Real Madrid profiteert van nederlaag Atlético
VALLODOLID (ANP) - Real Madrid heeft in de Spaanse voetbalcompetitie geprofiteerd van de nederlaag van koploper Atlético tegen Levante. De ploeg van trainer Zinedine Zidane won met 1-0 bij Real Valladolid en verkleinde de achterstand op de stadgenoot tot 3 punten, wel met een wedstrijd meer gespeeld. Casemiro kopte in de 65e minuut uit een vrije trap van Toni Kroos het doelpunt binnen.
Real was in de eerste helft twee keer trefzeker via Mariano Diaz, maar beide doelpunten werden afgekeurd vanwege buitenspel. De thuisclub kreeg kort na rust een grote kans na geklungel bij Real-verdediger Ferland Mendy, die met een hoge bal door het midden uitverdedigde, maar de bal zomaar in de voeten schoot van spits Fabián Orellana van Valladolid. Hij stuitte echter op keeper Thibaut Courtois. Casemiro bezorgde de Madrilenen uit een spelhervatting de winst.
Atlético incasseerde tegen Levante de tweede nederlaag van het seizoen (0-2). De koploper heeft in de laatste vier competitieduels 7 punten laten liggen en ziet Real en FC Barcelona steeds dichterbij komen. Barcelona, de ploeg van trainer Ronald Koeman, speelt zondag tegen Cádiz en kan dan op 6 punten van Atlético komen.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Sparta Rotterdam en Fortuna Sittard heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen speelden met 1-1 gelijk op Het Kasteel.
8 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft ook de vierde wedstrijd onder interim-trainer Hendrie Krüzen gewonnen. De ploeg verliet de laatste plaats van de Eredivisie met een thuiszege op Go Ahead Eagles (4-2).
8 uur geledenNAPELS (ANP) - Noa Lang heeft met een doelpunt bijgedragen aan een thuiszege van Napoli op Atalanta (3-1). De linksbuiten bekroonde een basisplaats met zijn eerste doelpunt in de Serie A.
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is nog niets opgeschoten met het ontslag van John Heitinga. Met interim-trainer Fred Grim op de bank verloor de club twee weken na de nederlaag bij FC Utrecht ook van Excelsior (1-2) in de Johan Cruijff ArenA. Noah Naujoks maakte beide doelpunten voor de bezoekers, die nog nooit eerder een uitduel met de gevallen topclub uit Amsterdam wonnen.
10 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Volendam heeft dankzij een doelpunt van Robert Mühren een punt overgehouden aan de thuiswedstrijd tegen FC Twente. Mühren kopte in de slotfase raak, nadat Daan Rots de bezoekers uit Enschede kort na het begin van de tweede helft op voorsprong had gezet. Voor FC Twente was het al het derde gelijkspel op rij.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft ook de thuiswedstrijd tegen Excelsior verloren (1-2). Noah Naujoks was met twee doelpunten de grote man bij de bezoekers uit Rotterdam.
10 uur geledenBREDA (ANP) - PSV heeft met enige moeite bij NAC Breda gewonnen. De koploper ontsnapte aan puntenverlies door een treffer van Guus Til vlak voor rust en een paar uitstekende reddingen van doelman Matej Kovar (0-1).
13 uur geleden