Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real Madrid vraagt fans eventuele titel thuis te vieren

Real Madrid vraagt fans eventuele titel thuis te vieren

MADRID (ANP) - Het bestuur van Real Madrid vraagt de supporters van de club donderdag bij het binnenhalen van de Spaanse landstitel niet naar het centrum van de stad te komen. Normaal gesproken is het Plaza de Cibeles het decor bij voetbalfeesten van 'De Koninklijke', maar dat is nu vanwege de maatregelen rondom het coronavirus niet de bedoeling.

"We zijn ons allemaal bewust van de moeilijke situatie en de inspanningen die in de hele samenleving worden geleverd om de impact van de pandemie tegen te gaan. Ook voetbal speelt hierin een rol en met ieders hulp zijn we erin geslaagd om de competitie in extreem complexe omstandigheden te hervatten. Real Madrid dankt de leden en supporters van de club bij voorbaat voor hun begrip", aldus de leiding van Real Madrid in een verklaring

Real Madrid won alle negen competitieduels sinds de hervatting van de competitie na de 'coronabreak'. Met nog twee speelronden te gaan is de voorsprong op achtervolger FC Barcelona vier punten. Een overwinning in de thuiswedstrijd tegen Villarreal volstaat daardoor donderdag voor Real voor de eerste landstitel sinds 2017.

Meer uit Voetbal

Geblesseerde voetbalster Grant mist duels met Polen en Canada

ZEIST (ANP) - Chasity Grant mist de oefenwedstrijden van de Nederlandse voetbalsters tegen Polen en Canada. De rechtsbuiten van Aston Villa heeft zich geblesseerd afgemeld. Bondscoach Arjan Veurink roept geen vervangster voor haar op.

31 minuten geleden
Verdediger Dest schat kansen van PSV op zege tegen Napoli hoog in

EINDHOVEN (ANP) - Sergiño Dest heeft een duidelijk plan voor het thuisduel van PSV dinsdagavond met Napoli in de Champions League. "Ik ga zoveel mogelijk koolhydraten eten en dan rennen", zei hij op een persconferentie.

2 uur geleden
Go Ahead Eagles nog enkele weken zonder aanvaller Edvardsen

DEVENTER (ANP) - Trainer Melvin Boel van Go Ahead Eagles kan de komende weken nog geen beroep doen op Victor Edvardsen. De Eredivisieclub uit Deventer meldt dat de 29-jarige Zweedse aanvaller moet worden geopereerd. Edvardsen is nog enkele weken uit de roulatie.

2 uur geleden
Coach Bosz ziet PSV beter verdedigen richting duel met Napoli

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft dinsdagavond een overwinning op Napoli nodig voor een goede uitgangspositie in de Champions League. Het doet trainer Peter Bosz goed dat zijn ploeg steeds stabieler verdedigt. "Dat komt niet omdat we met zes man achterin staan", zei hij op een persconferentie. "Maar wij lijden vooral minder balverlies. Dan hoef je minder te verdedigen."

2 uur geleden
Aanvaller Dembélé terug in selectie van Paris Saint-Germain

PARIJS (ANP/RTR) - Ousmane Dembélé staat voor een terugkeer bij Paris Saint-Germain. De laatste winnaar van de Gouden Bal voor beste voetballer van de wereld maakt deel uit van de selectie van de Franse kampioen voor het uitduel van dinsdag met Bayer Leverkusen in de Champions League.

4 uur geleden
Marokko verovert wereldtitel voor voetballers onder 20 jaar

SANTIAGO (ANP) - Marokko heeft de wereldtitel voor voetballers onder de 20 jaar gewonnen. De nationale jeugdploeg rekende in de finale af met Argentinië (2-0).

6 uur geleden
Derby in Tel Aviv afgelast om rellen Maccabi-fans

TEL AVIV (ANP/RTR) - Een voetbalwedstrijd tussen de Israëlische voetbalclubs Hapoel Tel Aviv en Maccabi Tel Aviv is zondagavond door de politie afgelast. Rellen die ontstonden rondom de derby werden "levensgevaarlijk", waarna besloten werd de wedstrijd niet door te laten gaan.

7 uur geleden