Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real Madrid voorkomt averij door twee late doelpunten Benzema

Real Madrid voorkomt averij door twee late doelpunten Benzema

BARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft door twee late doelpunten van Karim Benzema het eerste puntenverlies in La Liga voorkomen. 'De Koninklijke' leek in de uitwedstrijd tegen Espanyol genoegen te moeten nemen met een gelijkspel, maar Benzema bewees in de slotfase zijn waarde: 1-3.

Benzema tikte in de 88e minuut bij een 1-1-stand bij de tweede paal binnen na een afgemeten voorzet van invaller Rodrygo, die na een uur in de ploeg was gekomen voor Federico Valverde. Diep in blessuretijd bepaalde hij uit een vrije trap de eindstand.

De vrije trap was toegekend na een overtreding van keeper Benjamin Lecomte, die daarvoor een rode kaart kreeg. Aanvoerder Leandro Cabrera trok vervolgens een keepersshirt aan en nam onder de lat plaats. Een paar tellen later werd hij al gepasseerd door Benzema.

Vinícius Júnior had Real na ruim 10 minuten aan de leiding gebracht door beheerst raak te schieten na een fraaie steekpass van Aurélien Tchouaméni. Vlak voor rust maakte Joselu gelijk door in tweede instantie raak te schieten. Real-keeper Thibaut Courtois had op de eerste inzet van Joselu nog een antwoord, maar de aanvaller kreeg een herkansing. Joselu maakte al zijn zevende doelpunt in negen competitiewedstrijden tegen de Madrilenen.

Real Madrid heeft net als Real Betis 9 punten na drie duels. FC Barcelona en Villarreal volgen met 7 punten. Barça won eerder op de avond met 4-0 van Rayo Vallecano.

Meer uit Voetbal

KNVB schrapt alle wedstrijden in amateurvoetbal om winterweer

ZEIST (ANP) - Alle wedstrijden in het amateurvoetbal die voor zaterdag 10 en zondag 11 januari op het programma stonden zijn afgelast. Dat heeft de KNVB vanwege de winterse omstandigheden besloten. Eerder werden alle wedstrijden in het betaald voetbal van vrijdag afgelast.

2 uur geleden
NEC - FC Utrecht en vijf duels eerste divisie op vrijdag afgelast

ZEIST (ANP) - De eredivisiewedstrijd tussen NEC en FC Utrecht en de vijf duels uit de eerste divisie van vrijdag gaan niet door. Dat heeft de KNVB besloten om het verwachte winterse weer.

3 uur geleden
Go Ahead Eagles verlengt trainingskamp door winterweer

ESTEPONA (ANP) - Go Ahead Eagles verlengt vanwege het winterweer in Nederland zijn trainingskamp in het Zuid-Spaanse Estepona tot en met vrijdag. De club uit Deventer zou eigenlijk woensdag terugkeren uit Spanje. Door de aanhoudende sneeuwval in ons land worden veel vluchten geschrapt.

5 uur geleden
Juventus klimt met ruime zege op Sassuolo naar vierde plaats

SASSUOLO (ANP) - Juventus is in de Italiaanse voetbalcompetitie naar de vierde plaats gestegen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti won ruim bij Sassuolo: 0-3.

17 uur geleden
Titelverdediger Ivoorkust via Burkina Faso verder op Afrika Cup

MARRAKESH (ANP) - Ivoorkust heeft zich als achtste en laatste land geplaatst voor de kwartfinales van de Afrika Cup. De titelverdediger won in Marrakesh met 3-0 van Burkina Faso.

18 uur geleden
Real Madrid zonder geblesseerde Mbappé naar Saudi-Arabië

MADRID (ANP/RTR) - Real Madrid reist zonder Kylian Mbappé naar Saudi-Arabië voor de Spaanse Supercup. De 27-jarige aanvaller is nog niet hersteld van een knieblessure en ontbreekt in de selectie van trainer Xabi Alonso. Mbappé kon door zijn blessure zondag ook al niet meedoen in de met 5-1 gewonnen competitiewedstrijd tegen Real Betis.

19 uur geleden
Algerije met Hadj Moussa naar kwartfinales van de Afrika Cup

RABAT (ANP) - Feyenoord begint zondag zonder Anis Hadj Moussa aan de hervatting van de Eredivisie. De Algerijn plaatste zich dinsdagavond samen met Ramiz Zerrouki van FC Twente voor de kwartfinales van de Afrika Cup. Algerije won in Rabat na verlenging met 1-0 van de Democratische Republiek Congo en treft Nigeria in de strijd om een plek bij de laatste vier. Hadj Moussa mist dat duel door een schorsing.

20 uur geleden