Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real Madrid weer stap dichter bij eerste landstitel sinds 2017

Real Madrid weer stap dichter bij eerste landstitel sinds 2017

MADRID (ANP) - Real Madrid is weer een stap dichter bij de landstitel. De ploeg van coach Zinédine Zidane won eenvoudig met 2-0 van het laaggeklasseerde Deportivo Alavés.

Met nog drie speelronden te gaan heeft de koploper vier punten voorsprong op FC Barcelona. Als de Catalanen zaterdag tegen Real Valladolid punten verspelen, kan Real maandag bij Granada kampioen worden. De Madrilenen wonnen de Spaanse titel voor het laatst in 2017, ook onder leiding van Zidane.

In het kleine Estadio Alfredo Di Stéfano, waar Real speelt wegens de verbouwing van Bernabeu, schoot Karim Benzema de thuisploeg in de 11e minuut uit een strafschop op 1-0. De scheidsrechter had naar de stip gewezen na een overtreding op Ferland Mendy. Alavés kreeg best kansen, het eerste gevaar kwam van Joselu die op de lat kopte. Vlak voor rust moest Thibaut Courtois redding brengen op een schot van Oliver Burke.

In de tweede helft vertrok Benzema precies op tijd bij een diepe pass en stelde Marco Asensio in staat de 2-0 binnen te tikken. De zege van Real kwam daarna niet meer in gevaar.

Meer uit Sport

Martín wint sprintrace MotoGP in Texas, Bezzecchi crasht

AUSTIN (ANP) - De Spaanse wegracer Jorge Martín (Aprilia) heeft bij de Grote Prijs van de Verenigde Staten de sprintrace gewonnen in de MotoGP. De coureur van Aprilia haalde op het circuit van Austin in Texas in de laatste ronde de Italiaan Francesco Bagnaia (Ducati) in.

25 minuten geleden
Teambaas Mekies wil van GP Japan leren voor verbetering Red Bull

SUZUKA (ANP) - Teambaas Laurent Mekies van Red Bull zegt dat het team vooral moet leren voor het verbeteren van de auto's van Max Verstappen en Isack Hadjar. Met Verstappen op de elfde plaats bij de startopstelling en Hadjar op plek 8 lijkt het team niet mee te doen om de winst.

16 uur geleden
Pidcock niet meer van start in Catalonië na val in ravijn

BERGA (ANP) - Wielrenner Tom Pidcock gaat niet meer van start in de Ronde van Catalonië na zijn val in een ravijn in de vijfde etappe. Zijn ploeg Pinarello-Q36.5 meldt dat ze de Brit uit de wedstrijd halen.

18 uur geleden
Verstappen na mislukte kwalificatie niet boos maar gelaten

SUZUKA (ANP) - Max Verstappen reageert gelaten op het neerzetten van de elfde tijd in de kwalificatie van de Grote Prijs van Japan. "Het erge is, ik ben niet boos, ik ben daar allang voorbij en dat is niet goed", aldus de Limburger bij Viaplay.

21 uur geleden
Verstappen elfde in kwalificatie Grote Prijs van Japan

SUZUKA (ANP) - Max Verstappen is er bij de kwalificatie van de Grote Prijs van Japan niet in geslaagd de derde kwalificatiesessie te halen. De Red Bull-coureur kwam in Q2 tot de elfde tijd en was daarmee uitgeschakeld. Verstappen was 1,214 seconde langzamer dan de Italiaan Kimi Antonelli die met 1.29,048 de beste tijd had neergezet. Mercedes-coureur Antonelli veroverde in Q3 ook de poleposition met 1.28,778.

22 uur geleden
Sinner in finale tennistoernooi Miami tegen Lehecka

MIAMI (ANP) - Tennisser Jannik Sinner staat voor de vierde keer in de finale van het Miami Open. De als tweede geplaatste Italiaan rekende in de halve finale in twee sets af met Duitser Alexander Zverev, de nummer 3 van de plaatsingslijst: 6-3 7-6 (4). In de finale treft hij de Tsjech Jiri Lehecka.

22 uur geleden
Verstappen rijdt achtste tijd bij derde vrije training in Japan

SUZUKA (ANP) - Max Verstappen (28) heeft op het circuit van Suzuka de achtste tijd gereden bij de derde vrije training voor de Grote Prijs van Japan. De coureur van Red Bull klokte 1.30,910. De 19-jarige Italiaan Kimi Antonelli van Mercedes reed de snelste tijd.

1 dag geleden