Real Madrid verwacht Benzema volgende week in derby terug
MADRID (ANP) - Trainer Carlo Ancelotti van Real Madrid hoopt dat Karim Benzema volgende week in de derby tegen stadgenoot Atlético zijn rentree kan maken. Zo niet, dan moet Benzema volgens Ancelotti ook de interlandperiode met Frankrijk overslaan. De topschutter van de Spaanse kampioen viel dinsdag geblesseerd uit tijdens de eerste groepswedstrijd in de Champions League tegen Celtic. Ook zonder Benzema boekte Real een overtuigende zege in Glasgow (0-3).
Volgens de medische staf gaat het om een bovenbeenblessure. Real meldde niet hoe lang Benzema is uitgeschakeld, maar Ancelotti verwacht hem volgende week al terug. Eden Hazard vervangt Benzema zondag in de competitiewedstrijd tegen Mallorca. Real Madrid ontvangt woensdag RB Leipzig in de Champions League en speelt vier dagen later in La Liga tegen Atlético Madrid. Daarna start de interlandperiode.
Benzema werd eind vorige maand door de UEFA uitgeroepen tot beste voetballer van afgelopen seizoen in Europa. De 34-jarige spits had met zijn doelpunten een belangrijk aandeel in de winst van de Spaanse titel en de Champions League.
Meer uit Voetbal
LISSABON (ANP) - Cristiano Ronaldo gaat met Portugal naar zijn zesde wereldkampioenschap voetbal. Nooit eerder deed iemand mee aan zes WK's. Als Lionel Messi met Argentinië afreist naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, komt ook hij op zes deelnames. Op dit moment delen Ronaldo en Messi het record van vijf deelnames met vier andere spelers. Het toernooi, waarin Portugal in de groepsfase speelt tegen de Democratische Republiek Congo, Oezbekistan en Colombia, begint op 11 juni.
2 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda neemt na de degradatie afscheid van assistent-trainer Tomasz Kaczmarek, keeperstrainer Gabor Babos en aanvalstrainer Matthew Amoah. Dat maakte de club dinsdag bekend.
3 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Willem II-fans blijven niet welkom bij de finale van de play-offs om promotie/degradatie zaterdag bij FC Volendam. De gemeente Edam-Volendam houdt vast aan dat besluit van maandag na eerdere ongeregeldheden. Na aandringen van het competitiebestuur betaald voetbal ging de gemeente wel akkoord met uitfans bij het play-offduel tussen Ajax en FC Groningen, dat donderdag in hetzelfde stadion wordt gespeeld.
3 uur geledenGLASGOW (ANP) - Schotland heeft een ervaren selectie opgeroepen voor de eerste WK-deelname in 28 jaar. Een aanzienlijk deel van de selectie was al geboren toen Schotland in 1998 in Frankrijk niet verder kwam dan de groepsfase. De Schotten bereikten dit WK door in een enerverende kwalificatiewedstrijd met Denemarken af te rekenen.
4 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Fans van FC Groningen zijn donderdag toch welkom bij het play-offduel met Ajax in Volendam. Dat heeft de burgemeester van Volendam besloten, meldt FC Groningen op de website. Maandag had de gemeente Edam-Volendam nog bekendgemaakt dat er vanwege eerdere ongeregeldheden geen uitfans welkom waren, maar daar was zowel FC Groningen als voetbalbond KNVB het niet mee eens.
5 uur geledenBERLIJN (ANP/DPA) - Manuel Neuer keept bij Duitsland tijdens het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat verrassende besluit heeft bondscoach Julian Nagelsmann genomen, meldt de Duitse krant Bild. Neuer (40) nam na het EK van 2024 in eigen land afscheid van de nationale ploeg en speelde sindsdien geen interland meer.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is nog één stap verwijderd van de eerste Engelse landstitel sinds 2004. De Londenaren wonnen in eigen stadion met klein verschil van het al gedegradeerde Burnley: 1-0.
17 uur geleden