Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real Madrid verovert Spaanse Supercup ten koste van Athletic Club

Real Madrid verovert Spaanse Supercup ten koste van Athletic Club

RIYAD (ANP) - Real Madrid heeft in Saudi-Arabië de Spaanse Supercup veroverd. De ploeg van trainer Carlo Ancelotti was in de finale met 2-0 te sterk voor de onttroonde titelhouder Athletic Club. De 'Koninklijke' won de Spaanse Supercup voor de twaalfde keer. Aartsrivaal Barcelona is recordhouder met dertien titels.

Real Madrid kwam in Riyad in de 38e minuut op voorsprong. Op aangeven van Rodrygo haalde Luka Modric doeltreffend uit (1-0). Kort na de rust benutte Karim Benzema een strafschop. De aanvoerder van Real Madrid had de penalty zelf afgedwongen met een schot dat door verdediger Yeray Álvarez met zijn arm werd afgewend.

In de 89e minuut mocht ook Raúl Garcia namens Athletic Club nog een strafschop nemen, na een handsbal van Eder Militao die daardoor met rood van het veld moest. Doelman Thibaut Courtois keerde de penalty van Garcia knap met zijn voet waarna de finale was gespeeld.

Carvajal

Verdediger Dani Carvajal ontbrak bij Real Madrid. Hij testte twee dagen voor de finale positief op het coronavirus. Carvajal had woensdag als rechtsback een basisplaats bij Real in de halve finale tegen FC Barcelona. De ploeg van Ancelotti won de Clásico na verlenging met 3-2. Athletic uit Bilbao versloeg donderdag landskampioen Atlético Madrid met 2-1.

Het toernooi om de Spaanse Supercup werd om commerciële redenen afgewerkt in Saudi-Arabië.

Meer uit Voetbal

Koploper Inter beëindigt slechte reeks en klopt AS Roma ruim

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie een slechte reeks beëindigd. De koploper boekte voor eigen publiek een ruime overwinning op AS Roma: 5-2. Uit de drie vorige competitieduels had Inter slechts 2 punten gepakt.

24 minuten geleden
Verdediger Struijk schiet Leeds United naar halve finale FA Cup

LONDEN (ANP) - Leeds United heeft zich als laatste geplaatst voor de halve finale van de FA Cup. In Londen verspeelde het elftal van trainer Daniel Farke tegen West Ham United in blessuretijd van de tweede helft een voorsprong van twee doelpunten: 2-2.

2 uur geleden
PSV-coach Bosz vierde derde landstitel op rij in zijn eentje

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft de derde achtereenvolgende landstitel die hij met PSV behaalde in zijn eentje gevierd. Dat vertelde de trainer van de Eindhovenaren bij ESPN.

3 uur geleden
Directeur Stewart vindt titel PSV knap vanwege vele transfers

EINDHOVEN (ANP) - Earnest Stewart, directeur voetbalzaken van PSV, hecht veel waarde aan de derde achtereenvolgende landstitel van de Eindhovenaren. "Als je kampioen wordt met alle wisselingen die we aan het begin van het seizoen hebben gehad, mag je daar bijzonder trots op zijn", zegt hij in gesprek met ESPN.

3 uur geleden
NAC Breda schiet weinig op met gelijkspel tegen Sparta

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.

4 uur geleden
Van Persie vond Feyenoord genoeg kansen creëren voor een doelpunt

VOLENDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vond dat zijn elftal zondag in de uitwedstrijd tegen FC Volendam genoeg kansen creëerde om in ieder geval één keer te scoren. Dat lukte de Rotterdammers echter niet: 0-0.

6 uur geleden
KNVB: stadionverbod van 9 maanden voor fans met gezichtsbedekking

ZEIST (ANP) - Supporters die met gezichtsbedekkende kleding het stadion betreden, kunnen een landelijk stadionverbod van 9 maanden verwachten. Dat zegt een woordvoerder van de KNVB, nadat PEC-supporters zondag tijdens de IJsselderby tegen Go Ahead Eagles tegen de afspraken in gezichtsbedekking droegen en uiteindelijk door de ME uit het stadion moesten worden gehaald.

6 uur geleden