Real Madrid wint in La Liga ook zonder Benzema
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft in de Spaanse voetbalcompetitie ook de vijfde wedstrijd van het seizoen gewonnen. De regerend kampioen kwam voor eigen publiek achter tegen RCD Mallorca, maar trok uiteindelijk met 4-1 aan het langste eind.
Real, dat speelde zonder de geblesseerde spits Karim Benzema, kwam in de 35e minuut op achterstand. De Zuid-Koreaan Lee Kang-in legde de bal bij een vrije trap bij de tweede paal neer. Vedat Muriqi kopte raak: 0-1.
In blessuretijd van de eerste helft maakte Federico Valverde op schitterende wijze gelijk. De Uruguayaanse middenvelder begon halverwege zijn eigen helft aan een lange dribbel. Daarbij passeerde hij wat spelers van Real Mallorca en eenmaal aangekomen bij het zestienmetergebied van de tegenstander, schoot hij de bal met links hard raak (1-1).
Rodrigo
Mallorca mocht in de tweede helft lange tijd hopen op een resultaat. Real sloeg in de 72e minuut alsnog toe. Na een aanval door het midden stiftte Vinícius Júnior de bal met links over de keeper in het doel: 2-1. Voor de Braziliaanse aanvaller betekende het zijn vierde treffer dit seizoen. Rodrygo zorgde kort voor het einde van de reguliere speeltijd, na een mooie solo door de verdediging van Mallorca, voor de 3-1. Verdediger Antonio Rüdiger scoorde in de blessuretijd ook nog.
Real Madrid leidt na vijf speelronden in La Liga met 15 punten. FC Barcelona volgt met 13 punten. Volgende week speelt Real de stadsderby tegen Atlético Madrid.
Meer uit Voetbal
LISSABON (ANP) - Real Madrid heeft het uitduel met Benfica in de tussenronde van de Champions League gewonnen (0-1). Vinicius Júnior gaf de koploper van La Liga een goede uitgangspositie voor de achtste finales. De return is volgende week woensdag in de hoofdstad van Spanje.
6 uur geledenWENEN (ANP) - Red Bull Salzburg heeft afscheid genomen van trainer Thomas Letsch. De leiding van de club uit Oostenrijk is ontevreden over de laatste resultaten. Onder leiding van de voormalige coach van Vitesse haalde de club slechts 1 punt uit de laatste twee competitieduels. "Na een zorgvuldige analyse ben ik tot de conclusie gekomen dat Red Bull Salzburg een nieuwe impuls nodig heeft", aldus sportief directeur Marcus Mann in een verklaring.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - NEC heeft voor de tweede keer op rij punten in de Eredivisie verloren. De club uit Nijmegen bleef steken op een gelijkspel in de zondag gestaakte wedstrijd tegen Sparta Rotterdam (1-1), na een nederlaag afgelopen woensdag tegen FC Utrecht (1-3).
7 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft Galatasaray aan een thuiszege op Juventus in de tussenronde van de Champions League geholpen. Hij maakte twee doelpunten en was betrokken bij de openingstreffer van de kampioen van Turkije (5-2). Teun Koopmeiners scoorde tweemaal voor Juventus.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery mist het uitduel van NEC met Sparta Rotterdam. De aanvoerder staat volgens de club uit Nijmegen op het punt weer vader te worden. Dirk Proper vervangt hem.
10 uur geledenZEIST (ANP) - Daniëlle van de Donk en Daphne van Domselaar zijn terug in de selectie van Oranje. Dat heeft bondscoach Arjan Veurink bekendgemaakt. De selectie van 23 speelsters speelt komende maand WK-kwalificatiewedstrijden tegen Polen en Ierland.
11 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - De voorzitter van Bayern München, Uli Hoeness, heeft kritiek op Jürgen Klopp, de voormalige trainer van Liverpool. Klopp vliegt tegenwoordig de hele wereld over om lezingen te geven voor Red Bull. "Ik zie hem liever weer als trainer", zegt Hoeness in een interview met het Duitse blad Bild.
12 uur geleden