Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real Madrid weer eens in kwartfinale na zege op Atalanta

Real Madrid weer eens in kwartfinale na zege op Atalanta

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft voor het eerst sinds 2018 de kwartfinale van de Champions League bereikt. De Spaanse landskampioen won in eigen huis met 3-1 van Atalanta, nadat er twee weken eerder al met 1-0 was gewonnen in het Italiaanse Bergamo.

De Madrilenen kwamen in de eerste helft op voorsprong dankzij een blunder van doelman Marco Sportiello. Die schoot de bal in de voeten van Luka Modric, die snel afspeelde op Karim Benzema. De Fransman tikte simpel binnen. In de tweede helft schoot Sergio Ramos de thuisploeg naar een comfortabele 2-0 uit een strafschop, nadat Vinicius bij een uitbraak was gevloerd. Na de 2-1 van Luis Muriel zorgde invaller Marco Asensio voor de eindstand.

Marten de Roon speelde de hele wedstrijd bij Atalanta. Sam Lammers bleef bij de Italianen op de bank.

Meer uit Voetbal

AC Milan wint topper in Serie A tegen AS Roma

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft zondag de topper in de Italiaanse Serie A tegen AS Roma met 1-0 gewonnen. Daarmee sloot de ploeg van coach Massimiliano Allegri weer aan bij stadgenoot Inter en AS Roma als naaste belagers van Napoli. Het trio heeft 1 punt achterstand op de koploper uit Napels, die zaterdag op 0-0 was blijven steken tegen Como.

5 uur geleden
Simonis mag voorlopig blijven als trainer van Wolfsburg

WOLFSBURG (ANP) - Paul Simonis blijft vooralsnog trainer van VfL Wolfsburg. Dat liet technisch directeur Sebastian Schindzielorz van de Duitse voetbalclub zondag na de thuisnederlaag tegen Hoffenheim (2-3) weten.

7 uur geleden
Barcelona herstelt zich met zege op Elche

BARCELONA (ANP) - Barcelona heeft in de Spaanse competitie een week na de nederlaag in de Clásico bij Real Madrid een overwinning geboekt op Elche. In het olympisch stadion van Barcelona won de ploeg van coach Hansi Flick met 3-1.

8 uur geleden
ManCity klimt naar tweede plaats na winst tegen Bournemouth

MANCHESTER (ANP) - Manchester City is naar de tweede plaats in de Premier League geklommen na winst in de topper tegen Bournemouth. De formatie van trainer Pep Guardiola won mede dankzij twee doelpunten van topscorer Erling Haaland met 3-1.

9 uur geleden
FC Utrecht klopt NEC en klimt naar zesde plaats

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft na een moeilijke periode een belangrijke zege geboekt. De ploeg van Ron Jans versloeg NEC met 1-0. De enige treffer werd gemaakt door Miguel Rodríguez.

10 uur geleden
FC Groningen doet zichzelf tekort met gelijkspel tegen FC Twente

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft zichzelf tekortgedaan met een 1-1-gelijkspel op eigen veld tegen FC Twente. Net als donderdag in het verloren bekerduel bij Sparta Rotterdam verzuimde de ploeg van trainer Dick Lukkien in de eerste helft een grote voorsprong te nemen. In de tweede helft waren de nummers 5 en 8 meer aan elkaar gewaagd en scoorden ze via Kristian Hlynsson en Stije Resink allebei één keer.

12 uur geleden
AZ boekt nipte zege bij Sparta in aanloop naar zware week

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft in aanloop naar een zware week in Europa en in de Eredivisie een nipte zege geboekt bij Sparta Rotterdam. Vooral dankzij uitstekend keeperswerk van Sparta-doelman Joël Drommel kwam de nummer 3 van de ranglijst niet verder dan één treffer: 0-1.

12 uur geleden