Real Madrid verliest ook van Alavés
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft weer een nederlaag moeten incasseren in de Spaanse competitie. De landskampioen ging in het kleine Estadio Alfredo di Stéfano, op het trainingscomplex van de Madrilenen, met 2-1 onderuit tegen Alavés. Real Madrid pakte slechts 1 punt uit de laatste drie competitieduels.
Kort voor de interlandperiode verloor de ploeg van trainer Zinedine Zidane met 4-1 bij Valencia. Vorige week kwam Real Madrid, zonder de geblesseerde basiskrachten Sergio Ramos en Karim Benzema, niet verder dan 1-1 bij Villarreal.
Tegen Alavés ging het al vroeg mis. Na hands van Nacho opende Lucas Pérez uit een strafschop de score (0-1). Joselu verdubbelde de voorsprong kort na rust na een blunder van Thibaut Courtois. De Belgische keeper schoof de bal onder druk van de jagende Pérez zomaar in de voeten van Joselu, die de bal in het lege doel kon schieten. In de slotfase deed Casemiro iets terug, maar Real kon de derde nederlaag van het seizoen niet meer voorkomen.
Eden Hazard moest zich al na amper een half uur geblesseerd laten vervangen. De personele problemen van Zidane werden daardoor nog groter. Met 17 punten uit tien wedstrijden staat Real Madrid op de vierde plek, 6 punten achter koploper Real Sociedad.
Meer uit Voetbal
SAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.
1 uur geledenRABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.
1 uur geledenRABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.
2 uur geledenTURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. "Er is veel beweging", zei hij na de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4) bij ESPN. "De kans is groot dat er de komende dagen iets gebeurt."
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie maakt zich niet druk over de kritiek op zijn functioneren als trainer van Feyenoord. "Ik heb deze film al twintig keer afgedraaid als speler", zei hij na de thuisnederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4). "Opgehemeld worden en weer afgebrand worden. Mij gaat aan het hart dat het slecht gaat met ons team. Dat wil ik omdraaien."
5 uur geleden