Real Madrid verkleint achterstand op FC Barcelona tot 2 punten
GIRONA (ANP) - Real Madrid heeft de achterstand op koploper FC Barcelona dankzij een overtuigende uitzege op Girona verkleind tot 2 punten. Middenvelder Jude Bellingham scoorde voor het vijfde competitieduel op rij, ook was hij de aangever bij de 2-0 van de Turk Arda Güler. Vedette Kylian Mbappé bepaalde de eindstand op 3-0.
'Barça' verspeelde eerder op de zaterdag punten tegen Real Betis (2-2). In Girona opende Bellingham zo'n tien minuten voor rust de score voor Real na slecht uitverdedigen van de thuisploeg. Met een steekpass gaf de Engelse international Güler tien minuten na rust de kans zijn eerste La Liga-doelpunt van het seizoen te maken.
Van de Nederlanders bij Girona had alleen Donny van de Beek een basisplaats. Arnaut Danjuma deed het laatste half uur mee.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink was naar eigen zeggen niet verbaasd na de knappe 2-1-zege van de Oranjevrouwen op Frankrijk, maar wel "enorm trots". "Dat komt door hoe de groep het plan heeft vertaald naar het veld en met hoeveel passie zij hebben gespeeld", zei Veurink tijdens zijn persconferentie.
50 minuten geledenBREDA (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben het WK-kwalificatieduel met Frankrijk verrassend gewonnen. Zonder veel ervaren speelsters won de ploeg van bondscoach Arjan Veurink in Breda met 2-1 van de nummer 6 van de wereld. Debutante Renee van Asten en Esmee Brugts scoorden namens Oranje.
2 uur geledenBREDA (ANP) - Verdedigster Renee van Asten debuteert bij de voetbalsters van Oranje in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Frankrijk. De 19-jarige speelster van Ajax staat centraal in de verdediging met Veerle Buurman. De ploeg van bondscoach Arjan Veurink moet het door blessures zonder veel ervaren speelsters doen vanaf 20.45 uur in Breda.
5 uur geledenMIAMI (ANP) - Javier Mascherano (41) heeft per direct zijn functie als trainer van Inter Miami neergelegd. Dat meldt de Amerikaanse voetbalclub dinsdag in een verklaring op de eigen website. De Argentijn zegt in die verklaring op te stappen om privéredenen.
5 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé stapt met Real Madrid op het vliegtuig naar Duitsland voor het uitduel met Bayern München in de kwartfinale van de Champions League. De spits is op tijd hersteld van een hoofdwond die hij zaterdag tijdens een duel met Girona opliep.
13 uur geledenACCRA (ANP) - Carlos Queiroz is de nieuwe bondscoach van de voetballers van Ghana. Hij is de opvolger van Otto Addo, die vorige maand na verloren oefeninterlands tegen Duitsland (2-1) en Oostenrijk (5-1) werd ontslagen.
14 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Michael Carrick voelt zich benadeeld na de nederlaag van Manchester United tegen Leeds United (1-2). Hij baalde vooral van de rode kaart die scheidsrechter Paul Tierney aan Lisandro Martínez gaf.
16 uur geleden