Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real Madrid verstevigt eerste plek met winst in Pamplona

Real Madrid verstevigt eerste plek met winst in Pamplona

PAMPLONA (ANP) - Real Madrid heeft de koppositie in de Spaanse voetbalcompetitie verstevigd met een zege op Osasuna. De ploeg van trainer Zinedine Zidane kwam in Pamplona vroeg op achterstand, maar trok de wedstrijd daarna naar zich toe: 1-4. De Madrilenen hebben na de vijfde competitiezege op rij nu zes punten voorsprong op FC Barcelona, dat zondagavond de lastige uitwedstrijd tegen Real Betis speelt.

Unai Garcia kopte Osasuna uit een hoekschop op voorsprong. Isco volleerde na een half uur de gelijkmaker binnen, na een gekraakt schot van Gareth Bale. De Welshman maakte zijn rentree in de basis na ruim een maand afwezigheid. Eden Hazard ontbreekt nog altijd bij de 'Koninklijke', hoewel de Belg al weer een paar weken meetraint na een enkelblessure.

Kort na de gelijkmaker van Isco bracht aanvoerder Sergio Ramos de Madrilenen met een kopbal op voorsprong. In de slotfase liep Real weg bij Osasuna dankzij doelpunten van de invallers Lucas Vázquez en Luka Jovic. De ploeg van Zidane herstelde zich van de midweekse uitschakeling in het bekertoernooi door Real Sociedad (3-4).

Luuk de Jong verloor met Sevilla bij Celta de Vigo, dat daardoor de laatste plaats in La Liga verliet. De Nederlandse spits begon op de bank, maar kwam in de 73e minuut bij een voorsprong van 1-0 in het veld voor doelpuntenmaker Youssef En-Nesyri. Celta sloeg in de slotfase toe door doelpunten van Iago Aspas en Okay Yokuslu, die in de blessuretijd de 2-1 maakte. Sevilla bleef door de nederlaag op de vijfde plek staan.

Meer uit Voetbal

Clublegende Real Madrid Santamaria (96) overleden

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft het overlijden van clublegende José Emilio Santamaria bekendgemaakt. De verdediger, die vier keer de Europa Cup I won met de Spaanse voetbalclub, is 96 jaar geworden. "Santamaría zal altijd herinnerd worden als een van de grote iconen van onze club", schrijft voorzitter Florentino Pérez in een verklaring.

1 uur geleden
Trainer Poortvliet (70) verlengt met een jaar bij FC Eindhoven

EINDHOVEN (ANP) - Jan Poortvliet blijft een jaar langer trainer van eerstedivisieclub FC Eindhoven. De 70-jarige oud-international begon in oktober aan zijn tweede periode als hoofdtrainer van de club. Eerder nam hij ook jeugdelftallen onder zijn hoede en was hij interim-trainer in Eindhoven.

1 uur geleden
Spits Kramer (RKC) zet na 18 seizoenen punt achter profvoetbal

WAALWIJK (ANP) - Michiel Kramer heeft het einde van zijn carrière als profvoetballer aangekondigd. De 37-jarige aanvaller van RKC Waalwijk zet er aan het einde van dit seizoen een punt achter, na achttien seizoenen met 'ontelbaar veel momenten', meldt de Brabantse club uit de eerste divisie op X.

2 uur geleden
Raphinha gaat tekeer tegen arbitrage: Barcelona is bestolen

MADRID (ANP/RTR) - De Braziliaan Raphinha speelde geen minuut mee bij FC Barcelona, maar had na afloop het hoogste woord. De geblesseerde aanvaller ging tekeer tegen de arbitrage. "We zijn bestolen. Niet alleen in deze wedstrijd, maar ook vorige week in de heenwedstrijd. De beslissingen van de scheidsrechter zijn ongelooflijk slecht geweest", zei hij na de winst van 2-1 op Atlético Madrid in de kwartfinale van de Champions League. Die zege was niet genoeg om de 2-0-nederlaag in het eerste duel goed te maken, waardoor Barcelona is uitgeschakeld.

3 uur geleden
WK voetbal in gevaar voor geblesseerde Franse spits Ekitike

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-spits Hugo Ekitike heeft vermoedelijk een achillespees gescheurd in het met 2-0 verloren Champions League-duel met Paris Saint-Germain. "Het ziet er heel slecht uit, hoewel het moeilijk te zeggen is hoe ernstig het is", zei trainer Arne Slot na afloop van de wedstrijd tegen verslaggevers. Ekitike stond in de basis tegen PSG, maar viel voor rust al uit. Hij moest per brancard het veld af.

4 uur geleden
Slot betreurt het missen van de vele kansen door Liverpool

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot betreurde de uitschakeling van Liverpool in de Champions League en gaf het missen van de vele kansen de schuld van de thuisnederlaag tegen titelhouder Paris Saint-Germain in de kwartfinale (0-2). "Helaas was dit weer een van de wedstrijden in dit seizoen waarin we de kansen die we kregen niet benutten", zei de Nederlandse coach na afloop tegen verslaggevers. "Opnieuw presteerden we ondermaats als het gaat om afronden en dat doen we het hele seizoen al."

4 uur geleden
Veurink hoopt op vollere stadions met vroegere wedstrijden

BREDA (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink wil met de voetbalsters van het Nederlands elftal vaker eerder op de avond spelen. Zo hoopt hij meer publiek naar de thuiswedstrijden te trekken. Bij het gewonnen WK-kwalificatieduel met Frankrijk (2-1), dat dinsdagavond om 20.45 uur begon, was het Rat Verlegh Stadion in Breda met zo'n 6500 mensen voor slechts iets meer dan een kwart gevuld.

10 uur geleden