Real Madrid verwacht Benzema volgende week in derby terug
MADRID (ANP) - Trainer Carlo Ancelotti van Real Madrid hoopt dat Karim Benzema volgende week in de derby tegen stadgenoot Atlético zijn rentree kan maken. Zo niet, dan moet Benzema volgens Ancelotti ook de interlandperiode met Frankrijk overslaan. De topschutter van de Spaanse kampioen viel dinsdag geblesseerd uit tijdens de eerste groepswedstrijd in de Champions League tegen Celtic. Ook zonder Benzema boekte Real een overtuigende zege in Glasgow (0-3).
Volgens de medische staf gaat het om een bovenbeenblessure. Real meldde niet hoe lang Benzema is uitgeschakeld, maar Ancelotti verwacht hem volgende week al terug. Eden Hazard vervangt Benzema zondag in de competitiewedstrijd tegen Mallorca. Real Madrid ontvangt woensdag RB Leipzig in de Champions League en speelt vier dagen later in La Liga tegen Atlético Madrid. Daarna start de interlandperiode.
Benzema werd eind vorige maand door de UEFA uitgeroepen tot beste voetballer van afgelopen seizoen in Europa. De 34-jarige spits had met zijn doelpunten een belangrijk aandeel in de winst van de Spaanse titel en de Champions League.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP/DPA) - Vijftien toonaangevende vrouwenvoetbalclubs zijn vorig jaar voor het eerst gezamenlijk de grens van 150 miljoen euro aan inkomsten gepasseerd. De clubs zagen hun collectieve inkomsten stijgen met 35 procent tot een totaalbedrag van 158 miljoen euro. Dat meldt accountantskantoor Deloitte.
3 uur geledenROME (ANP) - Kenneth Taylor heeft in zijn eerste thuiswedstrijd voor Lazio een forse nederlaag geleden. De van Ajax overgenomen voetballer verloor in het Stadio Olimpico in Rome met 3-0 van Como.
15 uur geledenVILA-REAL (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim denkt dat het een open wedstrijd wordt uit tegen Villarreal in de Champions League. "Het wordt een interessante wedstrijd van twee teams die uitspreken dat ze voor de winst gaan en heel graag willen winnen", aldus de coach op de persconferentie een dag voor het duel in Spanje.
17 uur geledenZÜRICH (ANP) - Marokko klimt naar plek acht in de maandag verschenen update van de wereldranglijst van voetbalbond FIFA. De verliezend finalist van de Afrika Cup is drie plekken gestegen en staat nu een plek lager dan het Nederlands elftal, dat zevende blijft. Senegal, dat Marokko zondag in een tumultueuze finale in Rabat versloeg, klimt naar plek twaalf.
19 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft het contract van Dylan Mbayo verlengd en verhuurt hem voor de rest van het seizoen aan het Franse Stade Lavallois, dat uitkomt in de Ligue 2. Dat meldt de club maandag. Het contract van Mbayo loopt nu tot de zomer van 2027, met een optie tot de zomer van 2028.
19 uur geledenRABAT (ANP/AFP) - De Marokkaanse aanvaller Brahim Díaz is door het stof gegaan na het missen van een strafschop in de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. De aanvaller van Real Madrid had Marokko in blessuretijd naar de eerste titel in vijftig jaar kunnen schieten, maar de zege ging in de verlenging naar Senegal.
20 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de Engelse verdediger Marc Guéhi overgenomen van Crystal Palace. De international heeft bij de ploeg van trainer Pep Guardiola een contract getekend tot medio 2031.
20 uur geleden