Real Madrid wint in La Liga ook zonder Benzema
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft in de Spaanse voetbalcompetitie ook de vijfde wedstrijd van het seizoen gewonnen. De regerend kampioen kwam voor eigen publiek achter tegen RCD Mallorca, maar trok uiteindelijk met 4-1 aan het langste eind.
Real, dat speelde zonder de geblesseerde spits Karim Benzema, kwam in de 35e minuut op achterstand. De Zuid-Koreaan Lee Kang-in legde de bal bij een vrije trap bij de tweede paal neer. Vedat Muriqi kopte raak: 0-1.
In blessuretijd van de eerste helft maakte Federico Valverde op schitterende wijze gelijk. De Uruguayaanse middenvelder begon halverwege zijn eigen helft aan een lange dribbel. Daarbij passeerde hij wat spelers van Real Mallorca en eenmaal aangekomen bij het zestienmetergebied van de tegenstander, schoot hij de bal met links hard raak (1-1).
Rodrigo
Mallorca mocht in de tweede helft lange tijd hopen op een resultaat. Real sloeg in de 72e minuut alsnog toe. Na een aanval door het midden stiftte Vinícius Júnior de bal met links over de keeper in het doel: 2-1. Voor de Braziliaanse aanvaller betekende het zijn vierde treffer dit seizoen. Rodrygo zorgde kort voor het einde van de reguliere speeltijd, na een mooie solo door de verdediging van Mallorca, voor de 3-1. Verdediger Antonio Rüdiger scoorde in de blessuretijd ook nog.
Real Madrid leidt na vijf speelronden in La Liga met 15 punten. FC Barcelona volgt met 13 punten. Volgende week speelt Real de stadsderby tegen Atlético Madrid.
Meer uit Voetbal
SAO PAULO (ANP) - Zakaria Labyad vervolgt zijn loopbaan bij Corinthians. De in Utrecht geboren voetballer wordt ploeggenoot van Memphis Depay, die zich hard heeft gemaakt voor zijn komst. Dat heeft de club uit São Paulo bekendgemaakt.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Vitezslav Jaros heeft vrijdag een zware knieblessure opgelopen tijdens de training van Ajax. De Tsjechische doelman komt dit seizoen niet meer in actie voor de club uit Amsterdam. Volgens Ajax moet de van FC Liverpool gehuurde keeper geopereerd worden.
7 uur geledenMILAAN (ANP/DPA) - Kirsty Coventry gaat onderzoeken of FIFA-voorzitter Gianni Infantino de regels heeft overtreden door een overeenkomst te sluiten met de nieuwe Vredesraad van de Amerikaanse president Donald Trump. Dat heeft de voorzitter van het Internationaal Olympisch Comité (IOC) bekendgemaakt in Milaan.
8 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid is woensdag in het uitduel met Benfica niet van het veld gestapt omdat Vinícius Júnior zelf verder wilde spelen. De Braziliaanse aanvaller werd naar eigen zeggen racistisch uitgescholden door tegenstander Gianluca Prestianni. Vinícius attendeerde de scheidsrechter van het duel in de tussenronde van de Champions League daarop en verliet even het speelveld. Na ruim tien minuten besloot hij de wedstrijd toch te hervatten.
9 uur geledenMANCHESTER (ANP) - De rentree van Matthijs de Ligt bij Manchester United laat nog even op zich wachten. "Hij werkt erg hard om terug te komen, maar hij is nog niet ver genoeg", zei trainer Michael Carrick tijdens een persconferentie voor het uitduel van maandag met Everton in de Premier League.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie wil nieuweling Raheem Sterling zondag graag speelminuten geven in de Eredivisiewedstrijd tegen Telstar. Dat zei hij vrijdag tijdens een persconferentie.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn is voorlopig niet inzetbaar voor Feyenoord. Dat heeft trainer Robin van Persie vrijdagmiddag bevestigd tijdens een persconferentie in aanloop naar de thuiswedstrijd tegen Telstar. De middenvelder raakte geblesseerd in de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles, nadat hij de eveneens geblesseerde Oussama Targhalline had vervangen.
13 uur geleden