzeker voor het duel in Milaan.
20 uur geleden