Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real Madrid tegenstander Barcelona in finale Spaanse Supercup

Real Madrid tegenstander Barcelona in finale Spaanse Supercup

JEDDAH (ANP) - Real Madrid is de tegenstander van FC Barcelona in de finale van de Supercup. De Spaanse landskampioen won in het Koning Abdoellah Sportstad van Jeddah in Saudi-Arabië de halve finale van Real Mallorca met 3-0. Barcelona had zich een dag eerder geplaatst voor de finale door een 2-0 overwinning op Athletic Club.

Zonder de zieke Luka Modric, maar met aanvallers Rodrygo, Jude Bellingham, Kylian Mbappé en Vinícius Júnior, kwam Real in de eerste helft tot tal van kansen, maar niet tot doelpunten. In de tweede helft werd de druk voor het doel van Mallorca-keeper Dominik Greif te veel. Na goed terugleggen van Vinícius kopte Rodrygo eerst op de paal. Het schot van Mbappé daarna werd nog geblokt, maar de derde inzet van Bellingham was wel raak. In de extra tijd belandde een voorzet van Real via de voet van Mallorca-verdediger Martin Valjent nog in het doel en bepaalde Rodrygo met de derde treffer de eindstand.

De eindstrijd van de Spaanse Supercup wordt net als de halve finales afgewerkt in Saudi-Arabië. De finale vindt zondagavond plaats in Jeddah. Real Madrid won de Supercup vorig jaar door FC Barcelona in de finale met 4-1 te verslaan.

Meer uit Voetbal

Real Madrid verslaat Real Oviedo en eindigt als tweede in La Liga

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Real Oviedo gewonnen. Gonzalo García en Jude Bellingham maakten de doelpunten voor de thuisploeg (2-0).

4 uur geleden
Frankrijk zonder middenvelder Camavinga naar WK

PARIJS (ANP) - Frankrijk gaat zonder Eduardo Camavinga naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De middenvelder van Real Madrid maakt geen deel uit van de selectie van bondscoach Didier Deschamps.

6 uur geleden
Ancelotti blijft tot medio 2030 bondscoach van Brazilië

RIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.

8 uur geleden
Doelman Scherpen wint Belgische beker met Union

BRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.

9 uur geleden
Herstelde Mbappé keert terug bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.

11 uur geleden
International Timber mist ook thuisduel Arsenal met Burnley

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.

16 uur geleden
Slot weet vrijwel zeker dat hij trainer van Liverpool mag blijven

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.

16 uur geleden