Real Madrid verliest in bekertoernooi van veredelde amateurs
ALCOI (ANP) - Real Madrid heeft in de derde ronde van het bekertoernooi van Spanje verloren van CD Alcoyano, dat speelt op het derde niveau. De veredelde amateurs wonnen na verlenging met 2-1.
Na reguliere speeltijd was het 1-1. Vlak voor rust kwam Real Madrid op voorsprong door een treffer van de Braziliaan Eder Militao. Hij kopte raak na een voorzet van Marcelo. Zo'n 10 minuten voor tijd maakte José Solbes gelijk.
In verlenging zette Juanan Casanova CD Alcoyano op voorsprong. De thuisclub speelde toen al met een man minder, na de rode kaart voor Ramón López. Juanan: "Ik zou het al niet kunnen geloven als we met elf spelers zouden winnen. Dat we met tien man winnen kan ik helemaal niet geloven."
Hoewel coach Zinedine Zidane niet zijn beste formatie opstelde, speelden bij Real wel de nodige 'grote' namen mee. Aanvoerder Sergio Ramos was niet van de partij.
Real Sociedad versloeg wel een derde klasser, te weten Córdoba. De topclub won met 2-0.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de optie in het contract van Vivianne Miedema gelicht. De spits is nu tot medio 2027 aan de Engelse club verbonden. City voorkomt zo dat de 29-jarige aanvalster aan het einde van dit seizoen transfervrij vertrekt.
5 minuten geledenOVIEDO (ANP) - Het Openbaar Ministerie in het Noord-Spaanse Asturië heeft een gevangenisstraf van een jaar en een boete van bijna 3000 euro geëist tegen een supporter van Oviedo. De fan zou vorig jaar een aap hebben nagebootst na een doelpunt van vedette Kylian Mbappé van Real Madrid tegen zijn club. Het was de eerste keer sinds zijn komst naar Real Madrid dat de Franse spits slachtoffer was van racisme.
32 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Middenvelder Noah Fernandez heeft een nieuw contract getekend bij PSV. Het 18-jarige talent uit de eigen opleiding is nu tot medio 2030 aan de kampioen van Nederland verbonden. De Belgische voetballer is officieel toegevoegd aan het eerste elftal van PSV.
54 minuten geledenWILLEMSTAD (ANP) - De KNVB heeft een samenwerkingsovereenkomst gesloten met de voetbalbond van Curaçao. De afspraken werden donderdag bekrachtigd door KNVB-voorzitter Frank Paauw en zijn collega Gilbert Martina van de FFK uit Curaçao.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong mist volgende maand de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen tijdens de training en is volgens zijn club FC Barcelona vijf tot zes weken uitgeschakeld.
1 uur geledenCASABLANCA (ANP/AFP) - Voetballer Wissam Ben Yedder is in hoger beroep wegens een gebrek aan bewijs vrijgesproken van verkrachting. De Franse aanvaller werd in november 2024 door een rechtbank in Nice veroordeeld tot een gevangenisstraf van twee jaar voorwaardelijk wegens aanranding.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink haalt PSV-speelster Nina Nijstad bij zijn selectie omdat Jackie Groenen nog ziek is. Volgens de KNVB is dit uit voorzorg. Middenveldster Groenen miste woensdag al de eerste training van de voetbalsters in Zeist vanwege griepklachten.
3 uur geleden