Real Madrid verliest ook van Alavés
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft weer een nederlaag moeten incasseren in de Spaanse competitie. De landskampioen ging in het kleine Estadio Alfredo di Stéfano, op het trainingscomplex van de Madrilenen, met 2-1 onderuit tegen Alavés. Real Madrid pakte slechts 1 punt uit de laatste drie competitieduels.
Kort voor de interlandperiode verloor de ploeg van trainer Zinedine Zidane met 4-1 bij Valencia. Vorige week kwam Real Madrid, zonder de geblesseerde basiskrachten Sergio Ramos en Karim Benzema, niet verder dan 1-1 bij Villarreal.
Tegen Alavés ging het al vroeg mis. Na hands van Nacho opende Lucas Pérez uit een strafschop de score (0-1). Joselu verdubbelde de voorsprong kort na rust na een blunder van Thibaut Courtois. De Belgische keeper schoof de bal onder druk van de jagende Pérez zomaar in de voeten van Joselu, die de bal in het lege doel kon schieten. In de slotfase deed Casemiro iets terug, maar Real kon de derde nederlaag van het seizoen niet meer voorkomen.
Eden Hazard moest zich al na amper een half uur geblesseerd laten vervangen. De personele problemen van Zidane werden daardoor nog groter. Met 17 punten uit tien wedstrijden staat Real Madrid op de vierde plek, 6 punten achter koploper Real Sociedad.
Meer uit Voetbal
VILA-REAL (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim denkt dat het een open wedstrijd wordt uit tegen Villarreal in de Champions League. "Het wordt een interessante wedstrijd van twee teams die uitspreken dat ze voor de winst gaan en heel graag willen winnen", aldus de coach op de persconferentie een dag voor het duel in Spanje.
1 uur geledenZÜRICH (ANP) - Marokko klimt naar plek acht in de maandag verschenen update van de wereldranglijst van voetbalbond FIFA. De verliezend finalist van de Afrika Cup is drie plekken gestegen en staat nu een plek lager dan het Nederlands elftal, dat zevende blijft. Senegal, dat Marokko zondag in een tumultueuze finale in Rabat versloeg, klimt naar plek twaalf.
3 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft het contract van Dylan Mbayo verlengd en verhuurt hem voor de rest van het seizoen aan het Franse Stade Lavallois, dat uitkomt in de Ligue 2. Dat meldt de club maandag. Het contract van Mbayo loopt nu tot de zomer van 2027, met een optie tot de zomer van 2028.
3 uur geledenRABAT (ANP/AFP) - De Marokkaanse aanvaller Brahim Díaz is door het stof gegaan na het missen van een strafschop in de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. De aanvaller van Real Madrid had Marokko in blessuretijd naar de eerste titel in vijftig jaar kunnen schieten, maar de zege ging in de verlenging naar Senegal.
4 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de Engelse verdediger Marc Guéhi overgenomen van Crystal Palace. De international heeft bij de ploeg van trainer Pep Guardiola een contract getekend tot medio 2031.
4 uur geledenRABAT (ANP) - De Marokkaanse voetbalbond heeft een klacht neergelegd bij de Afrikaanse voetbalfederatie CAF en wereldvoetbalbond FIFA om een straf af te dwingen voor Senegal naar aanleiding van de gebeurtenissen in de slotfase van de finale van de Afrika Cup. De bond kondigde in een verklaring de "juridische stappen" aan.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim heeft dinsdag weer de beschikking over Youri Baas voor de uitwedstrijd in de Champions League tegen Villarreal. De 22-jarige verdediger miste de laatste twee wedstrijden van de Amsterdammers door een blessure.
6 uur geleden