Real Madrid rekent op 85.000 fans bij presentatie Mbappé
MADRID (ANP/AFP) - Een dag na de huldiging van de Spaanse voetbalploeg, maakt Madrid zich alweer op voor het volgende grote voetbalmoment. Real Madrid rekent in Santiago Bernabéu op liefst 85.000 mensen bij de presentatie van de Franse sterspeler Kylian Mbappé. Het stadion is daarmee tot de laatste plaats bezet. Het record van het aantal aanwezigen bij de presentatie van een nieuwe speler bij Real Madrid stond tot nu toe op naam van Cristiano Ronaldo, vijftien jaar geleden.
Hoewel zijn nieuwe teamgenoten maandag zijn begonnen met trainen, heeft Mbappé, die tijdens het EK aanvoerder was van Frankrijk, nog een paar dagen vrij voordat hij zijn seizoen in de Spaanse hoofdstad begint. Clubmedici zullen zijn neus willen onderzoeken, die brak tijdens de EK-wedstrijd tussen Frankrijk op Oostenrijk op 18 juni in de groepsfase. Frankrijk strandde in de halve eindstrijd tegen Spanje.
Champions League-winnaar Real Madrid speelt 14 augustus de wedstrijd om de Europese Supercup tegen Atalanta. Real Mallorca is enkele dagen later de eerste tegenstander in de Spaanse competitie.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot kan zaterdag in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City en in de twee wedstrijden tegen Paris Saint-Germain in de Champions League geen beroep doen op doelman Alisson Becker. De Braziliaanse keeper is vorige maand geblesseerd geraakt in de door Liverpool gewonnen wedstrijd tegen Galatasaray.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld kan zaterdag tegen Fortuna Sittard weer beschikken over aanvoerder Jordy Clasie. De 34-jarige middenvelder zit voor het eerst weer bij de selectie, nadat hij eind september een enkelblessure opliep.
3 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse ziet voorlopig af van het aanstellen van een externe technisch manager. De reden is de bestaande onzekerheid over de positie van de club, melden de Arnhemmers.
3 uur geledenZEIST (ANP) - Vivianne Miedema kan niet meedoen in de komende twee WK-kwalificatiewedstrijden van het Nederlands elftal tegen Frankrijk. De spits van Manchester City, die zaterdag nog twee keer scoorde tegen Manchester United, is geblesseerd. Bondscoach Arjan Veurink heeft Kayleigh van Dooren als vervangster opgeroepen, meldt de KNVB.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Leo Sauer komt dit seizoen niet meer in actie voor Feyenoord. Dat vertelde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.
4 uur geledenROME (ANP) - Gennaro Gattuso stopt als bondscoach van het Italiaanse voetbalelftal na het mislopen van het WK voetbal. Dat laat de Italiaanse voetbalbond FIGC weten op de eigen site. Gattuso verloor dinsdag met Italië na strafschoppen van Bosnië en Herzegovina in de finale van de play-offs voor het WK. Het is de derde keer op rij dat viervoudig wereldkampioen Italië het WK misloopt.
4 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong hervat volgende week de groepstraining bij FC Barcelona. Dat vertelde trainer Hansi Flick in een vooruitblik op de topper van zaterdag in de Spaanse voetbalcompetitie bij Atlético Madrid.
4 uur geleden