Real Madrid wint ook topduel van Real Sociedad
SAN SEBASTIÁN (ANP) - Real Madrid blijft met de nodige afstand de koploper in de Spaanse voetbalcompetitie. De formatie van de Italiaanse trainer Carlo Ancelotti won het topduel bij Real Sociedad, 0-2. De Basken staan nu vijfde, op tien punten van Real.
Kort na de hervatting kwam Real Madrid op voorsprong. Vinícius Júnior scoorde, na een door hemzelf opgezette combinatie met de ingevallen Luka Jovic. Niet veel later kopte Jovic vallend de 0-2 in, nadat Casemiro de bal ook al met het hoofd had verlengd.
Karim Benzema viel in San Sebastián al in de openingsfase geblesseerd uit bij Real Madrid. Het is zeer twijfelachtig of de topschutter de komende week kan spelen tegen Inter in de laatste groepswedstrijd van de Champions League.
Het verschil tussen Real Madrid en nummer 2 Sevilla is acht punten. Sevilla, dat won van Villarreal (1-0), heeft een wedstrijd minder gespeeld.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal blijft Ajax adviseren. Dat is volgens de club uit Amsterdam het resultaat van een gesprek van de oud-trainer met Lesley Bamberger en Edo Ophof, de voorzitter en technische man van de nieuwe raad van commissarissen.
52 minuten geledenDORTMUND (ANP/DPA) - Duitsland kan in de komende interlandperiode niet beschikken over Felix Nmecha van Borussia Dortmund. De 25-jarige middenvelder liep zaterdag een blessure op tijdens de gewonnen wedstrijd van zijn club tegen Hamburger SV (3-2).
3 uur geledenMARSEILLE (ANP) - De Franse voetballer Dimitri Payet (38) heeft een punt achter zijn carrière gezet. Dat maakte de 38-voudig international zondag op televisie bekend in de rust van de competitiewedstrijd tussen Olympique Marseille en Lille.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal lijkt vrijdag geen rekening te hoeven houden met Erling Haaland tijdens de oefenwedstrijd tegen Noorwegen. De topspits heeft rust gekregen en komt waarschijnlijk niet in actie tegen Oranje in Amsterdam.
4 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft in aanloop naar de oefenwedstrijden van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador een blessure opgelopen. De topscorer aller tijden van Oranje viel in de nacht van zondag op maandag uit tijdens het gelijkspel van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1).
6 uur geledenFLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
15 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
15 uur geleden