Real Madrid raakt Díaz kwijt door spierblessure
MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid zal het enige tijd moeten stellen zonder Brahim Díaz. De Marokkaanse spelmaker heeft in het competitieduel met Real Sociedad een spierblessure in de lies opgelopen, bevestigde zijn ploeg een dag later.
Díaz moest al na 23 minuten naar de kant in het duel in San Sebastian dat met 2-0 werd gewonnen door de 'Koninklijke'. Hij had duidelijk last van de binnenkant van zijn rechterdijbeen. "Bij onderzoeken die vandaag zijn uitgevoerd door de medische staf is vastgesteld dat hij een blessure heeft aan een spier in zijn rechterbovenbeen", meldt Real Madrid. De club geeft niet aan hoe lang Díaz eruit ligt. In Spaanse media wordt gesuggereerd dat het om enkele weken tot zelfs drie maanden gaat.
Díaz sluit in de ziekenboeg aan bij Eduardo Camavinga, Aurélien Tchouaméni, Jude Bellingham, David Alaba en Dani Ceballos.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari en Sergiño Dest keren terug in de basis bij PSV voor de thuiswedstrijd tegen NAC Breda. Saibari speelt voor het eerst sinds hij met Marokko de finale van de Afrika Cup verloor. Hij vult de positie van spits in, die vacant is door blessures. Dest keert terug na een lichte blessure.
47 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Youri Baas was de grote man bij Ajax in de thuiswedstrijd tegen FC Volendam (2-0). "Dit is echt de eerste keer dat ik twee keer in een wedstrijd heb gescoord", zei hij in de catacomben van de Johan Cruijff ArenA. "Dat is mij zelfs als jeugdspeler nooit gelukt."
49 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de transfer van Mats Deijl afgerond. De 28-jarige rechtsback komt over van Go Ahead Eagles en tekende in Rotterdam een contract tot medio 2028, met een optie voor nog een seizoen. Deijl is al speelgerechtigd voor het thuisduel van Feyenoord met Heracles Almelo op zondag.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de druk op Feyenoord opgevoerd. De club uit de hoofdstad won van FC Volendam (2-0) en staat voor minimaal een dag tweede achter PSV in de Eredivisie. Youri Baas maakte voor rust beide doelpunten op aangeven van Rayane Bounida.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft zijn eerste competitiezege van 2026 geboekt. De nummer 2 van de ranglijst was thuis met 2-0 te sterk voor Wolverhampton Wanderers, de laagstgeklasseerde ploeg in de Premier League.
2 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft voor het eerst dit seizoen verloren in de Duitse Bundesliga. De ploeg van trainer Vincent Kompany werd in eigen huis met 2-1 verslagen door FC Augsburg, dat voorafgaand aan deze speelronde op de 15e plaats stond. De voorsprong van Bayern op nummer 2 Borussia Dortmund is 11 punten. Dortmund komt later nog in actie.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - West Ham United heeft met een overwinning op Sunderland (3-1) verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Premier League. De nummer 18 van de ranglijst boekte de vijfde competitiezege van dit seizoen.
4 uur geleden