Real Madrid thuis onderuit tegen Villarreal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft in de voetbalcompetitie van Spanje op eigen veld verloren van Villarreal. De bezoekers kwamen twee keer op achterstand, maar zegevierden met 3-2. Real Madrid houdt daardoor een achterstand van 12 punten op koploper Barcelona, dat deze speelronde nog in actie moet komen.
Na ongeveer een kwartier kwam Real Madrid op voorsprong. Pau Torres veranderde een voorzet van Marco Asensio dusdanig van richting dat hij daarmee zijn eigen doelman passeerde. Nog voor rust werd het gelijk door Samuel Chukwueze, die scoorde na voorbereidend werk van Giovani Lo Celso.
Meteen na de hervatting zette Vinícius Júnior de thuisclub na een solo opnieuw op voorsprong. Villarreal herstelde zich echter goed. José Luis Morales maakte gelijk, Chukwueze zette de club op voorsprong.
Eerder in de week won Real Madrid ruim bij Barcelona (0-4) en plaatste zich daarmee voor de finale van de strijd om de Spaanse beker. Woensdag speelt de club in de Champions League tegen Chelsea.
Barcelona speelt maandag in La Liga tegen Girona en kan verder uitlopen.
Meer uit Voetbal
VALENCIA (ANP) - Real Madrid heeft zaterdagavond in de Spaanse competitie met 3-0 gewonnen op bezoek bij Valencia. Daarmee komt Real op 30 punten, evenveel als koploper FC Barcelona, dat zondag een uitwedstrijd speelt tegen Atlético Madrid.
7 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft zaterdagavond de zevende wedstrijd op rij gewonnen in de Franse competitie. In het eigen Parc des Princes werd ES Troyes met 1-0 verslagen door de regerend landskampioen. Illja Zabarny maakte in de 39e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft zaterdagavond in Rotterdam met 1-0 gewonnen van Excelsior. Het enige doelpunt in de wedstrijd, die weinig hoogtepunten kende, kwam van de voet van Eredivisietopscorer Søren Tengstedt. Door de overwinning komt Go Ahead op 17 punten en staat het voorlopig achtste. Excelsior blijft vijftiende met 11 punten.
7 uur geledenROME (ANP) - AS Roma heeft zaterdagavond in het Stadio Olimpico met 3-0 gewonnen van Sassuolo in de Serie A. Daarmee komt de club van Donyell Malen, Marten de Roon en Devyne Rensch op 27 punten, 1 punt minder dan koploper en stadsgenoot Lazio, dat zondag op bezoek gaat bij Napoli.
7 uur geledenCAÏRO (ANP) - De Egyptische voetbalbond (EFA) heeft bondscoach Hossam Hassan (60) ontslagen. Dat heeft de EFA zaterdag bekendgemaakt in een verklaring op de eigen site. Hassan leidde het Egyptische nationale voetbalelftal afgelopen zomer op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico naar een plek bij de laatste zestien. Daar verloor het land na een tumultueuze slotfase van de latere verliezend finalist Argentinië.
8 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft vijf dagen na het ontslag van trainer Robin Peter de tweede overwinning van dit Eredivisieseizoen geboekt. In eigen huis won de ploeg zaterdag, onder leiding van interim-trainer Levi Schwiebbe, met 3-1 van Sparta Rotterdam. Door de overwinning komt ADO op 9 punten en staat de club nog altijd zeventiende. Sparta blijft met 12 punten op de elfde plaats.
8 uur geledenWEST BRIDGFORD (ANP) - Manchester City heeft in de Premier League op bezoek bij Nottingham Forest met 3-1 verloren en ziet koploper Arsenal daarmee uitlopen naar een voorsprong van 6 punten. Het was de derde competitienederlaag op rij voor City, dat de eerste zeven wedstrijden van het seizoen allemaal won.
8 uur geleden