Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real Madrid vecht rode kaart sterspeler Vinícius Júnior aan

Real Madrid vecht rode kaart sterspeler Vinícius Júnior aan

VALENCIA (ANP/RTR/DPA) - Real Madrid vecht de rode kaart aan die sterspeler Vinícius Júnior vrijdagavond kreeg in het duel met Valencia. De onlangs door de FIFA tot beste voetballer van 2024 gekozen Braziliaan moest in de 79e minuut het veld af nadat hij doelman Stole Dimitrievski van Valencia in de nek had geduwd. Met tien man wist Real de wedstrijd toch nog naar zijn hand te zetten en een achterstand van 1-0 om te buigen in een 2-1-winst door late doelpunten van Luka Modric en Jude Bellingham.

"We gaan in beroep, want we denken dat het geen rode kaart was", zei trainer Carlo Ancelotti na de wedstrijd. Real wil met het protest een schorsing van Vinícius voorkomen. Volgens Ancelotti ging Dimitrievski ook over de schreef door Vinícius aan zijn shirt te trekken. "Met twee gele kaarten zou de zaak zijn afgehandeld. Gelukkig reageerde het team goed op de uitsluiting."

Ancelotti prees zijn ploeg om de comeback in de slotfase, maar was kritisch over de eerste helft. "Ik snap niet waarom we in de eerste helft zo slecht speelden en in de tweede helft zo goed, met ook nog een man minder. Mijn team mag die twee gezichten niet laten zien."

Meer uit Voetbal

Paris Saint-Germain op drempel van kampioenschap in Ligue 1

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat op de drempel van het kampioenschap in de Ligue 1. De ploeg van trainer Luis Enrique won in de competitie met 1-0 van Stade Brest.

49 minuten geleden
AC Milan thuis onderuit tegen Atalanta met De Roon

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de vierde plaats in de Serie A een kostbare nederlaag geleden. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri verloor in eigen huis met 3-2 van Atalanta van Marten de Roon.

52 minuten geleden
De Jong kampioen met FC Barcelona na zege op Real Madrid

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona is met Frenkie de Jong voor de tweede keer op rij kampioen in La Liga geworden. De koploper in de Spaanse competitie van trainer Hansi Flick won El Clásico in eigen huis met 2-0 van Real Madrid, dat Barça in de resterende drie wedstrijden niet meer kan inhalen.

1 uur geleden
Malen en Rensch bezorgen AS Roma winst bij Parma

PARMA (ANP) - AS Roma heeft door doelpunten in de extra tijd van Devyne Rensch en Donyell Malen met 3-2 gewonnen bij Parma. Roma blijft door de zege kans maken op kwalificatie voor de Champions League.

2 uur geleden
NAC-aanvoerder Kemper vindt degradatie harde klap

BREDA (ANP) - Aanvoerder Boy Kemper van NAC Breda noemt de degradatie van de club een harde klap. "Je staat 2-0 voor en toch is het doek gevallen. Dat doet enorm veel pijn", zei hij bij ESPN. De wedstrijd werd in de 82e minuut bij een 2-0-voorsprong voor NAC stilgelegd, nadat voor de tweede keer vuurwerk op het veld was gegooid.

4 uur geleden
Arsenal boekt zege bij West Ham United in titelrace

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Engelse titelrace een 1-0-overwinning geboekt bij West Ham United, dat in degradatieproblemen verkeert. De ploeg van trainer Mikel Arteta scoorde pas in de 83e minuut. Door de overwinning heeft de club uit Noord-Londen het kampioenschap nog altijd in eigen hand. Arsenal komt nog twee keer in actie en heeft 79 punten. Manchester City heeft met 74 punten nog drie wedstrijden te gaan.

4 uur geleden
Telstar neemt afstand van Volendam door zege op Heracles

VELSEN (ANP) - Telstar heeft met de overwinning op Heracles Almelo afstand genomen van FC Volendam in de onderste regionen van de Eredivisie. De ploeg van coach Anthony Correia won met 3-0 van de al gedegradeerde club uit Almelo door treffers van Guus Offerhaus, Tyrese Noslin en Jeff Hardeveld.

4 uur geleden