Real Madrid vecht rode kaart sterspeler Vinícius Júnior aan
VALENCIA (ANP/RTR/DPA) - Real Madrid vecht de rode kaart aan die sterspeler Vinícius Júnior vrijdagavond kreeg in het duel met Valencia. De onlangs door de FIFA tot beste voetballer van 2024 gekozen Braziliaan moest in de 79e minuut het veld af nadat hij doelman Stole Dimitrievski van Valencia in de nek had geduwd. Met tien man wist Real de wedstrijd toch nog naar zijn hand te zetten en een achterstand van 1-0 om te buigen in een 2-1-winst door late doelpunten van Luka Modric en Jude Bellingham.
"We gaan in beroep, want we denken dat het geen rode kaart was", zei trainer Carlo Ancelotti na de wedstrijd. Real wil met het protest een schorsing van Vinícius voorkomen. Volgens Ancelotti ging Dimitrievski ook over de schreef door Vinícius aan zijn shirt te trekken. "Met twee gele kaarten zou de zaak zijn afgehandeld. Gelukkig reageerde het team goed op de uitsluiting."
Ancelotti prees zijn ploeg om de comeback in de slotfase, maar was kritisch over de eerste helft. "Ik snap niet waarom we in de eerste helft zo slecht speelden en in de tweede helft zo goed, met ook nog een man minder. Mijn team mag die twee gezichten niet laten zien."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft voor komende week een kort trainingskamp in het buitenland belegd. Trainer Robin van Persie wil aanwinst Raheem Sterling met zijn selectie laten trainen en leuke dingen met zijn spelers doen.
10 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie verwacht dat hij voorlopig geen beroep kan doen op Oussama Targhalline. "We laten nog allerlei testen uitvoeren", zei hij na een nipte zege op Go Ahead Eagles. "Maar dit ziet er niet goed uit. We zijn hem wel even kwijt."
33 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het thuisduel met Go Ahead Eagles met veel moeite gewonnen (1-0). De ingevallen Casper Tengstedt benutte in blessuretijd een strafschop, nadat Evert Linthorst een lichte overtreding op hem had gemaakt.
1 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - De Portugees Vitor Pereira is de nieuwe trainer van Nottingham Forest. De oud-trainer van Wolverhampton Wanderers is al de vierde coach van dit seizoen bij de nummer 17 van de Premier League. Donderdag werd Sean Dyche ontslagen.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Steven Benda verdedigt het doel van Feyenoord in de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles. De Duitse doelman vervangt Timon Wellenreuther, die geschorst is na zijn gele kaart van vorige week in Utrecht. Feyenoord huurt Benda in de tweede helft van het seizoen van Fulham. Hij is de vervanger van de vertrokken Justin Bijlow.
4 uur geledenZEIST (ANP) - Twee van de vier Champions League-duels van komende dinsdag hebben een Nederlandse scheidsrechter. Danny Makkelie fluit vanaf 18.45 uur Nederlandse tijd het duel uit de tussenronde tussen Galatasaray en Juventus. Serdar Gözübüyük is vanaf 21.00 uur de arbiter bij Borussia Dortmund - Atalanta. Bij dat duel in Duitsland fungeert Pol van Boekel als videoscheidsrechter.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de achtste finale van de FA Cup. De ploeg van trainer Arne Slot won het thuisduel met Brighton & Hove Albion: 3-0.
16 uur geleden