Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real Madrid voorkomt averij door twee late doelpunten Benzema

Real Madrid voorkomt averij door twee late doelpunten Benzema

BARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft door twee late doelpunten van Karim Benzema het eerste puntenverlies in La Liga voorkomen. 'De Koninklijke' leek in de uitwedstrijd tegen Espanyol genoegen te moeten nemen met een gelijkspel, maar Benzema bewees in de slotfase zijn waarde: 1-3.

Benzema tikte in de 88e minuut bij een 1-1-stand bij de tweede paal binnen na een afgemeten voorzet van invaller Rodrygo, die na een uur in de ploeg was gekomen voor Federico Valverde. Diep in blessuretijd bepaalde hij uit een vrije trap de eindstand.

De vrije trap was toegekend na een overtreding van keeper Benjamin Lecomte, die daarvoor een rode kaart kreeg. Aanvoerder Leandro Cabrera trok vervolgens een keepersshirt aan en nam onder de lat plaats. Een paar tellen later werd hij al gepasseerd door Benzema.

Vinícius Júnior had Real na ruim 10 minuten aan de leiding gebracht door beheerst raak te schieten na een fraaie steekpass van Aurélien Tchouaméni. Vlak voor rust maakte Joselu gelijk door in tweede instantie raak te schieten. Real-keeper Thibaut Courtois had op de eerste inzet van Joselu nog een antwoord, maar de aanvaller kreeg een herkansing. Joselu maakte al zijn zevende doelpunt in negen competitiewedstrijden tegen de Madrilenen.

Real Madrid heeft net als Real Betis 9 punten na drie duels. FC Barcelona en Villarreal volgen met 7 punten. Barça won eerder op de avond met 4-0 van Rayo Vallecano.

Meer uit Voetbal

Frankrijk wint ook van Colombia in oefenwedstrijd

LANDOVER (ANP) - Frankrijk heeft ook het oefenduel met Colombia winnend afgesloten. Désiré Doué (twee) en Marcus Thuram maakten in het Amerikaanse Landover, nabij hoofdstad Washington, de Franse doelpunten. Jaminton Campaz deed een kwartier voor tijd wat terug: 3-1.

1 uur geleden
Roemeense bondscoach Lucescu in ziekenhuis met hartproblemen

BOEKAREST (ANP/DPA) - De Roemeense bondscoach Mircea Lucescu is drie dagen na de verloren play-off voor het WK tegen Turkije opgenomen in het ziekenhuis. De 80-jarige trainer werd zondag tijdens een teambijeenkomst onwel en kampt met ernstige hartritmestoornissen. Zijn toestand is stabiel, maar Lucescu ondergaat nog een behandeling om zijn hartslag verder te stabiliseren, meldt de Roemeense voetbalbond.

7 uur geleden
Tottenham neemt al na 1,5 maand afscheid van interim-coach Tudor

LONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur en interim-trainer Igor Tudor zijn al na anderhalve maand uit elkaar gegaan. Dit gebeurde volgens de nummer 17 van de Premier League "in onderling overleg". Onder de opvolger van de in februari ontslagen Thomas Frank verloren de Spurs vijf van hun zeven wedstrijden.

7 uur geleden
Secretaris-generaal Afrikaanse voetbalbond gestopt na kritiek

KAAPSTAD (ANP/RTR) - Secretaris-generaal Veron Mossengo-Omba van de Afrikaanse voetbalbond (CAF) is gestopt na herhaaldelijke oproepen om zijn vertrek. Mossengo-Omba meldde dat hij met pensioen gaat. Dat doet hij in een periode waarin het vertrouwen in de bond onder druk staat na de beslissing Senegal de zege van de Afrika Cup af te nemen en die toe te wijzen aan Marokko. Senegal is een procedure gestart bij sporttribunaal CAS.

9 uur geleden
Mexico en Portugal spelen 0-0 bij heropening Aztekenstadion

MEXICO-STAD (ANP/AFP) - De voetbalteams van Mexico en Portugal hebben het beroemde Aztekenstadion in Mexico-Stad heropend. De wedstrijd eindigde in 0-0. Bij Portugal ontbrak grote vedette Cristiano Ronaldo.

16 uur geleden
Oranje traint met reserves die mogelijk tegen Ecuador starten

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal trainde zaterdag met de reserves van de gewonnen oefeninterland tegen Noorwegen (2-1) voor de volgende test richting het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Zij maken dinsdag tegen Ecuador kans op een basisplaats omdat bondscoach Ronald Koeman een aantal internationals rust wil gunnen in aanloop naar de beslissende fase van het seizoen met hun club.

1 dag geleden
Senegalese spelers tonen Afrika Cup tijdens ereronde in Parijs

PARIJS (ANP) - Het nationale team van Senegal heeft zaterdagmiddag in Stade de France de Afrika Cup aan het publiek getoond. Dat deden de voetballers voor een vriendschappelijk duel met Peru dat om 17.00 uur begint in Parijs.

1 dag geleden