Real Madrid weer stap dichter bij eerste landstitel sinds 2017
MADRID (ANP) - Real Madrid is weer een stap dichter bij de landstitel. De ploeg van coach Zinédine Zidane won eenvoudig met 2-0 van het laaggeklasseerde Deportivo Alavés.
Met nog drie speelronden te gaan heeft de koploper vier punten voorsprong op FC Barcelona. Als de Catalanen zaterdag tegen Real Valladolid punten verspelen, kan Real maandag bij Granada kampioen worden. De Madrilenen wonnen de Spaanse titel voor het laatst in 2017, ook onder leiding van Zidane.
In het kleine Estadio Alfredo Di Stéfano, waar Real speelt wegens de verbouwing van Bernabeu, schoot Karim Benzema de thuisploeg in de 11e minuut uit een strafschop op 1-0. De scheidsrechter had naar de stip gewezen na een overtreding op Ferland Mendy. Alavés kreeg best kansen, het eerste gevaar kwam van Joselu die op de lat kopte. Vlak voor rust moest Thibaut Courtois redding brengen op een schot van Oliver Burke.
In de tweede helft vertrok Benzema precies op tijd bij een diepe pass en stelde Marco Asensio in staat de 2-0 binnen te tikken. De zege van Real kwam daarna niet meer in gevaar.
Meer uit Sport
MONACO (ANP) - De Russische tennisser Daniil Medvedev is na zijn eerste partij op het tennistoernooi de Monte Carlo Masters uitgeschakeld. In de tweede ronde verloor de mondiale nummer 10 kansloos van de Italiaan Matteo Berrettini, nummer 90 op de wereldranglijst. In nog geen uur was de wedstrijd voorbij: 6-0 6-0.
2 uur geledenHONG KONG (ANP/RTR) - De Chinese zwembond start een onderzoek naar cyberpesten aan het adres van drievoudig olympisch schoonspringkampioene Hongchan Quan (19). Quan heeft aangifte gedaan bij de politie.
2 uur geledenMOSKOU (ANP/RTR) - Rusland gaat 116 sporters die dit jaar niet konden deelnemen aan de Winterspelen van Milaan-Cortina een geldbedrag geven. De hoogte ervan werd niet bekendgemaakt.
5 uur geledenMENDUKILO KOBAZULOA (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft op knappe wijze ook de tweede etappe van de Ronde van Baskenland op zijn naam geschreven. De Franse klassementsleider van Decathlon CMA CGM kwam na een bergrit over 164 kilometer solo aan in Mendukilo Kobazuloa.
21 uur geledenANTWERPEN (ANP/BELGA) - De Belgische politie heeft 54 renners herkend die zondag tijdens de Ronde van Vlaanderen een rood licht bij een spoorovergang negeerden. Dat meldt het parket Oost-Vlaanderen, dat moet beslissen over de verdere strafrechtelijke vervolging van de overtreders die mogelijk een boete krijgen of voor de rechtbank van Dendermonde moeten verschijnen.
21 uur geledenMONACO (ANP) - De Spanjaard Carlos Alcaraz (22) staat in de achtste finales van het tennistoernooi de Monte Carlo Masters. De nummer 1 van de wereld won dinsdagmiddag in twee sets van de Argentijn Sebastián Báez: 6-1 6-3. Alcaraz treft nu de Argentijn Tomás Etcheverry.
1 dag geledenMONACO (ANP) - Jannik Sinner heeft in de tweede ronde van het tennistoernooi van Monaco gewonnen van de Fransman Ugo Humbert. De Italiaanse nummer 2 van de wereld zegevierde eenvoudig in twee sets: 6-3 6-0.
1 dag geleden