Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real Madrid vecht rode kaart sterspeler Vinícius Júnior aan

Real Madrid vecht rode kaart sterspeler Vinícius Júnior aan

VALENCIA (ANP/RTR/DPA) - Real Madrid vecht de rode kaart aan die sterspeler Vinícius Júnior vrijdagavond kreeg in het duel met Valencia. De onlangs door de FIFA tot beste voetballer van 2024 gekozen Braziliaan moest in de 79e minuut het veld af nadat hij doelman Stole Dimitrievski van Valencia in de nek had geduwd. Met tien man wist Real de wedstrijd toch nog naar zijn hand te zetten en een achterstand van 1-0 om te buigen in een 2-1-winst door late doelpunten van Luka Modric en Jude Bellingham.

"We gaan in beroep, want we denken dat het geen rode kaart was", zei trainer Carlo Ancelotti na de wedstrijd. Real wil met het protest een schorsing van Vinícius voorkomen. Volgens Ancelotti ging Dimitrievski ook over de schreef door Vinícius aan zijn shirt te trekken. "Met twee gele kaarten zou de zaak zijn afgehandeld. Gelukkig reageerde het team goed op de uitsluiting."

Ancelotti prees zijn ploeg om de comeback in de slotfase, maar was kritisch over de eerste helft. "Ik snap niet waarom we in de eerste helft zo slecht speelden en in de tweede helft zo goed, met ook nog een man minder. Mijn team mag die twee gezichten niet laten zien."

Meer uit Voetbal

Trainer Flick verlengt contract bij FC Barcelona tot medio 2028

BARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.

55 minuten geleden
Depay staat voor rentree bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.

6 uur geleden
Tottenham nog niet uit degradatiezorgen na gelijkspel tegen Leeds

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.

16 uur geleden
Ook perschef Jansma weg bij Curaçao na vertrek Rutten

WILLEMSTAD (ANP) - Kees Jansma heeft zijn functie als persvoorlichter bij Curaçao neergelegd. Dat meldt De Telegraaf maandagavond. Zijn besluit volgt op de bekendmaking eerder op maandag dat bondscoach Fred Rutten zich heeft teruggetrokken. De afgelopen week bleek dat de spelersgroep en de hoofdsponsor wilden dat Dick Advocaat zou terugkeren in de functie die hij in februari vanwege familieomstandigheden verliet.

17 uur geleden
Rutten trekt zich terug als bondscoach Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Fred Rutten heeft zich teruggetrokken als bondscoach van het nationale voetbalelftal van Curaçao. Dat heeft de voetbalbond van het land maandag bekendgemaakt in een persbericht. Rutten was de opvolger van Dick Advocaat, die in februari zijn functie had neergelegd wegens familieomstandigheden. De spelersgroep en sponsor Corendon wilden dat Advocaat zou terugkeren.

20 uur geleden
Messi in Argentijnse voorselectie WK, deelname nog niet bevestigd

BUENOS AIRES (ANP) - De kans bestaat dat Lionel Messi deze zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn zesde WK voetbal gaat spelen. De 38-jarige Argentijn, die zelf nog geen uitsluitsel heeft gegeven over zijn WK-deelname, maakt deel uit van de voorselectie van bondscoach Lionel Scaloni die maandag bekend werd.

21 uur geleden
Bosnië deelt als eerste WK-selectie, met PSV'er Bajraktarevic

SARAJEVO (ANP) - Bosnië en Herzegovina heeft als eerste de WK-selectie bekendgemaakt. En dat terwijl het land zich als een van de laatsten kwalificeerde, door Italië na strafschoppen te verslaan in de play-offs.

22 uur geleden