Real Madrid raakt Díaz kwijt door spierblessure
MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid zal het enige tijd moeten stellen zonder Brahim Díaz. De Marokkaanse spelmaker heeft in het competitieduel met Real Sociedad een spierblessure in de lies opgelopen, bevestigde zijn ploeg een dag later.
Díaz moest al na 23 minuten naar de kant in het duel in San Sebastian dat met 2-0 werd gewonnen door de 'Koninklijke'. Hij had duidelijk last van de binnenkant van zijn rechterdijbeen. "Bij onderzoeken die vandaag zijn uitgevoerd door de medische staf is vastgesteld dat hij een blessure heeft aan een spier in zijn rechterbovenbeen", meldt Real Madrid. De club geeft niet aan hoe lang Díaz eruit ligt. In Spaanse media wordt gesuggereerd dat het om enkele weken tot zelfs drie maanden gaat.
Díaz sluit in de ziekenboeg aan bij Eduardo Camavinga, Aurélien Tchouaméni, Jude Bellingham, David Alaba en Dani Ceballos.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.
1 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.
4 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.
6 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.
9 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.
9 uur geleden