Real Madrid-trainer Zidane gaat geen risico nemen met Benzema
MADRID (ANP) - Real Madrid-trainer Zinedine Zidane gaat woensdag geen risico nemen met Karim Benzema, in de uitwedstrijd tegen Atalanta Bergamo in de achtste finales van de Champions League. Dat zei Zidane na afloop van de nipte zege op Real Valladolid (0-1). Real heeft te maken met een groot aantal blessures.
"We gaan geen risico nemen, want het seizoen is nog lang en er zijn nog veel wedstrijden te spelen", aldus Zidane. "Als hij in orde is, reist hij met ons mee en zo niet, dan blijft hij thuis. Als het nou de finale van de Champions League of de laatste competitiewedstrijd van het seizoen zou zijn, dan zou het anders zijn."
Benzema, met zeventien doelpunten in alle competities de topscorer van Real, ondervindt volgens Spaanse media hinder van een enkelblessure. Zidane: "Hij ondergaat zondag opnieuw een scan en dan zullen we bekijken hoe hij zich voelt."
Zidane kan in Bergamo ook niet beschikken over onder anderen Eden Hazard en Rodrygo.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - AS Roma heeft de aansluiting gehouden bij de top 3 in de Serie A. De club uit Rome won met 1-0 van Como door een treffer van Wesley Franca.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft met Aaron Bouwman overeenstemming bereikt over een contractverlenging. De Amsterdammers hebben de 18-jarige verdediger vastgelegd tot en met 30 juni 2030. Het vorige contract van Bouwman liep tot medio 2027.
11 uur geledenMIAMI (ANP) - Sergio Reguilón wordt ploeggenoot van Lionel Messi bij Inter Miami. De linksback is volgens zijn nieuwe Amerikaanse club een tweejarig contract overeengekomen. Hij is de opvolger van Jordi Alba, die zijn loopbaan heeft beëindigd.
15 uur geledenDÜSSELDORF (ANP) - Sven Mislintat is gepresenteerd als nieuwe sportief directeur van Fortuna Düsseldorf. De oud-directeur voetbalzaken van Ajax moet de Duitse club behoeden voor degradatie uit de Tweede Bundesliga.
15 uur geledenBARCELONA (ANP) - Doelman Marc-André ter Stegen maakt dinsdag mogelijk na een half jaar zijn rentree bij FC Barcelona. De Duitser is een kandidaat voor een basisplaats voor het bekerduel met CD Guadalajara.
17 uur geledenGENK (ANP/BELGA) - De Belgische voetbalclub KRC Genk heeft maandag de samenwerking met trainer Thorsten Fink beëindigd. Het ontslag van de 58-jarige Duitser volgt een dag na het late gelijkspel tegen Westerlo (1-1). Assistenten Domenico Olivieri en Michel Ribeiro nemen voorlopig de taken over.
19 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Nick Olij verdedigt dinsdagavond het doel van PSV in het thuisduel met GVVV in de tweede ronde van de KNVB-beker. Dat vertelde trainer Peter Bosz op een persconferentie in Eindhoven.
19 uur geleden