Real Madrid rekent op 85.000 fans bij presentatie Mbappé
MADRID (ANP/AFP) - Een dag na de huldiging van de Spaanse voetbalploeg, maakt Madrid zich alweer op voor het volgende grote voetbalmoment. Real Madrid rekent in Santiago Bernabéu op liefst 85.000 mensen bij de presentatie van de Franse sterspeler Kylian Mbappé. Het stadion is daarmee tot de laatste plaats bezet. Het record van het aantal aanwezigen bij de presentatie van een nieuwe speler bij Real Madrid stond tot nu toe op naam van Cristiano Ronaldo, vijftien jaar geleden.
Hoewel zijn nieuwe teamgenoten maandag zijn begonnen met trainen, heeft Mbappé, die tijdens het EK aanvoerder was van Frankrijk, nog een paar dagen vrij voordat hij zijn seizoen in de Spaanse hoofdstad begint. Clubmedici zullen zijn neus willen onderzoeken, die brak tijdens de EK-wedstrijd tussen Frankrijk op Oostenrijk op 18 juni in de groepsfase. Frankrijk strandde in de halve eindstrijd tegen Spanje.
Champions League-winnaar Real Madrid speelt 14 augustus de wedstrijd om de Europese Supercup tegen Atalanta. Real Mallorca is enkele dagen later de eerste tegenstander in de Spaanse competitie.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie een slechte reeks beëindigd. De koploper boekte voor eigen publiek een ruime overwinning op AS Roma: 5-2. Uit de drie vorige competitieduels had Inter slechts 2 punten gepakt.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Leeds United heeft zich als laatste geplaatst voor de halve finale van de FA Cup. In Londen verspeelde het elftal van trainer Daniel Farke tegen West Ham United in blessuretijd van de tweede helft een voorsprong van twee doelpunten: 2-2.
8 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft de derde achtereenvolgende landstitel die hij met PSV behaalde in zijn eentje gevierd. Dat vertelde de trainer van de Eindhovenaren bij ESPN.
8 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Earnest Stewart, directeur voetbalzaken van PSV, hecht veel waarde aan de derde achtereenvolgende landstitel van de Eindhovenaren. "Als je kampioen wordt met alle wisselingen die we aan het begin van het seizoen hebben gehad, mag je daar bijzonder trots op zijn", zegt hij in gesprek met ESPN.
8 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.
10 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vond dat zijn elftal zondag in de uitwedstrijd tegen FC Volendam genoeg kansen creëerde om in ieder geval één keer te scoren. Dat lukte de Rotterdammers echter niet: 0-0.
11 uur geledenZEIST (ANP) - Supporters die met gezichtsbedekkende kleding het stadion betreden, kunnen een landelijk stadionverbod van 9 maanden verwachten. Dat zegt een woordvoerder van de KNVB, nadat PEC-supporters zondag tijdens de IJsselderby tegen Go Ahead Eagles tegen de afspraken in gezichtsbedekking droegen en uiteindelijk door de ME uit het stadion moesten worden gehaald.
11 uur geleden