Real Madrid profiteert van nederlaag Atlético
VALLODOLID (ANP) - Real Madrid heeft in de Spaanse voetbalcompetitie geprofiteerd van de nederlaag van koploper Atlético tegen Levante. De ploeg van trainer Zinedine Zidane won met 1-0 bij Real Valladolid en verkleinde de achterstand op de stadgenoot tot 3 punten, wel met een wedstrijd meer gespeeld. Casemiro kopte in de 65e minuut uit een vrije trap van Toni Kroos het doelpunt binnen.
Real was in de eerste helft twee keer trefzeker via Mariano Diaz, maar beide doelpunten werden afgekeurd vanwege buitenspel. De thuisclub kreeg kort na rust een grote kans na geklungel bij Real-verdediger Ferland Mendy, die met een hoge bal door het midden uitverdedigde, maar de bal zomaar in de voeten schoot van spits Fabián Orellana van Valladolid. Hij stuitte echter op keeper Thibaut Courtois. Casemiro bezorgde de Madrilenen uit een spelhervatting de winst.
Atlético incasseerde tegen Levante de tweede nederlaag van het seizoen (0-2). De koploper heeft in de laatste vier competitieduels 7 punten laten liggen en ziet Real en FC Barcelona steeds dichterbij komen. Barcelona, de ploeg van trainer Ronald Koeman, speelt zondag tegen Cádiz en kan dan op 6 punten van Atlético komen.
Meer uit Voetbal
BAKOE (ANP) - Ajax is van de 'hatelijke nul' af in de Champions League. De club knokte zich met veel andere spelers dan in de laatste duels naar een zege op Qarabag in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan (2-4).
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste punten in de Champions League binnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg Qarabag in Bakoe (2-4), de hoofdstad van Azerbeidzjan.
1 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord kan voorlopig niet beschikken over Sem Steijn. De aanvoerder viel zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (6-1) als invaller uit met een hamstringblessure. "Dat valt gewoon heel erg tegen. Je moet denken aan zo'n zes weken", meldde trainer Robin van Persie woensdag op een persconferentie in Boekarest. Feyenoord speelt donderdag in de Roemeense hoofdstad tegen FCSB in de Europa League.
2 uur geledenBAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim van Ajax heeft Rayane Bounida gedisciplineerd gestraft. De aanvaller ontbreekt in de basisformatie voor het uitduel met Qarabag in de Champions League omdat hij eerder op de dag te laat was.
2 uur geledenBAKOE (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen Qarabag in de Champions League. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die door een enkelblessure niet inzetbaar is in Bakoe.
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - Noah Ohio kan voorlopig niet voor FC Utrecht uitkomen. De spits heeft een scheurtje in een hamstring opgelopen en komt tot de winterstop waarschijnlijk niet meer in actie.
5 uur geledenLEIPZIG (ANP/DPA) - Tatjana Hänni is benoemd tot algemeen directeur bij de Duitse voetbalclub RB Leipzig. Ze is de eerste vrouw bij een Bundesliga-club die een dergelijke positie vervult. Hänni is de opvolgster van Oliver Mintzlaff, die drie jaar geleden vertrok. Sindsdien was de positie vacant.
10 uur geleden