Real Madrid voorkomt averij door twee late doelpunten Benzema
BARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft door twee late doelpunten van Karim Benzema het eerste puntenverlies in La Liga voorkomen. 'De Koninklijke' leek in de uitwedstrijd tegen Espanyol genoegen te moeten nemen met een gelijkspel, maar Benzema bewees in de slotfase zijn waarde: 1-3.
Benzema tikte in de 88e minuut bij een 1-1-stand bij de tweede paal binnen na een afgemeten voorzet van invaller Rodrygo, die na een uur in de ploeg was gekomen voor Federico Valverde. Diep in blessuretijd bepaalde hij uit een vrije trap de eindstand.
De vrije trap was toegekend na een overtreding van keeper Benjamin Lecomte, die daarvoor een rode kaart kreeg. Aanvoerder Leandro Cabrera trok vervolgens een keepersshirt aan en nam onder de lat plaats. Een paar tellen later werd hij al gepasseerd door Benzema.
Vinícius Júnior had Real na ruim 10 minuten aan de leiding gebracht door beheerst raak te schieten na een fraaie steekpass van Aurélien Tchouaméni. Vlak voor rust maakte Joselu gelijk door in tweede instantie raak te schieten. Real-keeper Thibaut Courtois had op de eerste inzet van Joselu nog een antwoord, maar de aanvaller kreeg een herkansing. Joselu maakte al zijn zevende doelpunt in negen competitiewedstrijden tegen de Madrilenen.
Real Madrid heeft net als Real Betis 9 punten na drie duels. FC Barcelona en Villarreal volgen met 7 punten. Barça won eerder op de avond met 4-0 van Rayo Vallecano.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.
42 minuten geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.
10 uur geledenTURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.
13 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.
14 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League gewonnen van Olympique Lyon. In Londen versloeg de titelhouder van coach Renée Slegers de Franse ploeg met 2-1. De returnwedstrijd is zaterdag 2 mei in Frankrijk.
14 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse heeft Joost de Wit aangesteld als tijdelijk algemeen directeur. Hij neemt de werkzaamheden over van Ben Mansvelder, die door ziekte afwezig is. De club uit Arnhem zegt in een persbericht voor een ervaren bestuurder te hebben gekozen met uitgebreide kennis van de club en het betaald voetbal. De 62-jarige De Wit was van 2013 tot en met 2019 ook al algemeen directeur van Vitesse.
15 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea heeft ten koste van Leeds United de finale van de FA Cup bereikt. De ploeg van interim-trainer Calum McFarlane was op Wembley met 1-0 te sterk en houdt de kans op een prijs dit seizoen levend. De Argentijnse middenvelder Enzo Fernández maakte het enige doelpunt van de wedstrijd.
15 uur geleden