Real Madrid wint ook topduel van Real Sociedad
SAN SEBASTIÁN (ANP) - Real Madrid blijft met de nodige afstand de koploper in de Spaanse voetbalcompetitie. De formatie van de Italiaanse trainer Carlo Ancelotti won het topduel bij Real Sociedad, 0-2. De Basken staan nu vijfde, op tien punten van Real.
Kort na de hervatting kwam Real Madrid op voorsprong. Vinícius Júnior scoorde, na een door hemzelf opgezette combinatie met de ingevallen Luka Jovic. Niet veel later kopte Jovic vallend de 0-2 in, nadat Casemiro de bal ook al met het hoofd had verlengd.
Karim Benzema viel in San Sebastián al in de openingsfase geblesseerd uit bij Real Madrid. Het is zeer twijfelachtig of de topschutter de komende week kan spelen tegen Inter in de laatste groepswedstrijd van de Champions League.
Het verschil tussen Real Madrid en nummer 2 Sevilla is acht punten. Sevilla, dat won van Villarreal (1-0), heeft een wedstrijd minder gespeeld.
Meer uit Voetbal
ALMELO (ANP) - Heracles Almelo huurt spits Lequincio Zeefuik voor de rest van dit seizoen van AZ. Ook heeft de nummer 17 van de Eredivisie een optie tot koop bedongen. Eerder verruilde aanvaller Jizz Hornkamp Heracles juist voor de club uit Alkmaar.
1 uur geledenPARMA (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse Serie A verstevigd met een zege op het laaggeklasseerde Parma: 0-2. Federico Dimarco en Marcus Thuram maakten de doelpunten voor de club uit Milaan, die op 42 punten kwam en uitliep op Napoli, dat gelijkspeelde (2-2) tegen Hellas Verona.
12 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City wacht nog altijd op de eerste overwinning in het nieuwe jaar. Het elftal van trainer Pep Guardiola speelde voor de derde keer in een week gelijk in de Premier League. Naast Sunderland (0-0) en Chelsea (1-1) wist Manchester City ook niet te winnen van Brighton & Hove Albion: 1-1.
13 uur geledenJEDDAH (ANP) - FC Barcelona heeft zich op overtuigende wijze geplaatst voor de finale van de Spaanse Supercup. De titelverdediger was in Jeddah in Saudi-Arabië veel te sterk voor Athletic Club: 5-0. Bij rust leidde FC Barcelona al met 4-0.
13 uur geledenNAPELS (ANP) - Napoli heeft in de strijd om de titel in de Italiaanse voetbalcompetitie punten verspeeld. De regerend landskampioen kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen het laaggeklasseerde Hellas Verona: 2-2.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord krijgt versterking van de in Amerika geboren Italiaanse voetbalster Victoria 'Tori' DellaPeruta. De 21-jarige aanvalster wordt voor de rest van het seizoen gehuurd van het Italiaanse ACF Fiorentina, maakte Feyenoord bekend. De nieuwe aanwinst is het jongere zusje van Feyenoorder Talia DellaPeruta.
17 uur geledenMIAMI (ANP/RTR) - Lionel Messi wil na zijn voetballoopbaan geen coach, maar clubeigenaar worden. Dat vertelde de 38-jarige Argentijnse voetballegende in een interview met de Argentijnse streamingzender Luzu TV.
17 uur geleden