Real Madrid voorkomt puntenverlies in slotfase
VALLADOLID (ANP) - Real Madrid heeft in de uitwedstrijd tegen Real Valladolid puntenverlies net kunnen voorkomen. Het werd 0-1 dankzij een doelpunt in de slotfase van verdediger Nacho, die in de 78e minuut raak kopte op aangeven van Toni Kroos.
In het eigen Estadio Santiago Bernabéu had Real het eerder dit seizoen ook moeilijk met Valladolid; toen werd het 1-1.
Matchwinner Nacho had ruim twee jaar niet gescoord in La Liga. Op 21 januari 2018 was de verdediger voor het laatst trefzeker voor Real. Hij droeg toen bij aan de 7-1-overwinning op Deportivo la Coruña. Nog nooit scoorde Nacho buiten Bernabéu.
Met de nipte zege profiteerde Real Madrid van het verlies van FC Barcelona, dat zaterdag met 2-0 werd verslagen door Valencia. Real heeft nu een voorsprong van drie punten.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ heeft dankzij een overtuigende overwinning op FC Utrecht de derde plaats in de Eredivisie behouden. De Alkmaarders wonnen in eigen huis met 4-1 en kwamen op 21 punten, 2 meer dan Ajax en 4 minder dan koploper Feyenoord en PSV. Troy Parrott scoorde twee keer in de eerste helft. Sven Mijnans en Mees de Wit maakten de doelpunten in de tweede helft. Gjivai Zechiël scoorde voor FC Utrecht.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie wil niet te lang stilstaan bij de eerste nederlaag van dit seizoen in de Eredivisie. "Ik wil dat mijn jongens morgen gewoon weer zichzelf zijn en de honger laten zien om beter te worden. Hiervan gaan we leren", zei de trainer van Feyenoord na de ontmoeting in De Kuip met PSV: 2-3.
1 uur geledenROME (ANP) - AS Roma is dankzij een zege bij Sassuolo (1-0) gedeeld koploper van de Serie A. De ploeg uit Rome heeft net als Napoli 18 punten uit acht wedstrijden. De ploeg uit Napels, die zaterdag met Noa Lang als invaller met 3-1 won van Internazionale, heeft wel een beter doelsaldo.
1 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft de aanval van FC Barcelona op de koppositie in La Liga afgeslagen en won de Clásico. De ploeg van trainer Xabi Alonso was op eigen veld sterker dan de naaste belager en won met 2-1. Daardoor heeft Real na tien speelronden 5 punten meer dan Barcelona.
1 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft trainer Bas Sibum ontslagen. De reden zijn de tegenvallende prestaties, meldt de Overijsselse Eredivisieclub. Heracles verloor zaterdag met 3-0 bij FC Volendam en behaalde uit de eerste tien competitiewedstrijden maar 3 punten.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie was niet van slag toen de thuiswedstrijd tegen PSV (2-3) door papiersnippers op het veld een kwartier later begon. "Ik heb een paar jaar in Turkije gespeeld en daar wel gekkere dingen gezien en meegemaakt", zei hij in De Kuip.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz maakte Ismael Saibari na zijn drie doelpunten in De Kuip tegen Feyenoord (2-3) complimenten. "Hij komt altijd al vaak in scoringspositie, dat is een grote kwaliteit van hem. Nu koppelt hij dat aan een hoog rendement", aldus Bosz op een persconferentie in De Kuip.
2 uur geleden