Real Madrid verkleint achterstand op FC Barcelona tot 2 punten
GIRONA (ANP) - Real Madrid heeft de achterstand op koploper FC Barcelona dankzij een overtuigende uitzege op Girona verkleind tot 2 punten. Middenvelder Jude Bellingham scoorde voor het vijfde competitieduel op rij, ook was hij de aangever bij de 2-0 van de Turk Arda Güler. Vedette Kylian Mbappé bepaalde de eindstand op 3-0.
'Barça' verspeelde eerder op de zaterdag punten tegen Real Betis (2-2). In Girona opende Bellingham zo'n tien minuten voor rust de score voor Real na slecht uitverdedigen van de thuisploeg. Met een steekpass gaf de Engelse international Güler tien minuten na rust de kans zijn eerste La Liga-doelpunt van het seizoen te maken.
Van de Nederlanders bij Girona had alleen Donny van de Beek een basisplaats. Arnaut Danjuma deed het laatste half uur mee.
Meer uit Voetbal
PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.
3 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
5 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
5 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
6 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
6 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
6 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
8 uur geleden