Real Madrid reist zonder positieve trainer Ancelotti naar Londen
MADRID (ANP) - Real Madrid is zonder trainer Carlo Ancelotti naar Londen afgereisd voor het eerste duel met Chelsea in de kwartfinales van de Champions League. De Italiaan test volgens Spaanse media nog steeds positief op het coronavirus. Ancelotti ontbreekt daardoor al bijna een week bij Real.
Volgens de krant Marca heeft Ancelotti nauwelijks klachten. Real Madrid hoopt dan ook dat Ancelotti woensdag wel negatief test en dan alsnog naar Londen kan vliegen. De spelers stapten dinsdagochtend zonder hun coach in het vliegtuig.
Ancelotti (62) werkte tussen 2009 en 2011 bij Chelsea, waarmee hij in zijn eerste seizoen de 'dubbel' won (landstitel en FA Cup). De Italiaan testte vorige week positief en ontbrak daardoor zaterdag op de bank in de met 2-1 gewonnen competitiewedstrijd bij Celta. Zijn zoon Davide, als assistent-trainer onderdeel van de technische staf, had in Vigo de leiding over de Madrileense ploeg.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery kon vlak na het laatste fluitsignaal van de bekerfinale nauwelijks geloven dat NEC met ruime cijfers van AZ had verloren (5-1). "Ik had gisteren maar ook vandaag het gevoel dat het bijna onmogelijk was dat we hier zouden verliezen", stamelde de aanvoerder van de club uit Nijmegen in de catacomben van De Kuip.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft met een sterk optreden tegen NEC de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar zegevierde met 5-1 in De Kuip en nam zo een beetje revanche voor de pijnlijke nederlaag na strafschoppen in de eindstrijd van vorig jaar tegen Go Ahead Eagles.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft voor de vijfde keer de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar versloeg NEC in de uitverkochte Kuip (5-1).
8 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - FC Bayern München is voor de 35e keer kampioen van Duitsland. Het elftal van coach Vincent Kompany won zondag in de Allianz Arena met 4-2 van VfB Stuttgart. FCB heeft na dertig wedstrijden 79 punten. Dat zijn 15 punten meer dan nummer 2 Borussia Dortmund.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De bekerfinale tussen AZ en NEC is een paar minuten later begonnen. Scheidsrechter Danny Makkelie kon om 18.00 uur beide doelen niet zien in De Kuip omdat fans van de club uit Alkmaar veel vuurwerk afstaken. Vijf minuten later floot hij alsnog voor de aftrap.
10 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de Merseyside-derby tegen Everton gewonnen. De ploeg van trainer Arne Slot won met 2-1 in het Hill Dickinson Stadium tegen de rivaal uit dezelfde stad. Virgil van Dijk maakte in de blessuretijd het winnende doelpunt.
11 uur geledenDENVER (ANP) - Lionel Messi heeft zijn nieuwe trainer Guillermo Hoyos een zege bezorgd tijdens zijn debuut als eindverantwoordelijke van Inter Miami. De 38-jarige sterspeler maakte twee doelpunten tijdens een 3-2-overwinning bij Colorado Rapids.
20 uur geleden