Real Madrid verliest in wonderlijk duel van Sjachtar
MADRID (ANP) - Real Madrid is met een wonderlijk duel en een nederlaag begonnen aan de groepsfase van de Champions League. De Spaanse formatie van de Franse coach Zinédine Zidane verloor op eigen veld van Sjachtar Donetsk uit Oekraïne, 2-3. Halverwege stond de voor Bernabeau vrij onwaarschijnlijke stand van 0-3 op het scorebord.
De Braziliaan Tetê opende de score, vervolgens schoot Raphaël Varane in eigen doel en om het voor de thuisclub nog erger te maken zorgde de Israëliër Manor Solomon voor nummer drie in Oekraïens voordeel. Zonder de aan de knie geblesseerde leider Sergio Ramos waren de Spanjaarden achterin op z'n zachtst gezegd kwetsbaar.
Met Karim Benzema alsnog in het veld zette Real na rust serieus aan. Eerst schoot Luka Modric prachtig raak. Daarna troefde de net ingevallen Vinícius Júnior de verdedigers van Sjachtar af en schoot de 2-3 binnen. In de resterende fase drong Real wel aan, maar was Sjachtar in de uitval minstens zo gevaarlijk.
Treffer afgekeurd
Federico Valverde leek in blessuretijd nog wel voor de gelijkmaker te zorgen, maar op advies van de VAR werd de treffer afgekeurd wegens hinderlijk buitenspel van Vinícius Júnior.
Het komende weekeinde staat in Spanje de klassieker Barcelona - Real Madrid op het programma.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - José Mourinho zag "een niet perfect team" zijn tactisch plan goed uitvoeren. Dat zei de 62-jarige coach van Benfica na afloop van de gewonnen Champions League-wedstrijd tegen Ajax (0-2).
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Rayane Bounida heeft het idee dat hij zijn interim-trainer Fred Grim heeft overtuigd in het verloren duel met Benfica (0-2) in de Champions League. "Ik denk dat ik nu basisspeler ben", zei hij met veel bravoure in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "Ik denk dat ik lekker ga slapen."
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Interim-trainer Fred Grim baalde van de uitslag van het duel tussen Ajax en Benfica (0-2) in de Champions League. "Maar ik heb wel een team gezien", zei hij. "Ze stonden er voor elkaar en hebben zich aan de afspraken gehouden. Ik zie zeker aanknopingspunten voor de komende duels."
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Benfica-trainer José Mourinho vindt oud-Ajacied Wesley Sneijder geschikt voor alle mogelijke functies binnen Ajax. Dat zei de Portugees bij de persconferentie in Amsterdam na afloop van het Champions League-duel met Ajax dat eindigde in 0-2.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen probeerde positief te blijven na de nederlaag van Ajax tegen Benfica (0-2) in de Champions League. "Ik zag wel een ploeg die beter heeft gespeeld dan in de afgelopen weken", zei de aanvoerder in een flashinterview vlak na de wedstrijd. "Daar moeten we op voortbouwen, stap voor stap. Dan gaan de resultaten ook komen."
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is er niet in geslaagd tegen Benfica de eerste punten in de Champions League te pakken en blijft na vijf wedstrijden puntloos laatste. In de Johan Cruijff ArenA ging de ploeg van interim-trainer Fred Grim met 0-2 onderuit tegen het Benfica van José Mourinho.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Aanvoerder Jerdy Schouten denkt dat PSV nog 5 punten nodig heeft om de volgende ronde van de Champions League te bereiken. De landskampioen staat na vier van de acht speelronden op 5 punten en wacht woensdagavond om 21.00 uur een uitduel met de Engelse kampioen Liverpool.
8 uur geleden