Real Madrid weer tijdje zonder geblesseerde Hazard
MADRID (ANP) - Real Madrid moet het opnieuw een tijd stellen zonder Eden Hazard. De Belgische aanvaller heeft een enkelblessure opgelopen in de zaterdag met 1-0 verloren uitwedstrijd tegen Levante. De Spaanse voetbalgrootmacht meldde op zijn website dat Hazard een scheurtje heeft in zijn rechterenkel.
Hoe lang Hazard uit de roulatie is, gaf Real niet aan. Volgens Spaanse media mist hij in ieder geval de komende duels met Manchester City in de Champions League en de kraker in La Liga tegen FC Barcelona.
De Belgische international was nog maar net hersteld van een enkelblessure, die hij vorig jaar november opliep tijdens een duel met Paris-Saint Germain in de Champions League. De wedstrijd tegen Levante was pas zijn tweede na die lange periode van blessureleed.
Real Madrid nam Hazard afgelopen zomer voor 100 miljoen euro over van Chelsea.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - PSV speelt een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de kwartfinale van de KNVB-beker. Dat heeft de loting bepaald.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.
3 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.
5 uur geledenZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.
6 uur geledenLIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.
8 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.
8 uur geleden