Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real Madrid thuis onderuit tegen Villarreal

Real Madrid thuis onderuit tegen Villarreal

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft in de voetbalcompetitie van Spanje op eigen veld verloren van Villarreal. De bezoekers kwamen twee keer op achterstand, maar zegevierden met 3-2. Real Madrid houdt daardoor een achterstand van 12 punten op koploper Barcelona, dat deze speelronde nog in actie moet komen.

Na ongeveer een kwartier kwam Real Madrid op voorsprong. Pau Torres veranderde een voorzet van Marco Asensio dusdanig van richting dat hij daarmee zijn eigen doelman passeerde. Nog voor rust werd het gelijk door Samuel Chukwueze, die scoorde na voorbereidend werk van Giovani Lo Celso.

Meteen na de hervatting zette Vinícius Júnior de thuisclub na een solo opnieuw op voorsprong. Villarreal herstelde zich echter goed. José Luis Morales maakte gelijk, Chukwueze zette de club op voorsprong.

Eerder in de week won Real Madrid ruim bij Barcelona (0-4) en plaatste zich daarmee voor de finale van de strijd om de Spaanse beker. Woensdag speelt de club in de Champions League tegen Chelsea.

Barcelona speelt maandag in La Liga tegen Girona en kan verder uitlopen.

Meer uit Voetbal

KNVB schrapt alle wedstrijden in amateurvoetbal om winterweer

ZEIST (ANP) - Alle wedstrijden in het amateurvoetbal die voor zaterdag 10 en zondag 11 januari op het programma stonden zijn afgelast. Dat heeft de KNVB vanwege de winterse omstandigheden besloten. Eerder werden alle wedstrijden in het betaald voetbal van vrijdag afgelast.

4 uur geleden
NEC - FC Utrecht en vijf duels eerste divisie op vrijdag afgelast

ZEIST (ANP) - De eredivisiewedstrijd tussen NEC en FC Utrecht en de vijf duels uit de eerste divisie van vrijdag gaan niet door. Dat heeft de KNVB besloten om het verwachte winterse weer.

4 uur geleden
Go Ahead Eagles verlengt trainingskamp door winterweer

ESTEPONA (ANP) - Go Ahead Eagles verlengt vanwege het winterweer in Nederland zijn trainingskamp in het Zuid-Spaanse Estepona tot en met vrijdag. De club uit Deventer zou eigenlijk woensdag terugkeren uit Spanje. Door de aanhoudende sneeuwval in ons land worden veel vluchten geschrapt.

7 uur geleden
Juventus klimt met ruime zege op Sassuolo naar vierde plaats

SASSUOLO (ANP) - Juventus is in de Italiaanse voetbalcompetitie naar de vierde plaats gestegen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti won ruim bij Sassuolo: 0-3.

19 uur geleden
Titelverdediger Ivoorkust via Burkina Faso verder op Afrika Cup

MARRAKESH (ANP) - Ivoorkust heeft zich als achtste en laatste land geplaatst voor de kwartfinales van de Afrika Cup. De titelverdediger won in Marrakesh met 3-0 van Burkina Faso.

19 uur geleden
Real Madrid zonder geblesseerde Mbappé naar Saudi-Arabië

MADRID (ANP/RTR) - Real Madrid reist zonder Kylian Mbappé naar Saudi-Arabië voor de Spaanse Supercup. De 27-jarige aanvaller is nog niet hersteld van een knieblessure en ontbreekt in de selectie van trainer Xabi Alonso. Mbappé kon door zijn blessure zondag ook al niet meedoen in de met 5-1 gewonnen competitiewedstrijd tegen Real Betis.

21 uur geleden
Algerije met Hadj Moussa naar kwartfinales van de Afrika Cup

RABAT (ANP) - Feyenoord begint zondag zonder Anis Hadj Moussa aan de hervatting van de Eredivisie. De Algerijn plaatste zich dinsdagavond samen met Ramiz Zerrouki van FC Twente voor de kwartfinales van de Afrika Cup. Algerije won in Rabat na verlenging met 1-0 van de Democratische Republiek Congo en treft Nigeria in de strijd om een plek bij de laatste vier. Hadj Moussa mist dat duel door een schorsing.

21 uur geleden