Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real Madrid-spelers Rodrygo en Vázquez lopen spierblessure op

Real Madrid-spelers Rodrygo en Vázquez lopen spierblessure op

MADRID (ANP) - Real Madrid lijkt het de komende tijd ook zonder Rodrygo en Lucas Vázquez te moeten stellen. De nummer 2 van Spanje bevestigde maandag in een korte medische update dat de twee spelers kampen met een spierblessure in hun linkerbeen. Het is nog onduidelijk hoelang de Braziliaan en de Spanjaard niet in actie kunnen komen.

Rodrygo en Vázquez werden zaterdag tijdens het gewonnen thuisduel met Osasuna (4-0) gewisseld. Ook Éder Militão viel uit tijdens de wedstrijd. De Braziliaanse verdediger heeft de voorste kruisband van zijn rechterknie afgescheurd.

Real Madrid heeft veel geblesseerde spelers. Dani Carvajal, Thibaut Courtois, David Alaba en Aurélien Tchouaméni zijn voorlopig ook niet inzetbaar. De volgende wedstrijd van de club uit de Spaanse hoofdstad is op 24 november, uit bij Leganés.

Meer uit Voetbal

Verdediger Dest hoopt na WK te vertrekken bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Verdediger Sergiño Dest denkt serieus aan een vertrek bij PSV komende zomer. "Als er een club uit een top 5-competitie komt met een goed plan, dan wil ik mezelf wel uitdagen. Ik vind PSV een geweldige club, maar het gaat mij ook om de Eredivisie. Ik wil naar een lastigere competitie, zodat ik mezelf iedere week kan pushen en meten met de besten", zei de 25-jarige rechtsback in de NOS-podcast Buitenspel.

2 uur geleden
Inter komt terug uit geslagen positie en bereikt bekerfinale

MILAAN (ANP) - Internazionale maakt nog altijd kans om naast de landstitel ook de Italiaanse beker te winnen. Het elftal van trainer Cristian Chivu knokte zich in Milaan tegen Como terug van een achterstand van twee doelpunten. Inter won met 3-2. De eerste ontmoeting was in 0-0 geëindigd.

12 uur geleden
Leicester zakt tien jaar na titel in Engeland naar derde niveau

LEICESTER (ANP/RTR) - Leicester City is dinsdag gedegradeerd naar het derde niveau van het Engelse voetbal. Dat gebeurde tien jaar na hun verrassende titel in de Premier League met de Italiaanse trainer Claudio Ranieri.

12 uur geleden
Duizenden supporters bij huldiging AZ na winst KNVB-beker

ALKMAAR (ANP) - In Alkmaar zijn dinsdag duizenden supporters bijeengekomen voor de huldiging van de spelers en staf van AZ na de winst van de KNVB-beker. Zondag werd NEC in de bekerfinale in De Kuip in Rotterdam met 5-1 verslagen. Het is de vijfde keer in de clubgeschiedenis dat AZ de beker heeft gewonnen.

14 uur geleden
Pulisic kijkt uit naar WK voetbal met 'sterke selectie' VS

LOS ANGELES (ANP/RTR) - Christian Pulisic denkt dat de huidige selectie van de Verenigde Staten de beste is waar hij deel van heeft uitgemaakt. Dat zei de 27-jarige aanvaller van AC Milan tegen persbureau Reuters, een kleine twee maanden voor aanvang van het WK voetbal dat zijn thuisland samen met Mexico en Canada organiseert.

18 uur geleden
Flick wil contract bij Barcelona na behalen landstitel verlengen

BARCELONA (ANP/DPA) - Trainer Hansi Flick staat op het punt zijn contract bij FC Barcelona te verlengen. De 61-jarige Duitser wil dat pas doen nadat zijn club de Spaanse landstitel met succes heeft verdedigd. Dat liet hij dinsdag doorschemeren op een persconferentie, een dag voor de thuiswedstrijd tegen Celta de Vigo in La Liga.

18 uur geleden
Voetbalsters Oranje terug in top tien wereldranglijst

ZÜRICH (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal zijn terug in de top tien van de wereldranglijst. Oranje steeg een plek dankzij de overwinning (2-1) en het gelijkspel (1-1) in de WK-kwalificatieduels met Frankrijk van afgelopen week. Daarmee verdreef de ploeg van bondscoach Arjan Veurink Noord-Korea uit de top tien.

23 uur geleden