Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real Madrid verliest ook van Alavés

Real Madrid verliest ook van Alavés

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft weer een nederlaag moeten incasseren in de Spaanse competitie. De landskampioen ging in het kleine Estadio Alfredo di Stéfano, op het trainingscomplex van de Madrilenen, met 2-1 onderuit tegen Alavés. Real Madrid pakte slechts 1 punt uit de laatste drie competitieduels.

Kort voor de interlandperiode verloor de ploeg van trainer Zinedine Zidane met 4-1 bij Valencia. Vorige week kwam Real Madrid, zonder de geblesseerde basiskrachten Sergio Ramos en Karim Benzema, niet verder dan 1-1 bij Villarreal.

Tegen Alavés ging het al vroeg mis. Na hands van Nacho opende Lucas Pérez uit een strafschop de score (0-1). Joselu verdubbelde de voorsprong kort na rust na een blunder van Thibaut Courtois. De Belgische keeper schoof de bal onder druk van de jagende Pérez zomaar in de voeten van Joselu, die de bal in het lege doel kon schieten. In de slotfase deed Casemiro iets terug, maar Real kon de derde nederlaag van het seizoen niet meer voorkomen.

Eden Hazard moest zich al na amper een half uur geblesseerd laten vervangen. De personele problemen van Zidane werden daardoor nog groter. Met 17 punten uit tien wedstrijden staat Real Madrid op de vierde plek, 6 punten achter koploper Real Sociedad.

Meer uit Voetbal

Kampioen ADO lijdt bij FC Dordrecht zevende nederlaag dit seizoen

DORDRECHT (ANP) - ADO Den Haag heeft zondag voor de zevende keer dit seizoen een wedstrijd in de eerste divisie verloren. De kampioen ging met 1-0 onderuit bij FC Dordrecht. De van Feyenoord gehuurde Jan Plug maakte in de tweede helft het doelpunt voor de thuisclub.

1 uur geleden
Nassoh redt in blessuretijd punt voor NAC bij Fortuna

SITTARD (ANP) - NAC Breda heeft zondag onderin de Eredivisie een nederlaag bij Fortuna Sittard ternauwernood voorkomen. Invaller Mohamed Nassoh schoot in de blessuretijd van de tweede helft van grote afstand raak: 1-1. Fortuna was na een klein uur spelen op voorsprong gekomen dankzij Kristoffer Peterson.

1 uur geleden
Feyenoord begint met Valente, Moder en Hadj Moussa tegen NEC

NIJMEGEN (ANP) - Luciano Valente, Jakub Moder en Anis Hadj Moussa beginnen met Feyenoord aan de uitwedstrijd tegen NEC. Het drietal is op tijd fit voor het duel om de tweede plaats in de Eredivisie.

2 uur geleden
Duitse keeper Neuer sluit terugkeer als international voor WK uit

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Manuel Neuer keert niet terug als international. Dat heeft de onlangs 40-jarige doelman van Bayern München gezegd in aanloop naar de thuiswedstrijd tegen Real Madrid in de kwartfinale van de Champions League.

5 uur geleden
Union Berlin ontslaat trainer en stelt als eerste een vrouw aan

BERLIJN (ANP/DPA) - Union Berlin heeft trainer Steffen Baumgart ontslagen. De leiding van de Duitse voetbalclub nam dat besluit na de nederlaag van 3-1 bij hekkensluiter Heidenheim. Marie-Louise Eta is bij de nummer 11 van de Bundesliga aangesteld als tijdelijke opvolger.

7 uur geleden
Topscorer Godts denkt niet aan vertrek bij Ajax

ALMELO (ANP) - Mika Godts denkt niet aan een vertrek bij Ajax. "Ik wil een echte prijs winnen met deze club", zei de 20-jarige aanvaller na een eenvoudige zege op Heracles Almelo. "Er zal deze zomer wel iets gaan veranderen bij ons en ook ik zal horen wat mijn rol wordt. Maar ik hoef niet weg als je me het nu vraagt."

15 uur geleden
Berghuis en Godts bezorgen Ajax eenvoudige zege in Almelo

ALMELO (ANP) - Ajax heeft een eenvoudige overwinning geboekt in de strijd om de Europese tickets voor volgend seizoen. De club uit de hoofdstad werd nauwelijks iets in de weg gelegd door Heracles en zegevierde met 3-0 in Almelo. Steven Berghuis scoorde tweemaal en Mika Godts maakte de openingstreffer. Smetje op de zege was de rode kaart voor de ingevallen Takehiro Tomiyasu in de slotfase.

17 uur geleden