Real Madrid wint ook topduel van Real Sociedad
SAN SEBASTIÁN (ANP) - Real Madrid blijft met de nodige afstand de koploper in de Spaanse voetbalcompetitie. De formatie van de Italiaanse trainer Carlo Ancelotti won het topduel bij Real Sociedad, 0-2. De Basken staan nu vijfde, op tien punten van Real.
Kort na de hervatting kwam Real Madrid op voorsprong. Vinícius Júnior scoorde, na een door hemzelf opgezette combinatie met de ingevallen Luka Jovic. Niet veel later kopte Jovic vallend de 0-2 in, nadat Casemiro de bal ook al met het hoofd had verlengd.
Karim Benzema viel in San Sebastián al in de openingsfase geblesseerd uit bij Real Madrid. Het is zeer twijfelachtig of de topschutter de komende week kan spelen tegen Inter in de laatste groepswedstrijd van de Champions League.
Het verschil tussen Real Madrid en nummer 2 Sevilla is acht punten. Sevilla, dat won van Villarreal (1-0), heeft een wedstrijd minder gespeeld.
Meer uit Voetbal
RIO DE JANEIRO (ANP) - Memphis Depay heeft Corinthians aan de winst van de Braziliaanse beker geholpen. De aanvaller van Oranje maakte tegen Vasco da Gama in Estádio Maracanã in Rio de Janeiro in de tweede wedstrijd van de finale na ruim een uur het winnende doelpunt met een intikker: 1-2. Het thuisduel was eerder deze week in 0-0 geëindigd.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay wordt de nieuwe assistent-trainer van Peter Bosz bij PSV. Hij volgt André Ooijer op, die vertrekt bij de Eindhovense club. Dat heeft PSV in een persbericht bekendgemaakt. Afellay tekent voor 2,5 jaar.
9 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft het kalenderjaar afgesloten met een moeizame overwinning bij FC Volendam. De ploeg van trainer Maurice Steijn was in het Noord-Hollandse vissersdorp de enige die aanspraak maakte op de punten, maar scoorde alleen via een benutte strafschop van de Noor Tobias Lauritsen tien minuten voor tijd: 0-1.
9 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna sluit de eerste helft van het seizoen na een spectaculaire thuisoverwinning af als nummer 11 van de Eredivisie. Het elftal van coach Danny Buijs won zondag tijdens de zeventiende speelronde met 4-3 van AZ.
9 uur geledenVILLARREAL (ANP) - Koploper FC Barcelona heeft ook het uitduel met nummer 4 Villarreal in winst omgezet: 0-2. Zo zegevierden de Catalanen voor de achtste keer op rij in de competitie. De voorsprong op Real Madrid is bij het ingaan van de korte winterstop 4 punten.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het was vooral aan Timon Wellenreuther te danken dat Feyenoord een punt overhield aan het thuisduel met FC Twente (1-1). De Duitse doelman hield zijn ploeg met tien reddingen op de been en voorkwam de negende nederlaag in twaalf duels.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin Pröpper baalt van het gelijkspel (1-1) van FC Twente in het uitduel met Feyenoord. "Het komt niet vaak voor dat je teleurgesteld bent als je met een punt De Kuip verlaat", zei de aanvoerder. "Maar nu voelt het wel zo."
10 uur geleden