Real Madrid verliest in bekertoernooi van veredelde amateurs
ALCOI (ANP) - Real Madrid heeft in de derde ronde van het bekertoernooi van Spanje verloren van CD Alcoyano, dat speelt op het derde niveau. De veredelde amateurs wonnen na verlenging met 2-1.
Na reguliere speeltijd was het 1-1. Vlak voor rust kwam Real Madrid op voorsprong door een treffer van de Braziliaan Eder Militao. Hij kopte raak na een voorzet van Marcelo. Zo'n 10 minuten voor tijd maakte José Solbes gelijk.
In verlenging zette Juanan Casanova CD Alcoyano op voorsprong. De thuisclub speelde toen al met een man minder, na de rode kaart voor Ramón López. Juanan: "Ik zou het al niet kunnen geloven als we met elf spelers zouden winnen. Dat we met tien man winnen kan ik helemaal niet geloven."
Hoewel coach Zinedine Zidane niet zijn beste formatie opstelde, speelden bij Real wel de nodige 'grote' namen mee. Aanvoerder Sergio Ramos was niet van de partij.
Real Sociedad versloeg wel een derde klasser, te weten Córdoba. De topclub won met 2-0.
Meer uit Voetbal
PARAMARIBO (ANP) - Henk ten Cate moet de nationale voetbalploeg van Suriname voor het eerst naar een WK leiden. De 71-jarige coach is aangesteld als opvolger van Stanley Menzo, die vorige maand na een nederlaag tegen Guatemala is opgestapt.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League nieuw puntenverlies ternauwernood voorkomen. De koploper versloeg hekkensluiter Wolverhampton Wanderers diep in blessuretijd: 2-1. Vorig weekend ging Arsenal met 2-1 onderuit bij Aston Villa.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (4-3) niet te spreken over het spel van zijn ploeg in een groot deel van de wedstrijd. "Alleen het eerste half uur was goed", zei hij voor de camera van ESPN.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de tiende achtereenvolgende overwinning geboekt. De regerend landskampioen versloeg Heracles Almelo met veel moeite: 4-3. Voor Heracles betekende het de eerste nederlaag sinds 25 oktober.
7 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.
9 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.
9 uur geledenVELSEN (ANP) - NEC heeft na vier achtereenvolgende zeges punten verspeeld in de Eredivisie. Hekkensluiter Telstar hield de Nijmegenaren, die op de derde plaats staan, op een gelijkspel: 2-2.
10 uur geleden