Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real Madrid tegenstander Barcelona in finale Spaanse Supercup

Real Madrid tegenstander Barcelona in finale Spaanse Supercup

JEDDAH (ANP) - Real Madrid is de tegenstander van FC Barcelona in de finale van de Supercup. De Spaanse landskampioen won in het Koning Abdoellah Sportstad van Jeddah in Saudi-Arabië de halve finale van Real Mallorca met 3-0. Barcelona had zich een dag eerder geplaatst voor de finale door een 2-0 overwinning op Athletic Club.

Zonder de zieke Luka Modric, maar met aanvallers Rodrygo, Jude Bellingham, Kylian Mbappé en Vinícius Júnior, kwam Real in de eerste helft tot tal van kansen, maar niet tot doelpunten. In de tweede helft werd de druk voor het doel van Mallorca-keeper Dominik Greif te veel. Na goed terugleggen van Vinícius kopte Rodrygo eerst op de paal. Het schot van Mbappé daarna werd nog geblokt, maar de derde inzet van Bellingham was wel raak. In de extra tijd belandde een voorzet van Real via de voet van Mallorca-verdediger Martin Valjent nog in het doel en bepaalde Rodrygo met de derde treffer de eindstand.

De eindstrijd van de Spaanse Supercup wordt net als de halve finales afgewerkt in Saudi-Arabië. De finale vindt zondagavond plaats in Jeddah. Real Madrid won de Supercup vorig jaar door FC Barcelona in de finale met 4-1 te verslaan.

Meer uit Voetbal

Emegha maakt volgens bondscoach Koeman weinig kans op WK

HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.

5 uur geleden
Real Madrid stelt met zege bij Espanyol titel Barcelona uit

BARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.

5 uur geleden
Dumfries en De Vrij opnieuw kampioen met Internazionale

MILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.

5 uur geleden
Tottenham Hotspur door zege boven degradatiestreep

BIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.

6 uur geleden
PSV Vrouwen op weg naar eerste landstitel

AMSTERDAM (ANP) - PSV kan vrijdag voor het eerst kampioen van de Vrouwen Eredivisie worden. De speelsters van coach Roeland ten Berge hebben aan een thuiszege op ADO Den Haag genoeg voor de titel.

9 uur geleden
FC Twente ziet AZ in blessuretijd nog langszij komen

ALKMAAR (ANP) - FC Twente staat na een gelijkspel bij AZ op de vijfde plaats in de Eredivisie. De ploeg van John van den Brom moest zondag met 2-2 genoegen nemen. De Alkmaarders kwamen ver in de blessuretijd op gelijke hoogte via Peer Koopmeiners.

9 uur geleden
Sparta blijft steken op gelijkspel tegen Go Ahead Eagles

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft in de strijd om een plek in de play-offs voor Europees voetbal genoegen moeten nemen met 1 punt tegen Go Ahead Eagles. Het duel op Het Kasteel in Rotterdam eindigde in 2-2.

9 uur geleden