Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real Madrid tegenstander Barcelona in finale Spaanse Supercup

Real Madrid tegenstander Barcelona in finale Spaanse Supercup

JEDDAH (ANP) - Real Madrid is de tegenstander van FC Barcelona in de finale van de Supercup. De Spaanse landskampioen won in het Koning Abdoellah Sportstad van Jeddah in Saudi-Arabië de halve finale van Real Mallorca met 3-0. Barcelona had zich een dag eerder geplaatst voor de finale door een 2-0 overwinning op Athletic Club.

Zonder de zieke Luka Modric, maar met aanvallers Rodrygo, Jude Bellingham, Kylian Mbappé en Vinícius Júnior, kwam Real in de eerste helft tot tal van kansen, maar niet tot doelpunten. In de tweede helft werd de druk voor het doel van Mallorca-keeper Dominik Greif te veel. Na goed terugleggen van Vinícius kopte Rodrygo eerst op de paal. Het schot van Mbappé daarna werd nog geblokt, maar de derde inzet van Bellingham was wel raak. In de extra tijd belandde een voorzet van Real via de voet van Mallorca-verdediger Martin Valjent nog in het doel en bepaalde Rodrygo met de derde treffer de eindstand.

De eindstrijd van de Spaanse Supercup wordt net als de halve finales afgewerkt in Saudi-Arabië. De finale vindt zondagavond plaats in Jeddah. Real Madrid won de Supercup vorig jaar door FC Barcelona in de finale met 4-1 te verslaan.

Meer uit Voetbal

Koploper Inter beëindigt slechte reeks en klopt AS Roma ruim

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie een slechte reeks beëindigd. De koploper boekte voor eigen publiek een ruime overwinning op AS Roma: 5-2. Uit de drie vorige competitieduels had Inter slechts 2 punten gepakt.

8 uur geleden
Verdediger Struijk schiet Leeds United naar halve finale FA Cup

LONDEN (ANP) - Leeds United heeft zich als laatste geplaatst voor de halve finale van de FA Cup. In Londen verspeelde het elftal van trainer Daniel Farke tegen West Ham United in blessuretijd van de tweede helft een voorsprong van twee doelpunten: 2-2.

11 uur geleden
PSV-coach Bosz vierde derde landstitel op rij in zijn eentje

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft de derde achtereenvolgende landstitel die hij met PSV behaalde in zijn eentje gevierd. Dat vertelde de trainer van de Eindhovenaren bij ESPN.

11 uur geleden
Directeur Stewart vindt titel PSV knap vanwege vele transfers

EINDHOVEN (ANP) - Earnest Stewart, directeur voetbalzaken van PSV, hecht veel waarde aan de derde achtereenvolgende landstitel van de Eindhovenaren. "Als je kampioen wordt met alle wisselingen die we aan het begin van het seizoen hebben gehad, mag je daar bijzonder trots op zijn", zegt hij in gesprek met ESPN.

11 uur geleden
NAC Breda schiet weinig op met gelijkspel tegen Sparta

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.

12 uur geleden
Van Persie vond Feyenoord genoeg kansen creëren voor een doelpunt

VOLENDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vond dat zijn elftal zondag in de uitwedstrijd tegen FC Volendam genoeg kansen creëerde om in ieder geval één keer te scoren. Dat lukte de Rotterdammers echter niet: 0-0.

14 uur geleden
KNVB: stadionverbod van 9 maanden voor fans met gezichtsbedekking

ZEIST (ANP) - Supporters die met gezichtsbedekkende kleding het stadion betreden, kunnen een landelijk stadionverbod van 9 maanden verwachten. Dat zegt een woordvoerder van de KNVB, nadat PEC-supporters zondag tijdens de IJsselderby tegen Go Ahead Eagles tegen de afspraken in gezichtsbedekking droegen en uiteindelijk door de ME uit het stadion moesten worden gehaald.

14 uur geleden