Real Madrid wint ook bij Levante
VALENCIA (ANP) - Real Madrid heeft de derde zege op rij geboekt in de Spaanse competitie. De ploeg van coach Zinedine Zidane won met 2-0 bij Levante, de tweede club van Valencia.
Real Madrid won eerder van Real Valladolid en Betis. De Madrilenen waren de competitie gestart met een gelijkspel bij Real Sociedad.
De Braziliaan Vinícius had de ploeg uit Madrid in de 16e minuut op voorsprong gezet. Aanvoerder Sergio Ramos leek de voorsprong in de 67e minuut te hebben verdubbeld, maar na lang beraad tussen scheidsrechter Munuera en de VAR werd het doelpunt afgekeurd vanwege buitenspel. In blessuretijd maakte Karim Benzema er nog 2-0 van.
Real heeft 10 punten uit vier duels, één meer dan Betis dat al vijf keer in actie kwam. Alleen FC Barcelona en Sevilla hebben nog de volle buit, zij het uit slechts twee wedstrijden. Die teams treffen elkaar zondagavond.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - NEC heeft tegen FC Utrecht de derde competitiezege van het seizoen geboekt. De club uit Nijmegen van coach Dick Schreuder was met 3-2 te sterk in Stadion Galgenwaard in Utrecht.
4 minuten geledenMILAAN (ANP) - Internazionale staat weer tweede in de Serie A na een zege op Como. De Italiaanse landskampioen was enkele dagen na de zege op Feyenoord in de Champions League in eigen huis met 2-0 te sterk voor Como.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Joshua Zirkzee heeft met een doelpunt bijgedragen aan het 4-4-gelijkspel van Manchester United tegen Aston Villa. Ondanks het punt blijft United op de achttiende plek in de Premier League staan met 8 punten.
1 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - PSV gaat na twaalf speelronden aan de leiding van de Eredivisie. Het elftal van trainer Peter Bosz won zondag eenvoudig met 5-2 in Leeuwarden van SC Cambuur. Het duel werd na twintig minuten korte tijd stilgelegd nadat er bekertjes en plastic flesjes door de aanhang van Cambuur op het veld waren gegooid.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft met een sensationele 4-3-overwinning op FC Groningen de aansluiting met de top behouden. De ploeg van trainer Leeroy Echteld boog in Alkmaar een 3-1-achterstand om in een zege. AZ staat na twaalf duels met 23 punten op de vijfde plaats. FC Groningen is de nummer 9 van de Eredivisie met 15 punten.
3 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Scheidsrechter Joey Kooij baalde van zijn optreden in het thuisduel van FC Twente tegen Ajax (2-2). Bij een voorsprong van 1-2 voor de bezoekers onderbrak hij een veelbelovende aanval van de thuisploeg omdat hij van videoscheidsrechter Dennis Higler hoorde dat Wout Weghorst een strafschop had veroorzaakt. Bij het zien van de beelden zag hij het anders. Geen penalty voor Ajax, maar FC Twente was vooral boos dat hen de gelijkmaker was ontnomen.
3 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Wout Weghorst speelde een hoofdrol in het thuisduel van FC Twente tegen zijn oude club Ajax (2-2). "Ik ben blij dat ik ons een zeer verdiend punt heb kunnen bezorgen", zei hij.
3 uur geleden