Real Madrid verslaat tien man Real Betis in Sevilla
SEVILLA (ANP) - Real Madrid heeft in de Spaanse competitie de uitwedstrijd tegen Real Betis met 3-2 gewonnen. De landskampioen stond halverwege met 2-1 achter in Sevilla, maar trok de wedstrijd in de tweede helft naar zich toe. De 'Koninklijke' kreeg daarbij wel wat hulp van de VAR, die de scheidsrechter eerst adviseerde om verdediger Emerson van Real Betis met rood van het veld te sturen en in de slotfase aangaf dat de Madrilenen een penalty hadden verdiend.
Federico Valverde bracht de ploeg van trainer Zinedine Zidane na bijna een kwartier aan de leiding in het lege Estadio Benito Villamarin. Via doelpunten van Aïssa Mandi (kopbal) en William Carvalho (schot in de korte hoek langs doelman Thibaut Courtois) zette Real Betis de achterstand tussen de 35e en 37e minuut om in een voorsprong.
Aan het begin van de tweede helft kwam Real Madrid weer op gelijke hoogte door een eigen goal van Emerson, die onder druk van Karim Benzema een voorzet van Dani Carvajal in eigen doel gleed. De Braziliaanse verdediger van Real Betis moest even later met rood van het veld, voor het neerhalen van de doorgebroken Luka Jovic. In de slotfase bezorgde Sergio Ramos de elf van Madrid de winst. De aanvoerder benutte een strafschop, nadat Marc Bartra bij een duel met Borja Mayoral de bal op zijn arm had gekregen. Na het gelijkspel van vorige week bij Real Sociedad (0-0) pakte Real zo de eerste zege van het seizoen.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery kon vlak na het laatste fluitsignaal van de bekerfinale nauwelijks geloven dat NEC met ruime cijfers van AZ had verloren (5-1). "Ik had gisteren maar ook vandaag het gevoel dat het bijna onmogelijk was dat we hier zouden verliezen", stamelde de aanvoerder van de club uit Nijmegen in de catacomben van De Kuip.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft met een sterk optreden tegen NEC de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar zegevierde met 5-1 in De Kuip en nam zo een beetje revanche voor de pijnlijke nederlaag na strafschoppen in de eindstrijd van vorig jaar tegen Go Ahead Eagles.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft voor de vijfde keer de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar versloeg NEC in de uitverkochte Kuip (5-1).
13 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - FC Bayern München is voor de 35e keer kampioen van Duitsland. Het elftal van coach Vincent Kompany won zondag in de Allianz Arena met 4-2 van VfB Stuttgart. FCB heeft na dertig wedstrijden 79 punten. Dat zijn 15 punten meer dan nummer 2 Borussia Dortmund.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De bekerfinale tussen AZ en NEC is een paar minuten later begonnen. Scheidsrechter Danny Makkelie kon om 18.00 uur beide doelen niet zien in De Kuip omdat fans van de club uit Alkmaar veel vuurwerk afstaken. Vijf minuten later floot hij alsnog voor de aftrap.
14 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de Merseyside-derby tegen Everton gewonnen. De ploeg van trainer Arne Slot won met 2-1 in het Hill Dickinson Stadium tegen de rivaal uit dezelfde stad. Virgil van Dijk maakte in de blessuretijd het winnende doelpunt.
16 uur geledenDENVER (ANP) - Lionel Messi heeft zijn nieuwe trainer Guillermo Hoyos een zege bezorgd tijdens zijn debuut als eindverantwoordelijke van Inter Miami. De 38-jarige sterspeler maakte twee doelpunten tijdens een 3-2-overwinning bij Colorado Rapids.
1 dag geleden