
Real Madrid weer eens in kwartfinale na zege op Atalanta
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft voor het eerst sinds 2018 de kwartfinale van de Champions League bereikt. De Spaanse landskampioen won in eigen huis met 3-1 van Atalanta, nadat er twee weken eerder al met 1-0 was gewonnen in het Italiaanse Bergamo.
De Madrilenen kwamen in de eerste helft op voorsprong dankzij een blunder van doelman Marco Sportiello. Die schoot de bal in de voeten van Luka Modric, die snel afspeelde op Karim Benzema. De Fransman tikte simpel binnen. In de tweede helft schoot Sergio Ramos de thuisploeg naar een comfortabele 2-0 uit een strafschop, nadat Vinicius bij een uitbraak was gevloerd. Na de 2-1 van Luis Muriel zorgde invaller Marco Asensio voor de eindstand.
Marten de Roon speelde de hele wedstrijd bij Atalanta. Sam Lammers bleef bij de Italianen op de bank.
Meer uit Voetbal
NYON (ANP/DPA) - Het EK voetbal voor vrouwen in Zwitserland heeft na de groepsfase al een bezoekersrecord gevestigd. De Europese voetbalbond UEFA telde meer dan 460.000 toeschouwers in de 24 gespeelde wedstrijden en zoveel waren er niet eerder op een EK.
1 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - FC Barcelona heeft zich versterkt met Roony Bardghji. De 19-jarige Zweedse jeugdinternational komt over van de Deense landskampioen FC Kopenhagen.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV vertrekt maandag zonder aanvallers Johan Bakayoko en Luuk de Jong naar Marienfeld in Duitsland, voor een zesdaags trainingskamp. Dat laat een woordvoerder van de club desgevraagd weten.
9 uur geledenEAST RUTHERFORD (ANP) - Het winnen van het WK voor clubteams betekent voor Enzo Maresca net zoveel als het winnen van de Champions League. Dat zei de Italiaanse trainer van Chelsea na de zege van 3-0 op Paris Saint-Germain in de finale in East Rutherford.
12 uur geledenBASEL (ANP) - Bondscoach Andries Jonker houdt vooral een vervelend gevoel over aan de eerdere 4-0-nederlaag tegen Engeland op het EK. Daardoor was een plek in de kwartfinales al voor het laatste groepsduel met Frankrijk heel lastig geworden. Zijn ploeg verloor die laatste wedstrijd onder zijn leiding opnieuw met ruime cijfers (2-5).
16 uur geledenBASEL (ANP) - Daniƫlle van de Donk houdt een dubbel gevoel over aan haar laatste wedstrijd met Oranje op een eindtoernooi. Ze is "supertrots" op de eerste helft van het laatste groepsduel met Frankrijk, maar baalt van het verval na rust en de uiteindelijke 5-2-nederlaag. "We hadden met de fitheid van de eerste helft door moeten gaan, maar dat gebeurde helaas niet."
19 uur geledenBASEL (ANP) - Andries Jonker erkent na zijn laatste wedstrijd als bondscoach dat de voetbalsters van Oranje geen wereldtop meer zijn. "We verliezen 4-0 van Duitsland en Engeland en met 5-2 van Frankrijk. Dan horen we er niet bij. Punt", zei Jonker tijdens zijn persconferentie na de uitschakeling op het EK in Zwitserland.
19 uur geleden