Real Madrid raakt Díaz kwijt door spierblessure
MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid zal het enige tijd moeten stellen zonder Brahim Díaz. De Marokkaanse spelmaker heeft in het competitieduel met Real Sociedad een spierblessure in de lies opgelopen, bevestigde zijn ploeg een dag later.
Díaz moest al na 23 minuten naar de kant in het duel in San Sebastian dat met 2-0 werd gewonnen door de 'Koninklijke'. Hij had duidelijk last van de binnenkant van zijn rechterdijbeen. "Bij onderzoeken die vandaag zijn uitgevoerd door de medische staf is vastgesteld dat hij een blessure heeft aan een spier in zijn rechterbovenbeen", meldt Real Madrid. De club geeft niet aan hoe lang Díaz eruit ligt. In Spaanse media wordt gesuggereerd dat het om enkele weken tot zelfs drie maanden gaat.
Díaz sluit in de ziekenboeg aan bij Eduardo Camavinga, Aurélien Tchouaméni, Jude Bellingham, David Alaba en Dani Ceballos.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-aanvaller Kylian Mbappé heeft een spierblessure aan zijn linkerbovenbeen opgelopen. Dat meldt zijn club op de website. De 27-jarige Fransman liep de blessure afgelopen vrijdag op in de competitiewedstrijd tegen Real Betis (1-1).
1 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Allard Lindhout leidt zaterdag de wedstrijd tussen Ajax en landskampioen PSV in de Johan Cruijff ArenA. Dat meldt voetbalbond KNVB.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalbond KNVB wenst Xavi Simons alle sterkte bij zijn herstel van de knieblessure, die hem van het WK houdt deze zomer. "Je komt sterker terug, Xavi", laat de bond via het X-kanaal Ons Oranje weten. Ook teamgenoten van Simons bij Oranje betuigen hun steun.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.
5 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.
15 uur geledenTURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.
18 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.
19 uur geleden