Real Madrid verlegt blik naar de Champions League
MADRID (ANP) - Het kampioenschap is binnen, maar dat wil niet zeggen dat Real Madrid al klaar is met het seizoen. Trainer Zinedine Zidane heeft zijn blik al weer verlegd naar de Champions League. "Nee, we gaan niet op vakantie. De jongens krijgen wel wat rust, maar dan gaan we ons voorbereiden op het duel met Manchester City", zei de Fransman een dag voor de laatste competitiewedstrijd van het seizoen tegen Leganés, dat één punt onder de degradatiestreep staat.
De 'Koninklijke' verzekerde zich donderdag van de 34e landstitel door Villarreal met 2-1 te verslaan. "Maar het seizoen is nog niet voorbij voor ons. We gaan geen 2,5 week vrij nemen. We komen snel weer terug om ons te focussen op de cruciale wedstrijd die ons wacht", aldus Zidane.
Real Madrid speelt op 7 augustus de return tegen City in de achtste finales van de Champions League. Na de 2-1-nederlaag voor eigen publiek in februari moet de Spaanse kampioen in Manchester minimaal twee keer scoren om de eindfase van het toernooi in Lissabon te halen. "We zullen daar tot de laatste seconden strijden en vechten."
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Real Oviedo gewonnen. Gonzalo García en Jude Bellingham maakten de doelpunten voor de thuisploeg (2-0).
5 uur geledenPARIJS (ANP) - Frankrijk gaat zonder Eduardo Camavinga naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De middenvelder van Real Madrid maakt geen deel uit van de selectie van bondscoach Didier Deschamps.
7 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.
10 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.
10 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.
17 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.
17 uur geleden