Real Madrid rekent op 85.000 fans bij presentatie Mbappé
MADRID (ANP/AFP) - Een dag na de huldiging van de Spaanse voetbalploeg, maakt Madrid zich alweer op voor het volgende grote voetbalmoment. Real Madrid rekent in Santiago Bernabéu op liefst 85.000 mensen bij de presentatie van de Franse sterspeler Kylian Mbappé. Het stadion is daarmee tot de laatste plaats bezet. Het record van het aantal aanwezigen bij de presentatie van een nieuwe speler bij Real Madrid stond tot nu toe op naam van Cristiano Ronaldo, vijftien jaar geleden.
Hoewel zijn nieuwe teamgenoten maandag zijn begonnen met trainen, heeft Mbappé, die tijdens het EK aanvoerder was van Frankrijk, nog een paar dagen vrij voordat hij zijn seizoen in de Spaanse hoofdstad begint. Clubmedici zullen zijn neus willen onderzoeken, die brak tijdens de EK-wedstrijd tussen Frankrijk op Oostenrijk op 18 juni in de groepsfase. Frankrijk strandde in de halve eindstrijd tegen Spanje.
Champions League-winnaar Real Madrid speelt 14 augustus de wedstrijd om de Europese Supercup tegen Atalanta. Real Mallorca is enkele dagen later de eerste tegenstander in de Spaanse competitie.
Meer uit Voetbal
WOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
13 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
14 minuten geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
22 minuten geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Bournemouth blijft in de race om een ticket voor Europees voetbal volgend seizoen. De club verstevigde met een uitzege op Fulham (0-1) de zesde positie in de Premier League.
1 uur geledenLEIPZIG (ANP) - RB Leipzig heeft de derde plaats in de Bundesliga en daarmee een ticket voor de Champions League veiliggesteld. De ploeg van trainer Ole Werner won in eigen huis met 2-1 van St. Pauli, dat door de nederlaag moet vrezen voor degradatie.
3 uur geledenMARSEILLE (ANP) - Pierre-Emerick Aubameyang is uit de selectie van Olympique Marseille gezet. De 36-jarige spits heeft volgens veel Franse media tijdens een trainingskamp een brandblusser leeggespoten over een slapend lid van de technische staf.
3 uur geleden