Real Madrid voorkomt puntenverlies in slotfase
VALLADOLID (ANP) - Real Madrid heeft in de uitwedstrijd tegen Real Valladolid puntenverlies net kunnen voorkomen. Het werd 0-1 dankzij een doelpunt in de slotfase van verdediger Nacho, die in de 78e minuut raak kopte op aangeven van Toni Kroos.
In het eigen Estadio Santiago Bernabéu had Real het eerder dit seizoen ook moeilijk met Valladolid; toen werd het 1-1.
Matchwinner Nacho had ruim twee jaar niet gescoord in La Liga. Op 21 januari 2018 was de verdediger voor het laatst trefzeker voor Real. Hij droeg toen bij aan de 7-1-overwinning op Deportivo la Coruña. Nog nooit scoorde Nacho buiten Bernabéu.
Met de nipte zege profiteerde Real Madrid van het verlies van FC Barcelona, dat zaterdag met 2-0 werd verslagen door Valencia. Real heeft nu een voorsprong van drie punten.
Meer uit Voetbal
XI'AN (ANP) - Henk Fraser is de nieuwe trainer van Shaanxi Union. De Chinese club, die uitkomt in de tweede divisie, meldde de komst van de Nederlander op sociale media. Fraser is aangesteld door landgenoot Edwin Petersen, die technisch directeur is.
9 uur geledenCAGLIARI (ANP) - AC Milan heeft de koppositie in de Serie A overgenomen van stadgenoot Internazionale. De club van coach Massimiliano Allegri won het uitduel bij Cagliari op Sardinië met 1-0. Rafael Leão maakte in de 50e minuut het winnende doelpunt.
9 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Arsenal-trainer Mikel Arteta wil met een landstitel een einde maken aan een historische vloek. Dat zei de Spanjaard vrijdag op een persconferentie in Londen. Arsenal heeft nog nooit de Premier League gewonnen nadat het op nieuwjaarsdag bovenaan had gestaan. De Londense club is na negentien duels koploper met 4 punten voorsprong op Manchester City.
17 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool is ondanks een ongeslagen reeks van zeven wedstrijden in de Premier League geen titelkandidaat. Dat zei coach Arne Slot van de regerend kampioen in aanloop naar de confrontatie tegen Fulham komende zondag. "Realistisch gezien staan Arsenal en Manchester City te ver van ons af op dit moment. We moeten daar niet naar kijken", aldus de Nederlandse trainer, die met zijn ploeg vierde staat, 12 punten achter koploper Arsenal en 8 punten minder dan nummer 2 Manchester City.
17 uur geledenMILAAN (ANP) - Niclas Füllkrug maakt het seizoen af bij AC Milan. De huidige nummer 2 van de Serie A huurt de Duitse spits van West Ham United en kan hem komende zomer definitief overnemen.
20 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Alassane Pléa en Nick Olij gaan met PSV mee op trainingskamp naar Spanje. Beide spelers revalideren nog van een blessure, maar zijn door trainer Peter Bosz uitgenodigd.
20 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Sven Botman staat voor een rentree bij Newcastle United. "Hij traint weer met de groep mee", vertelde trainer Eddie Howe op een persconferentie voor het competitieduel van zondag met Crystal Palace. "Hij kan weer een rol voor ons spelen."
22 uur geleden