Real Madrid reist zonder positieve trainer Ancelotti naar Londen
MADRID (ANP) - Real Madrid is zonder trainer Carlo Ancelotti naar Londen afgereisd voor het eerste duel met Chelsea in de kwartfinales van de Champions League. De Italiaan test volgens Spaanse media nog steeds positief op het coronavirus. Ancelotti ontbreekt daardoor al bijna een week bij Real.
Volgens de krant Marca heeft Ancelotti nauwelijks klachten. Real Madrid hoopt dan ook dat Ancelotti woensdag wel negatief test en dan alsnog naar Londen kan vliegen. De spelers stapten dinsdagochtend zonder hun coach in het vliegtuig.
Ancelotti (62) werkte tussen 2009 en 2011 bij Chelsea, waarmee hij in zijn eerste seizoen de 'dubbel' won (landstitel en FA Cup). De Italiaan testte vorige week positief en ontbrak daardoor zaterdag op de bank in de met 2-1 gewonnen competitiewedstrijd bij Celta. Zijn zoon Davide, als assistent-trainer onderdeel van de technische staf, had in Vigo de leiding over de Madrileense ploeg.
Meer uit Voetbal
ARNHEM (ANP) - Vitesse kan 75,1 procent van de aandelen overdragen aan de zogeheten sterkhouders van de Arnhemse voetbalclub. De licentiecommissie van de KNVB heeft goedkeuring verleend aan een verzoek om wijziging van zeggenschap dat Vitesse daarvoor nodig heeft.
1 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - De Graafschap heeft Thomas Duivenvoorden als nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De 39-jarige coach is de opvolger van Marinus Dijkhuizen. Duivenvoorden was dit seizoen al assistent-trainer bij de club uit Doetinchem.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft in aanloop naar het laatste competitieduel van het seizoen de fitheid van verdediger Virgil van Dijk geroemd. De 34-jarige aanvoerder van Oranje is de enige veldspeler die dit seizoen elke minuut in de Premier League heeft gespeeld.
3 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Manuel Neuer verdedigt zaterdag niet het doel van Bayern München tijdens de bekerfinale tegen VfB Stuttgart. De 40-jarige Duitser kampt met een blessure aan zijn linker kuit. Dat meldt zijn club een dag nadat bekend werd dat de doelman door bondscoach Julian Nagelsmann is opgenomen in de Duitse selectie voor het WK voetbal.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Michael Carrick blijft langer coach van Manchester United. De 44-jarige Engelsman heeft een nieuw contract getekend bij de huidige nummer 3 van de Premier League dat hem tot 2028 aan de club verbindt.
4 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Hoofdtrainer Pep Guardiola (55) gaat na tien seizoenen weg bij Manchester City. Dat heeft de Engelse club bevestigd. De Spaanse coach werkte sinds 2016 bij City en veroverde twintig prijzen met de club. Het winnen van de Champions League in 2023 was zijn hoogtepunt.
4 uur geledenVOLENDAM (ANP) - De finale van de play-offs om deelname aan de voorronden van de Conference League tussen Ajax en FC Utrecht wordt vervroegd. Het duel in Volendam begint zondag om 12.15 uur in plaats van om 18.00 uur. Dat heeft de KNVB aan het ANP bekendgemaakt. Supporters van beide clubs mogen in het Kras Stadion aanwezig zijn.
4 uur geleden