Real Madrid wint in La Liga ook zonder Benzema
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft in de Spaanse voetbalcompetitie ook de vijfde wedstrijd van het seizoen gewonnen. De regerend kampioen kwam voor eigen publiek achter tegen RCD Mallorca, maar trok uiteindelijk met 4-1 aan het langste eind.
Real, dat speelde zonder de geblesseerde spits Karim Benzema, kwam in de 35e minuut op achterstand. De Zuid-Koreaan Lee Kang-in legde de bal bij een vrije trap bij de tweede paal neer. Vedat Muriqi kopte raak: 0-1.
In blessuretijd van de eerste helft maakte Federico Valverde op schitterende wijze gelijk. De Uruguayaanse middenvelder begon halverwege zijn eigen helft aan een lange dribbel. Daarbij passeerde hij wat spelers van Real Mallorca en eenmaal aangekomen bij het zestienmetergebied van de tegenstander, schoot hij de bal met links hard raak (1-1).
Rodrigo
Mallorca mocht in de tweede helft lange tijd hopen op een resultaat. Real sloeg in de 72e minuut alsnog toe. Na een aanval door het midden stiftte Vinícius Júnior de bal met links over de keeper in het doel: 2-1. Voor de Braziliaanse aanvaller betekende het zijn vierde treffer dit seizoen. Rodrygo zorgde kort voor het einde van de reguliere speeltijd, na een mooie solo door de verdediging van Mallorca, voor de 3-1. Verdediger Antonio Rüdiger scoorde in de blessuretijd ook nog.
Real Madrid leidt na vijf speelronden in La Liga met 15 punten. FC Barcelona volgt met 13 punten. Volgende week speelt Real de stadsderby tegen Atlético Madrid.
Meer uit Voetbal
WOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
58 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
59 minuten geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
1 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Bournemouth blijft in de race om een ticket voor Europees voetbal volgend seizoen. De club verstevigde met een uitzege op Fulham (0-1) de zesde positie in de Premier League.
2 uur geledenLEIPZIG (ANP) - RB Leipzig heeft de derde plaats in de Bundesliga en daarmee een ticket voor de Champions League veiliggesteld. De ploeg van trainer Ole Werner won in eigen huis met 2-1 van St. Pauli, dat door de nederlaag moet vrezen voor degradatie.
3 uur geledenMARSEILLE (ANP) - Pierre-Emerick Aubameyang is uit de selectie van Olympique Marseille gezet. De 36-jarige spits heeft volgens veel Franse media tijdens een trainingskamp een brandblusser leeggespoten over een slapend lid van de technische staf.
4 uur geleden