Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real Madrid-trainer Zidane gaat geen risico nemen met Benzema

Real Madrid-trainer Zidane gaat geen risico nemen met Benzema

MADRID (ANP) - Real Madrid-trainer Zinedine Zidane gaat woensdag geen risico nemen met Karim Benzema, in de uitwedstrijd tegen Atalanta Bergamo in de achtste finales van de Champions League. Dat zei Zidane na afloop van de nipte zege op Real Valladolid (0-1). Real heeft te maken met een groot aantal blessures.

"We gaan geen risico nemen, want het seizoen is nog lang en er zijn nog veel wedstrijden te spelen", aldus Zidane. "Als hij in orde is, reist hij met ons mee en zo niet, dan blijft hij thuis. Als het nou de finale van de Champions League of de laatste competitiewedstrijd van het seizoen zou zijn, dan zou het anders zijn."

Benzema, met zeventien doelpunten in alle competities de topscorer van Real, ondervindt volgens Spaanse media hinder van een enkelblessure. Zidane: "Hij ondergaat zondag opnieuw een scan en dan zullen we bekijken hoe hij zich voelt."

Zidane kan in Bergamo ook niet beschikken over onder anderen Eden Hazard en Rodrygo.

Meer uit Voetbal

Trainer Flick verlengt contract bij FC Barcelona, zegt voorzitter

BARCELONA (ANP/DPA) - Trainer Hansi Flick verlengt binnenkort zijn contract bij FC Barcelona. "Dat willen wij en dat wil hij", vertelde de herkozen voorzitter Joan Laporta bij radiozender RAC1.

1 uur geleden
Verdediger Luckassen debuteert in selectie van WK-deelnemer Ghana

ACCRA (ANP) - Derrick Luckassen is voor het eerst opgeroepen voor de nationale voetbalploeg van Ghana. De verdediger, geboren in Amsterdam, heeft een uitnodiging ontvangen voor de oefenduels van eind deze maand tegen Oostenrijk en Duitsland.

4 uur geleden
Mbappé kan spelen voor Real tegen ManCity, Bellingham nog niet

MANCHESTER (ANP/AFP) - Aanvaller Kylian Mbappé kan spelen voor Real Madrid in de tweede wedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. Real-coach Álvaro Arbeloa maakte bekend dat Jude Bellingham, die wel is meegereisd naar Manchester, nog niet inzetbaar is. De Spanjaarden verdedigen in Engeland een 3-0-voorsprong.

15 uur geleden
SC Cambuur na zege stap dichter bij promotie naar Eredivisie

HELMOND (ANP) - SC Cambuur is een stap dichter bij promotie naar de Eredivisie. De ploeg van trainer Henk de Jong won met 1-0 bij Helmond Sport en heeft nog maar enkele punten nodig om definitief zeker te zijn van promotie.

15 uur geleden
Timber mist duel van Arsenal met Leverkusen in Champions League

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.

21 uur geleden
Trainer Guardiola ziet nog kansen voor City in Champions League

MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."

22 uur geleden
AC Milan verliest bij Lazio en verzuimt in te lopen op Inter

ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.

1 dag geleden