Real Madrid nog zonder Vinícius Júnior naar Sevilla
MADRID (ANP) - Real Madrid reist zaterdag zonder Vinícius Júnior af naar de uitwedstrijd bij Sevilla. De Braziliaanse aanvaller kampt volgens coach Carlo Ancelotti met een knieblessure. Het is de tweede wedstrijd op rij die hij mist vanwege knieklachten, nadat hij vorig weekend tijdens het uitduel met Valencia het slachtoffer was geworden van racisme.
Vinícius werd bij Valencia racistisch uitgescholden en liep vervolgens zelf tegen een rode kaart op. Er volgde geen schorsing op de rode kaart, maar hij miste alsnog de wedstrijd tegen Rayo Vallecano van woensdag. Volgens de officiële lezing was hij geblesseerd aan zijn knie.
"Vinícius gaat niet mee, omdat hij niet zal spelen", zei Ancelotti een dag voor het duel met Sevilla. "Hij zou gaan als hij een kans had om te spelen, maar hij heeft nog last van zijn knie. Het maakt niet uit of het uit of thuis is, hij kan niet in actie komen. Ik hoop dat hij in de laatste wedstrijd kan spelen."
Ancelotti mist zaterdag ook Karim Benzema en Marco Asensio door blessures. Real Madrid staat met nog twee duels te gaan op de tweede plaats achter landskampioen Barcelona. De ploeg heeft 1 punt voorsprong op nummer 3 Atlético Madrid. Real Madrid sluit op 4 juni de competitie af met een thuiswedstrijd tegen Athletic Club.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery kon vlak na het laatste fluitsignaal van de bekerfinale nauwelijks geloven dat NEC met ruime cijfers van AZ had verloren (5-1). "Ik had gisteren maar ook vandaag het gevoel dat het bijna onmogelijk was dat we hier zouden verliezen", stamelde de aanvoerder van de club uit Nijmegen in de catacomben van De Kuip.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft met een sterk optreden tegen NEC de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar zegevierde met 5-1 in De Kuip en nam zo een beetje revanche voor de pijnlijke nederlaag na strafschoppen in de eindstrijd van vorig jaar tegen Go Ahead Eagles.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft voor de vijfde keer de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar versloeg NEC in de uitverkochte Kuip (5-1).
11 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - FC Bayern München is voor de 35e keer kampioen van Duitsland. Het elftal van coach Vincent Kompany won zondag in de Allianz Arena met 4-2 van VfB Stuttgart. FCB heeft na dertig wedstrijden 79 punten. Dat zijn 15 punten meer dan nummer 2 Borussia Dortmund.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De bekerfinale tussen AZ en NEC is een paar minuten later begonnen. Scheidsrechter Danny Makkelie kon om 18.00 uur beide doelen niet zien in De Kuip omdat fans van de club uit Alkmaar veel vuurwerk afstaken. Vijf minuten later floot hij alsnog voor de aftrap.
13 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de Merseyside-derby tegen Everton gewonnen. De ploeg van trainer Arne Slot won met 2-1 in het Hill Dickinson Stadium tegen de rivaal uit dezelfde stad. Virgil van Dijk maakte in de blessuretijd het winnende doelpunt.
14 uur geledenDENVER (ANP) - Lionel Messi heeft zijn nieuwe trainer Guillermo Hoyos een zege bezorgd tijdens zijn debuut als eindverantwoordelijke van Inter Miami. De 38-jarige sterspeler maakte twee doelpunten tijdens een 3-2-overwinning bij Colorado Rapids.
23 uur geleden