Real Madrid verwacht Benzema volgende week in derby terug
MADRID (ANP) - Trainer Carlo Ancelotti van Real Madrid hoopt dat Karim Benzema volgende week in de derby tegen stadgenoot Atlético zijn rentree kan maken. Zo niet, dan moet Benzema volgens Ancelotti ook de interlandperiode met Frankrijk overslaan. De topschutter van de Spaanse kampioen viel dinsdag geblesseerd uit tijdens de eerste groepswedstrijd in de Champions League tegen Celtic. Ook zonder Benzema boekte Real een overtuigende zege in Glasgow (0-3).
Volgens de medische staf gaat het om een bovenbeenblessure. Real meldde niet hoe lang Benzema is uitgeschakeld, maar Ancelotti verwacht hem volgende week al terug. Eden Hazard vervangt Benzema zondag in de competitiewedstrijd tegen Mallorca. Real Madrid ontvangt woensdag RB Leipzig in de Champions League en speelt vier dagen later in La Liga tegen Atlético Madrid. Daarna start de interlandperiode.
Benzema werd eind vorige maand door de UEFA uitgeroepen tot beste voetballer van afgelopen seizoen in Europa. De 34-jarige spits had met zijn doelpunten een belangrijk aandeel in de winst van de Spaanse titel en de Champions League.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.
6 minuten geledenPAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
14 uur geledenRIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo moet nog even wachten op zijn eerste titel in de Saudische Pro League. Door een late eigen treffer van doelman Benoit eindigde de topper tussen Ronaldo's Al Nassr en Al Hilal, dat tweede staat, in 1-1.
15 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."
21 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat keert een maand voor het WK terug als bondscoach van Curaçao. Dat heeft de Curaçaose voetbalbond FFK dinsdag bekendgemaakt op een persconferentie. De 78-jarige trainer wordt de oudste bondscoach ooit op een wereldkampioenschap voetbal.
21 uur geledenBARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.
23 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.
1 dag geleden