Real Madrid verliest ook van Alavés
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft weer een nederlaag moeten incasseren in de Spaanse competitie. De landskampioen ging in het kleine Estadio Alfredo di Stéfano, op het trainingscomplex van de Madrilenen, met 2-1 onderuit tegen Alavés. Real Madrid pakte slechts 1 punt uit de laatste drie competitieduels.
Kort voor de interlandperiode verloor de ploeg van trainer Zinedine Zidane met 4-1 bij Valencia. Vorige week kwam Real Madrid, zonder de geblesseerde basiskrachten Sergio Ramos en Karim Benzema, niet verder dan 1-1 bij Villarreal.
Tegen Alavés ging het al vroeg mis. Na hands van Nacho opende Lucas Pérez uit een strafschop de score (0-1). Joselu verdubbelde de voorsprong kort na rust na een blunder van Thibaut Courtois. De Belgische keeper schoof de bal onder druk van de jagende Pérez zomaar in de voeten van Joselu, die de bal in het lege doel kon schieten. In de slotfase deed Casemiro iets terug, maar Real kon de derde nederlaag van het seizoen niet meer voorkomen.
Eden Hazard moest zich al na amper een half uur geblesseerd laten vervangen. De personele problemen van Zidane werden daardoor nog groter. Met 17 punten uit tien wedstrijden staat Real Madrid op de vierde plek, 6 punten achter koploper Real Sociedad.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft een grote stap gezet naar de finale van het Spaanse bekertoernooi. De ploeg van trainer Diego Simeone liet FC Barcelona in het eerste duel van de halve eindstrijd kansloos (4-0). Die stand stond bij rust al op het scorebord van een kolkend Estadio Metropolitano. De return is op 3 maart in Barcelona.
4 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Het Nederlands elftal is in de groepsfase van de nieuwe editie van de Nations League gekoppeld aan Duitsland, Servië en Griekenland. Dat heeft een loting in Brussel uitgewezen.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zich na het afsluiten van de transfermarkt spectaculair versterkt. De transfervrije Raheem Sterling heeft zijn handtekening onder een contract tot het einde van dit seizoen gezet.
8 uur geledenBRUSSEL (ANP) - De UEFA voelt niets voor een terugkeer van de nationale ploeg en clubteams van Rusland in Europese toernooien. "Ons standpunt blijft ongewijzigd", zei voorzitter Aleksander Ceferin op het vijftigste congres van de Europese voetbalbond in Brussel.
10 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz vreest voor griepgevallen in de PSV-selectie als spelers komend weekend carnaval gaan vieren. "Daar maak ik me zorgen om, met zoveel mensen dicht op elkaar. Ik weet niet of ze het gaan vieren, maar ik kan het me heel goed voorstellen. We wonen in Eindhoven", zei Bosz tijdens zijn persconferentie voor het Eredivisieduel met FC Volendam van vrijdag.
13 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV neemt het vrijdagavond zonder Ismael Saibari op tegen FC Volendam. Trainer Peter Bosz heeft de Marokkaanse international de afgelopen dagen vrijgegeven om te rusten na zijn deelname aan de Afrika Cup van een maand geleden. Ploeggenoot Anass Salah-Eddine, die een twijfelgeval is voor het duel in Volendam, heeft vanaf komend weekend om dezelfde reden een paar dagen vrij.
14 uur geledenLONDEN (ANP) - Thomas Tuchel heeft zijn contract als bondscoach van Engeland verlengd tot en met het EK van 2028, dat in het Verenigd Koninkrijk en Ierland plaatsvindt. Dat heeft de Engelse voetbalbond bekendgemaakt. De Duitser kwam in 2024 in dienst en won met Engeland alle kwalificatiewedstrijden voor het WK van komende zomer.
15 uur geleden