Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real Madrid verstevigt eerste plek met winst in Pamplona

Real Madrid verstevigt eerste plek met winst in Pamplona

PAMPLONA (ANP) - Real Madrid heeft de koppositie in de Spaanse voetbalcompetitie verstevigd met een zege op Osasuna. De ploeg van trainer Zinedine Zidane kwam in Pamplona vroeg op achterstand, maar trok de wedstrijd daarna naar zich toe: 1-4. De Madrilenen hebben na de vijfde competitiezege op rij nu zes punten voorsprong op FC Barcelona, dat zondagavond de lastige uitwedstrijd tegen Real Betis speelt.

Unai Garcia kopte Osasuna uit een hoekschop op voorsprong. Isco volleerde na een half uur de gelijkmaker binnen, na een gekraakt schot van Gareth Bale. De Welshman maakte zijn rentree in de basis na ruim een maand afwezigheid. Eden Hazard ontbreekt nog altijd bij de 'Koninklijke', hoewel de Belg al weer een paar weken meetraint na een enkelblessure.

Kort na de gelijkmaker van Isco bracht aanvoerder Sergio Ramos de Madrilenen met een kopbal op voorsprong. In de slotfase liep Real weg bij Osasuna dankzij doelpunten van de invallers Lucas Vázquez en Luka Jovic. De ploeg van Zidane herstelde zich van de midweekse uitschakeling in het bekertoernooi door Real Sociedad (3-4).

Luuk de Jong verloor met Sevilla bij Celta de Vigo, dat daardoor de laatste plaats in La Liga verliet. De Nederlandse spits begon op de bank, maar kwam in de 73e minuut bij een voorsprong van 1-0 in het veld voor doelpuntenmaker Youssef En-Nesyri. Celta sloeg in de slotfase toe door doelpunten van Iago Aspas en Okay Yokuslu, die in de blessuretijd de 2-1 maakte. Sevilla bleef door de nederlaag op de vijfde plek staan.

Meer uit Voetbal

Braziliaanse media: fout Corinthians vertraagt herstel Depay

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay kent in aanloop naar het wereldkampioenschap voetbal tegenslag. Het herstel van de blessure van de spits van het Nederlands elftal heeft twee weken vertraging opgelopen door een fout van de medische staf van zijn club Corinthians. Dat melden Braziliaanse media, waaronder de krant O Globo.

17 minuten geleden
FC Barcelona dient na uitschakeling weer klacht in om arbitrage

BARCELONA (ANP/BELGA) - FC Barcelona dient opnieuw een klacht in bij de Europese voetbalbond UEFA. De Spaanse voetbalclub voelt zich in de kwartfinale van de Champions League tegen Atlético Madrid benadeeld. FC Barcelona won met 2-1 in Madrid, maar had vorige week de eerste ontmoeting in eigen stadion met 2-0 verloren en is daardoor uitgeschakeld.

18 minuten geleden
AZ-trainer Echteld spaart tegen Sjachtar spelers voor bekerfinale

ALKMAAR (ANP) - AZ speelt donderdag de thuiswedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League niet in de sterkst denkbare opstelling. Trainer Leeroy Echteld spaart, na de nederlaag van 3-0 in de eerste ontmoeting met de Oekraïners, spelers voor de bekerfinale van zondag tegen NEC. Dat liet hij woensdag weten op een persconferentie in Alkmaar.

1 uur geleden
Trainer Kuijt verlengt contract bij FC Dordrecht tot medio 2028

DORDRECHT (ANP) - Dirk Kuijt heeft zijn contract als trainer van FC Dordrecht met twee jaar verlengd tot de zomer van 2028. Dat heeft de club uit de eerste divisie woensdag bekendgemaakt. Kuijt is sinds dit seizoen trainer van Dordrecht, dat op de tiende plaats staat.

3 uur geleden
NAC vecht besluit KNVB aan duel met Go Ahead geldig te verklaren

BREDA (ANP) - NAC Breda stapt naar de rechter. De Eredivisieclub doet dat na het besluit van de aanklager betaald voetbal en het competitiebestuur betaald voetbal van de KNVB in de veelbesproken paspoortkwestie. NAC wilde dat de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles ongeldig zou worden verklaard of overgespeeld vanwege het meespelen van Dean James, die niet speelgerechtigd zou zijn geweest. Dat gebeurde niet.

3 uur geleden
Clublegende Real Madrid Santamaria (96) overleden

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft het overlijden van clublegende José Emilio Santamaria bekendgemaakt. De verdediger, die vier keer de Europa Cup I won met de Spaanse voetbalclub, is 96 jaar geworden. "Santamaría zal altijd herinnerd worden als een van de grote iconen van onze club", schrijft voorzitter Florentino Pérez in een verklaring.

8 uur geleden
Trainer Poortvliet (70) verlengt met een jaar bij FC Eindhoven

EINDHOVEN (ANP) - Jan Poortvliet blijft een jaar langer trainer van eerstedivisieclub FC Eindhoven. De 70-jarige oud-international begon in oktober aan zijn tweede periode als hoofdtrainer van de club. Eerder nam hij ook jeugdelftallen onder zijn hoede en was hij interim-trainer in Eindhoven.

8 uur geleden