Real Madrid-trainer Zidane ziet Atlético als titelfavoriet
MADRID (ANP) - Trainer Zinedine Zidane van Real Madrid ziet in stadgenoot Atlético Madrid dit seizoen de favoriet voor het kampioenschap in Spanje. Atlético is nog altijd ongeslagen en voert met 26 punten uit tien wedstrijden de ranglijst van La Liga aan. "Zij zijn de favoriet, dat laten ze iedere wedstrijd weer zien", zei Zidane een dag voor de derby van Madrid.
Real presteert wisselvallig en verloor in de Spaanse competitie al drie keer. De ploeg van Zidane overtuigde woensdag wel in de Champions League tegen Borussia Mönchengladbach (2-0) en wist zo de knock-outfase te bereiken.
"We kunnen tegen Atlético weer laten zien waartoe we in staat zijn", zei de Fransman, die nog niet kan beschikken over Eden Hazard. De Belgische aanvaller is op de weg terug na een spierblessure. Dani Carvajal en Federico Valverde zijn na fysieke problemen wel terug in de selectie. "De pers roept dat dit een finale wordt. Maar voor ons is iedere wedstrijd een finale. We willen er een geweldige wedstrijd van maken, net als eerder deze week tegen Gladbach." De 'Koninklijke' heeft 6 punten achterstand en bovendien een wedstrijd meer gespeeld dan stadgenoot Atlético.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
7 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de derby van Noord-Londen met 4-1 gewonnen bij Tottenham Hotspur. Door de overwinning is de voorsprong van koploper Arsenal weer 5 punten op nummer 2 Manchester City, dat een wedstrijd minder heeft gespeeld. Tottenham blijft 16e.
8 uur geledenALKMAAR (ANP) - Invallers Sven Mijnans en Kees Smit hebben AZ aan een thuiszege op Sparta Rotterdam geholpen (3-1). De invallers troffen in de tweede helft doel voor de club uit Alkmaar. Vervolgens maakte Milan Zonneveld het duel in de slotfase nog even spannend en bepaalde Troy Parrott de eindstand.
9 uur geleden