Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real Madrid verliest in wonderlijk duel van Sjachtar

Real Madrid verliest in wonderlijk duel van Sjachtar

MADRID (ANP) - Real Madrid is met een wonderlijk duel en een nederlaag begonnen aan de groepsfase van de Champions League. De Spaanse formatie van de Franse coach Zinédine Zidane verloor op eigen veld van Sjachtar Donetsk uit Oekraïne, 2-3. Halverwege stond de voor Bernabeau vrij onwaarschijnlijke stand van 0-3 op het scorebord.

De Braziliaan Tetê opende de score, vervolgens schoot Raphaël Varane in eigen doel en om het voor de thuisclub nog erger te maken zorgde de Israëliër Manor Solomon voor nummer drie in Oekraïens voordeel. Zonder de aan de knie geblesseerde leider Sergio Ramos waren de Spanjaarden achterin op z'n zachtst gezegd kwetsbaar.

Met Karim Benzema alsnog in het veld zette Real na rust serieus aan. Eerst schoot Luka Modric prachtig raak. Daarna troefde de net ingevallen Vinícius Júnior de verdedigers van Sjachtar af en schoot de 2-3 binnen. In de resterende fase drong Real wel aan, maar was Sjachtar in de uitval minstens zo gevaarlijk.

Treffer afgekeurd

Federico Valverde leek in blessuretijd nog wel voor de gelijkmaker te zorgen, maar op advies van de VAR werd de treffer afgekeurd wegens hinderlijk buitenspel van Vinícius Júnior.

Het komende weekeinde staat in Spanje de klassieker Barcelona - Real Madrid op het programma.

Meer uit Voetbal

Bosz verwacht niet dat PSV resultaat cadeau krijgt van Bayern

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz verwacht dat Bayern München woensdag met de sterkst mogelijke ploeg aan het uitduel met PSV in de Champions League begint. "Een topploeg verliest niet twee keer achter elkaar", zei hij op een persconferentie in Eindhoven. "En zij zijn ook niet van de cadeautjes. Ze willen altijd winnen. Daar houd ik wel van."

27 minuten geleden
PSV'er Wanner heeft nog geen keuze gemaakt over interlandloopbaan

EINDHOVEN (ANP) - Paul Wanner heeft nog niet besloten dat hij met Oostenrijk naar het WK wil. "Daar heb ik nog geen beslissing over genomen", zei hij op een persconferentie, een dag voor het thuisduel van PSV met zijn oude club Bayern München in de Champions League. "Ik focus me nu alleen op PSV."

1 uur geleden
Berghuis traint weer mee met Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis staat weer op het trainingsveld bij Ajax. Hij liet zich dinsdag zien tijdens de laatste oefensessie voor het thuisduel van woensdag met het Griekse Olympiakos in de Champions League.

2 uur geleden
PSV hoopt op Til en Salah-Eddine voor cruciaal duel met Bayern

EINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine zijn woensdag mogelijk inzetbaar tijdens de thuiswedstrijd van PSV tegen Bayern München in de Champions League. "Ik hoop dat ze zo kunnen trainen", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Dan gaan we na de training even met elkaar zitten en nemen we een beslissing."

2 uur geleden
Real Betis verliest in aanloop naar duel met Feyenoord bij Alavés

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.

1 dag geleden
AS Roma speelt met Malen gelijk in topper tegen AC Milan

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.

1 dag geleden
Watanabe houdt enkelblessure over aan duel met Heracles

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Tsuyoshi Watanabe heeft aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo een enkelblessure overgehouden. Dat vertelde trainer Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip.

1 dag geleden