Real Madrid verkleint achterstand op FC Barcelona tot 2 punten
GIRONA (ANP) - Real Madrid heeft de achterstand op koploper FC Barcelona dankzij een overtuigende uitzege op Girona verkleind tot 2 punten. Middenvelder Jude Bellingham scoorde voor het vijfde competitieduel op rij, ook was hij de aangever bij de 2-0 van de Turk Arda Güler. Vedette Kylian Mbappé bepaalde de eindstand op 3-0.
'Barça' verspeelde eerder op de zaterdag punten tegen Real Betis (2-2). In Girona opende Bellingham zo'n tien minuten voor rust de score voor Real na slecht uitverdedigen van de thuisploeg. Met een steekpass gaf de Engelse international Güler tien minuten na rust de kans zijn eerste La Liga-doelpunt van het seizoen te maken.
Van de Nederlanders bij Girona had alleen Donny van de Beek een basisplaats. Arnaut Danjuma deed het laatste half uur mee.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de topper in de Premier League tegen Aston Villa met ruime cijfers gewonnen. De koploper uit Londen versloeg de nummer 3 met 4-1. Daarmee kwam een einde aan een lange zegereeks van Aston Villa, dat de laatste elf officiële duels won en daarmee het clubrecord van 1914 evenaarde.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Justin Kluivert heeft in de Engelse voetbalcompetitie met Bournemouth een punt gepakt bij Chelsea. Het duel in Londen eindigde in 2-2.
6 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - De voetballers van Tunesië hebben op de Afrika Cup de achtste finales bereikt. Het elftal van trainer Sami Trabelsi speelde in Rabat de laatste groepswedstrijd met 1-1 gelijk tegen Tanzania.
8 uur geledenBARCELONA (ANP/RTR) - Espanyol verbiedt supporters van FC Barcelona zaterdag in het stadion het shirt van hun club te dragen. Dat is een van de maatregelen die de Spaanse club neemt om de derby tussen de twee clubs rustig te laten verlopen.
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Myron Boadu heeft zich dinsdag laten opereren aan zijn kniegewricht. De 24-jarige aanvaller moet zes tot acht weken revalideren, meldt de Eindhovense club.
11 uur geledenDUBAI (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA overweegt een aanpassing van de buitenspelregel. "Misschien moet de speler in de toekomst volledig voorbij de verdediger zijn om buitenspel te staan", zei FIFA-voorzitter Gianni Infantino tijdens de World Sports Summit in Dubai. In dat geval zou het geen buitenspel meer zijn als een been of arm van de aanvaller voor de laatste verdediger uitsteekt.
12 uur geledenBREDA (ANP) - Terence Kongolo maakt in de voorbereiding op de tweede seizoenshelft geen onderdeel uit van het eerste elftal van NAC. De 31-jarige verdediger komt voorlopig niet in de plannen voor en traint na de winterstop mee met NAC Onder 21, meldt de club uit Breda op de website.
12 uur geleden