Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real Madrid verliest van Manchester City in Champions League

Real Madrid verliest van Manchester City in Champions League

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Manchester City in de Champions League verloren (1-2). De club verspeelde zonder de geblesseerde sterspeler Kylian Mbappé een voorsprong. Trainer Xabi Alonso moet er rekening mee houden dat de kritiek op zijn functioneren zal toenemen.

Onder leiding van de opvolger van Carlo Ancelotti pakte Real slechts 4 punten uit de laatste vier duels. De club verspeelde de koppositie van La Liga aan FC Barcelona, maar heeft nog wel goede vooruitzichten op een langer verblijf in de Champions League.

Rodrygo schoot Real op voorsprong (1-0). Nico O'Reilly bracht City op gelijke hoogte en Erling Haaland benutte vlak voor rust een strafschop voor de bezoekers uit Engeland. De Noor mocht een penalty nemen omdat Antonio Rüdiger hem naar de grond had getrokken. Tijjani Reijnders en Nathan Aké mochten invallen bij City.

Andere wedstrijden

Arsenal won zonder de geblesseerde Jurriën Timber bij Club Brugge (0-3) en is ook na zes speelronden zonder puntenverlies. Oud-aanvaller Noni Madueke van PSV liet de Nederlandse doelman Dani van den Heuvel tweemaal kansloos. Gabriel Martinelli maakte het derde doelpunt voor de koploper van de Champions League. Benfica versloeg Napoli (2-0). Richard Rios en Leandro Barreiro maakten de doelpunten voor de thuisploeg. Noa Lang en Sam Beukema hadden een basisplaats en werden gewisseld bij Napoli. Paris Saint-Germain, de laatste winnaar van de Champions League, speelde gelijk bij Athletic Club uit Bilbao: 0-0.

Ernst Poku speelde met Bayer Leverkusen gelijk tegen Newcastle United (2-2). Robert Andrich tekende via het lichaam van tegenstander Bruno Guimarães voor de openingstreffer van de thuisploeg. Vervolgens benutte Anthony Gordon een strafschop, na een foutieve inschatting van doelman Mark Flekken. Lewis Miley bracht Newcastle dichtbij een zege maar Grimaldo maakte in de 88e minuut gelijk. Borussia Dortmund had niet genoeg aan twee doelpunten van Julian Brandt voor een thuiszege op Bodø/Glimt. Haitam Aleesami en Jens Hauge scoorden voor de Noorse club (2-2).

Meer uit Voetbal

Oranje oefent vlak voor WK tegen Algerije

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal oefent vlak voor het WK tegen Algerije. Beide landen treffen elkaar op 3 juni voor de eerste keer in De Kuip, de thuishaven van Algerijns international Anis Hadj Moussa van Feyenoord.

4 uur geleden
Duel van Ronaldo en Al Nassr afgelast na aanvallen van Iran

DUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.

7 uur geleden
Oud-international Janmaat raakte na loopbaan verslaafd aan drugs

AMSTERDAM (ANP) - Oud-international Daryl Janmaat is na zijn voetballoopbaan verslaafd geraakt aan drugs. De 36-jarige voormalige rechtervleugelverdediger vertelt daarover in de documentaire 'Echte mannen huilen niet', die maandagmiddag in première ging in theater Tuschinski in Amsterdam.

7 uur geleden
Aanvoerder Resink van FC Groningen meldt kruisbandblessure

GRONINGEN (ANP) - Stije Resink heeft zondag een kruisbandblessure opgelopen in het uitduel met FC Volendam. De 22-jarige aanvoerder van FC Groningen staat voor een lange revalidatie.

9 uur geleden
Iraanse voetbalsters ondanks oorlog in actie op Asia Cup

GOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.

12 uur geleden
Trainer Steijn aan einde van seizoen weg bij Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.

12 uur geleden
PSV nog zonder Salah-Eddine in bekerduel met NEC

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.

12 uur geleden