Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real Madrid verliest ook van Alavés

Real Madrid verliest ook van Alavés

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft weer een nederlaag moeten incasseren in de Spaanse competitie. De landskampioen ging in het kleine Estadio Alfredo di Stéfano, op het trainingscomplex van de Madrilenen, met 2-1 onderuit tegen Alavés. Real Madrid pakte slechts 1 punt uit de laatste drie competitieduels.

Kort voor de interlandperiode verloor de ploeg van trainer Zinedine Zidane met 4-1 bij Valencia. Vorige week kwam Real Madrid, zonder de geblesseerde basiskrachten Sergio Ramos en Karim Benzema, niet verder dan 1-1 bij Villarreal.

Tegen Alavés ging het al vroeg mis. Na hands van Nacho opende Lucas Pérez uit een strafschop de score (0-1). Joselu verdubbelde de voorsprong kort na rust na een blunder van Thibaut Courtois. De Belgische keeper schoof de bal onder druk van de jagende Pérez zomaar in de voeten van Joselu, die de bal in het lege doel kon schieten. In de slotfase deed Casemiro iets terug, maar Real kon de derde nederlaag van het seizoen niet meer voorkomen.

Eden Hazard moest zich al na amper een half uur geblesseerd laten vervangen. De personele problemen van Zidane werden daardoor nog groter. Met 17 punten uit tien wedstrijden staat Real Madrid op de vierde plek, 6 punten achter koploper Real Sociedad.

Meer uit Voetbal

Real Sociedad wint Spaanse beker na strafschoppen

SEVILLA (ANP) - Real Sociedad heeft voor de vierde keer in het bestaan van de club de Copa del Rey gewonnen. In de bekerfinale in Sevilla versloeg de club uit San Sebastián na strafschoppen Atlético Madrid. Pablo Marín schoot de winnende strafschop binnen. Het duel was na verlenging in 2-2 geëindigd.

3 uur geleden
Kaptein houdt kippenvel over aan teamprestatie Oranjevrouwen

AUXERRE (ANP) - Doelpuntenmaakster Wieke Kaptein houdt "kippenvel" over aan het gelijkspel van de voetbalsters in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Frankrijk (1-1). "We hebben ons zo op onszelf gefocust en we zijn zo streng geweest voor onszelf. Om dan dit te presteren als team, kippenvel", zei de gelegenheidsaanvoerster van Oranje bij de NOS.

3 uur geleden
Veurink spreekt van 'goede uitgangspositie' voor voetbalsters

AUXERRE (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink vindt dat de voetbalsters van Oranje "een hele goede uitgangspositie" hebben in de WK-kwalificatie na het 1-1-gelijkspel in Frankrijk. "We hebben nog niks, maar dit is heel erg goed voor ons", zei Veurink voor de camera van de NOS. Oranje staat na vier van de zes duels bovenaan in de groep. Alleen de groepswinnaar plaatst zich direct voor het WK van volgend jaar in Brazilië.

3 uur geleden
Manchester United blijft derde dankzij zege op Chelsea

LONDEN (ANP) - Manchester United heeft de uitwedstrijd tegen Chelsea gewonnen. In Londen werd het 1-0 voor de bezoekers van trainer Michael Carrick door een doelpunt van Matheus Cunha.

4 uur geleden
Voetbalsters blijven koploper in kwalificatie na 1-1 in Frankrijk

AUXERRE (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben de uitwedstrijd tegen Frankrijk knap gelijkgespeeld: 1-1. Wieke Kaptein bezorgde de ploeg van bondscoach Arjan Veurink in Auxerre een punt door de enige kans van Oranje in de tweede helft te benutten. Daardoor houdt Nederland directe plaatsing voor het WK voetbal van volgend jaar in Brazilië in eigen hand.

4 uur geleden
Tottenham geeft belangrijke zege uit handen in degradatiestrijd

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft in de strijd tegen degradatie een overwinning uit handen gegeven in het thuisduel met Brighton & Hove Albion. Brighton-verdediger Jan Paul van Hecke gaf de assist op de late gelijkmaker van Georginio Rutter: 2-2. Tot dat moment leek Xavi Simons de Spurs aan een belangrijke overwinning te hebben geholpen.

6 uur geleden
Inter dichter bij titel door nederlaag Napoli tegen Lazio

NAPELS (ANP) - Internazionale is weer een stap dichter bij de titel in de Serie A. Concurrent en titelverdediger Napoli ging in het eigen Stadio Diego Armando Maradona met 2-0 onderuit tegen Lazio.

7 uur geleden