Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real Madrid wint in La Liga ook zonder Benzema

Real Madrid wint in La Liga ook zonder Benzema

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft in de Spaanse voetbalcompetitie ook de vijfde wedstrijd van het seizoen gewonnen. De regerend kampioen kwam voor eigen publiek achter tegen RCD Mallorca, maar trok uiteindelijk met 4-1 aan het langste eind.

Real, dat speelde zonder de geblesseerde spits Karim Benzema, kwam in de 35e minuut op achterstand. De Zuid-Koreaan Lee Kang-in legde de bal bij een vrije trap bij de tweede paal neer. Vedat Muriqi kopte raak: 0-1.

In blessuretijd van de eerste helft maakte Federico Valverde op schitterende wijze gelijk. De Uruguayaanse middenvelder begon halverwege zijn eigen helft aan een lange dribbel. Daarbij passeerde hij wat spelers van Real Mallorca en eenmaal aangekomen bij het zestienmetergebied van de tegenstander, schoot hij de bal met links hard raak (1-1).

Rodrigo

Mallorca mocht in de tweede helft lange tijd hopen op een resultaat. Real sloeg in de 72e minuut alsnog toe. Na een aanval door het midden stiftte Vinícius Júnior de bal met links over de keeper in het doel: 2-1. Voor de Braziliaanse aanvaller betekende het zijn vierde treffer dit seizoen. Rodrygo zorgde kort voor het einde van de reguliere speeltijd, na een mooie solo door de verdediging van Mallorca, voor de 3-1. Verdediger Antonio Rüdiger scoorde in de blessuretijd ook nog.

Real Madrid leidt na vijf speelronden in La Liga met 15 punten. FC Barcelona volgt met 13 punten. Volgende week speelt Real de stadsderby tegen Atlético Madrid.

Meer uit Voetbal

Go Ahead verliest bij Nice en moet vrezen voor uitschakeling EL

NICE (ANP) - Go Ahead Eagles is er niet in geslaagd om zich in een kansrijke positie te voetballen om de tussenronde van de Europa League te bereiken. Op bezoek bij OGC Nice aan de Franse zuidkust werd met 3-1 verloren. De Deventenaren hebben nu 6 punten uit zeven duels en staan 30e in het hoofdtoernooi van de Europa League. De nummers 9 tot en met 24 gaan door naar de tussenronde die in februari plaatsvindt.

8 uur geleden
Duel tussen FC Utrecht en KRC Genk 53 minuten later begonnen

UTRECHT (ANP) - De wedstrijd tussen FC Utrecht en KRC Genk in de Europa League is om 21.52 uur alsnog begonnen. Beide ploegen zouden elkaar vanaf 21.00 uur treffen in De Galgenwaard. Dat lukte niet vanwege problemen met Belgische fans.

9 uur geleden
Van Persie: dit voelt als een frisse en nieuwe start

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie sprak donderdag na de thuiszege op Sturm Graz (3-0) in de Europa League van een "frisse en nieuwe start". Het was voor Feyenoord de eerste zege sinds begin december.

9 uur geleden
Mobiele eenheid drijft fans KRC Genk uit stadion van FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - De mobiele eenheid heeft alle supporters van KRC Genk uit het bezoekersvak van het stadion van FC Utrecht gedreven. De aftrap, die gepland stond voor 21.00 uur, is uitgesteld.

10 uur geleden
Olympique Lyon en Aston Villa naar achtste finale Europa League

BERN (ANP) - Olympique Lyon en Aston Villa hebben zich verzekerd van een plek bij de laatste zestien van de Europa League. Door overwinningen in de voorlaatste speelronde van het hoofdtoernooi komen de ploegen op 18 punten en kunnen ze niet meer buiten de top 8 van de ranglijst vallen. Dat betekent dat ze de tussenronde in februari mogen overslaan en in maart weer in actie komen in de achtste finale.

10 uur geleden
Aftrap van FC Utrecht uitgesteld na problemen met fans KRC Genk

UTRECHT (ANP) - De aftrap van het Europa League-duel tussen FC Utrecht en KRC Genk is uitgesteld. Volgens de thuisploeg zijn er problemen met Belgische fans in het bezoekersvak van De Galgenwaard.

10 uur geleden
Dolend Feyenoord boekt tegen Graz eerste zege sinds december

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft voor het eerst sinds begin december een wedstrijd gewonnen. De Rotterdammers rekenden voor eigen publiek in de Europa League af met Sturm Graz (3-0) en voorkwamen daarmee dat de crisis bij de club nog grotere vormen aanneemt. Feyenoord heeft dankzij de zege nog een kleine kans om de tussenronde van het tweede Europese clubtoernooi te bereiken.

10 uur geleden