Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real Madrid ook in Spaanse competitie onderuit

Real Madrid ook in Spaanse competitie onderuit

BARCELONA (ANP) - Koploper Real Madrid is niet langer ongeslagen in de Spaanse competitie. De ploeg van trainer Carlo Ancelotti verloor verrassend bij Espanyol: 2-1. Real Madrid ging afgelopen dinsdag op eigen veld ook al pijnlijk onderuit tegen FC Sheriff in de Champions League (1-2). Vorig weekeinde wist Real evenmin te winnen. De 'Koninklijke' bleef toen in het thuisduel met Villarreal steken op 0-0.

Espanyol kwam na ruim een kwartier op voorsprong uit een fraaie aanval, die door Raúl de Tomás (ex-Real Madrid) van dichtbij werd afgerond: 1-0. Na een uur verdubbelde Aleix Vidal de marge. Aanvoerder Karim Benzema verkleinde daarna voor het opnieuw teleurstellende Real nog wel de achterstand met een doeltreffend schot, maar de Madrileense gelijkmaker bleef uit. Benzema heeft nu al negen keer gescoord dit seizoen in de Spaanse competitie.

Real Madrid gaat met 17 punten nog wel aan de leiding in La Liga. Stadgenoot Atlético Madrid heeft evenveel punten, maar een minder doelsaldo. De titelhouder was zaterdag met 2-0 te sterk voor Barcelona, dat met 12 punten in de middenmoot staat.

Real Sociedad (16 punten) kan zondagavond in de uitwedstrijd tegen het nog puntloze Getafe de koppositie pakken.

Meer uit Voetbal

Rutten verliest van China bij debuut als bondscoach Curaçao

SYDNEY (ANP) - Fred Rutten heeft zijn eerste wedstrijd als bondscoach van Curaçao verloren. De opvolger van de vertrokken Dick Advocaat ging met zijn ploeg in het Australische Sydney met 2-0 onderuit in een oefenduel met China.

32 minuten geleden
Ten Cate baalt van gemiste kansen na uitschakeling Suriname

MONTERREY (ANP) - Bondscoach Henk ten Cate van Suriname baalde van de gemiste kansen na de uitschakeling voor het WK voetbal van komende zomer. Het nationale elftal verloor in de nacht van donderdag op vrijdag in het Mexicaanse Monterrey van Bolivia in de halve finale van de intercontinentale play-offs (1-2).

2 uur geleden
Surinaamse voetbalfans teleurgesteld na verlies en mislopen WK

PARAMARIBO (ANP) - In Suriname is de teleurstelling groot na het mislopen van het WK voetbal. Voetbalfans keken op allerlei locaties naar het duel van Natio, het Surinaams nationaal elftal, tegen Bolivia. Bij 't Vat, een groot terras in Paramaribo, klonk het volkslied uit honderden kelen toen de spelers van Natio dat zongen in het Mexicaanse Monterrey.

3 uur geleden
WK lonkt voor Italië na zege op Noord-Ierland in play-offs

BERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.

11 uur geleden
Denemarken na 4-0-zege op Noord-Macedonië naar finale play-offs

KOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.

11 uur geleden
Turkije verslaat Roemenië in play-offs en maakt nog kans op WK

ISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemenië.

14 uur geleden
Aanvaller Malen in topvorm naar vijftigste interland

ZEIST (ANP) - Donyell Malen leeft in topvorm toe naar zijn vijftigste interland voor het Nederlands elftal. "Ik ben best trots op dat aantal", vertelde hij in de aanloop naar het oefenduel van vrijdag met Noorwegen. "Het zou mooi zijn als ik pas halverwege ben."

16 uur geleden