Real Madrid verslaat Villarreal met Mbappé als basisspeler
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft het thuisduel met Villarreal tot een goed einde gebracht (2-0). Federico Valverde opende in de veertiende minuut de score en bereidde ook het tweede doelpunt van Vinícius Júnior voor.
Real Madrid staat na de zege in punten gelijk met FC Barcelona, de koploper die zondag tegen Deportivo Alavés speelt. Kylian Mbappé had een basisplaats bij Real Madrid. De spits had zich vrijdag afgemeld voor de duels van Frankrijk met Israël en België in de Nations League. Hij werd in de 71e minuut gewisseld, twee minuten voor de treffer van Vinícius Júnior.
Real Madrid ging woensdagavond verrassend onderuit in het uitduel met Lille in de Champions League (1-0). Rechtsback Dani Carvajal van Real Madrid raakte in blessuretijd geblesseerd en ging op een brancard van het veld.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal is nog één stap verwijderd van de eerste Engelse landstitel sinds 2004. De Londenaren wonnen in eigen stadion met klein verschil van het al gedegradeerde Burnley: 1-0.
5 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman vreest voor de WK-deelname van Jurriën Timber. De verdediger van Arsenal staat sinds half maart aan de kant met een liesblessure.
8 uur geledenLEEDS (ANP/RTR) - Leeds United gaat langdurige stadionverboden uitdelen aan supporters die verantwoordelijk worden geacht voor homofobe spreekkoren. Dat meldt de Engelse voetbalclub maandag. De spreekkoren waren zondag te horen in de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion.
8 uur geledenALMERE (ANP) - Almere City FC heeft Anoush Dastgir aangesteld als nieuwe trainer. De 36-jarige Afghaanse Nederlander ondertekent een tweejarig contract bij de nummer 5 van afgelopen seizoen uit de eerste divisie.
10 uur geledenVELSEN (ANP) - Henk Brugge is de nieuwe trainer van Telstar. De 48-jarige assistent-coach van sc Heerenveen volgt bij de club uit Velsen de naar FC Utrecht vertrekkende Anthony Correia op. Brugge ondertekent een contract voor twee seizoenen met een optie voor een extra jaar.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Door het koppen van de bal krijgen spelers in het amateurvoetbal tijdelijk meer stoffen in hun bloed die kunnen wijzen op acute hersenschade. Het Amsterdam UMC heeft dat onderzocht in samenwerking met de KNVB. Hoe vaker en harder een speler kopte, hoe groter het effect dat in het bloed te zien was.
11 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB wil dat supporters van FC Groningen en Willem II alsnog welkom zijn in het stadion van FC Volendam voor de wedstrijden in de play-offs. De voetbalbond heeft daarover een gesprek gevoerd met Rick Beukers, de burgemeester van de gemeente Edam-Volendam, meldt de KNVB.
11 uur geleden