Real Madrid thuis onderuit tegen Villarreal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft in de voetbalcompetitie van Spanje op eigen veld verloren van Villarreal. De bezoekers kwamen twee keer op achterstand, maar zegevierden met 3-2. Real Madrid houdt daardoor een achterstand van 12 punten op koploper Barcelona, dat deze speelronde nog in actie moet komen.
Na ongeveer een kwartier kwam Real Madrid op voorsprong. Pau Torres veranderde een voorzet van Marco Asensio dusdanig van richting dat hij daarmee zijn eigen doelman passeerde. Nog voor rust werd het gelijk door Samuel Chukwueze, die scoorde na voorbereidend werk van Giovani Lo Celso.
Meteen na de hervatting zette Vinícius Júnior de thuisclub na een solo opnieuw op voorsprong. Villarreal herstelde zich echter goed. José Luis Morales maakte gelijk, Chukwueze zette de club op voorsprong.
Eerder in de week won Real Madrid ruim bij Barcelona (0-4) en plaatste zich daarmee voor de finale van de strijd om de Spaanse beker. Woensdag speelt de club in de Champions League tegen Chelsea.
Barcelona speelt maandag in La Liga tegen Girona en kan verder uitlopen.
Meer uit Voetbal
MONTERREY (ANP) - Japan heeft zich bij het wereldkampioenschap voetbal weer naast het Nederlands elftal aan kop gemeld van groep F. Het elftal van bondscoach Hajime Moriyasu was in Monterrey met 4-0 te sterk voor Tunesië, dat daarmee is uitgeschakeld.
4 minuten geledenKANSAS CITY (ANP) - Dick Advocaat keek in de nacht van zaterdag op zondag vol trots terug op het 0-0 gelijkspel van Curaçao tegen Ecuador. De bondscoach gunde vooral de mensen van het eiland een resultaat nadat het nationale elftal de eerste WK-wedstrijd met 7-1 van Duitsland had verloren.
8 minuten geledenKANSAS CITY (ANP) - Minister Mirjam Sterk (Langdurige Zorg, Jeugd en Sport) heeft op het WK voetbal met eigen ogen gezien dat sport verbroedert. "In deze moeilijke tijden zorgt sport voor een zachte diplomatie", zei Sterk in Kansas City tegen het ANP waar ze samen met het koningspaar en prinses Ariane de wedstrijd van Curaçao tegen Ecuador bezocht. "Sport staat op het WK centraal. En dat is maar goed ook."
10 minuten geledenHOUSTON (ANP) - De spelers van het Nederlands elftal waren na afloop van de ruime zege op Zweden in de groepsfase van het WK (5-1) in het Houston Stadium eensgezind in hun mening. Euforie was er over het gevarieerde, snelle aanvalsspel en de vele doelpunten. Kritische geluiden klonken er over de kansen en ruimte die Oranje op meerdere momenten weggaf.
15 minuten geledenLOS ANGELES (ANP/AFP) - De Iraanse bondscoach Amir Ghalenoei zei zaterdag dat hem is toegezegd dat de Amerikaanse reisbeperkingen voor zijn WK-ploeg eindelijk worden versoepeld voor de derde groepswedstrijd. Tegelijkertijd haalde hij fel uit naar de manier waarop zijn team tot nu toe is behandeld, wat volgens hem een negatieve invloed heeft gehad op hun prestaties op het veld.
21 minuten geledenTORONTO (ANP) - Duitsland is in het tweede WK-duel tegen Ivoorkust aan puntenverlies ontsnapt en is zeker van een plek in de knock-outfase. De ploeg van bondscoach Julian Nagelsmann kwam in het Toronto Stadium terug van een achterstand en won dankzij twee treffers van invaller Deniz Undav, die diep in blessuretijd het winnende doelpunt maakte: 2-1.
55 minuten geledenKANSAS CITY (ANP) - Koning Willem-Alexander en koningin Máxima hebben met de spelers van Curaçao feestgevierd in de kleedkamer van de ploeg. Ze vierden samen het 0-0 gelijkspel tegen Ecuador. Het koningspaar danste met de selectie op muziek.
3 uur geleden