Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real Madrid nog zonder Vinícius Júnior naar Sevilla

Real Madrid nog zonder Vinícius Júnior naar Sevilla

MADRID (ANP) - Real Madrid reist zaterdag zonder Vinícius Júnior af naar de uitwedstrijd bij Sevilla. De Braziliaanse aanvaller kampt volgens coach Carlo Ancelotti met een knieblessure. Het is de tweede wedstrijd op rij die hij mist vanwege knieklachten, nadat hij vorig weekend tijdens het uitduel met Valencia het slachtoffer was geworden van racisme.

Vinícius werd bij Valencia racistisch uitgescholden en liep vervolgens zelf tegen een rode kaart op. Er volgde geen schorsing op de rode kaart, maar hij miste alsnog de wedstrijd tegen Rayo Vallecano van woensdag. Volgens de officiële lezing was hij geblesseerd aan zijn knie.

"Vinícius gaat niet mee, omdat hij niet zal spelen", zei Ancelotti een dag voor het duel met Sevilla. "Hij zou gaan als hij een kans had om te spelen, maar hij heeft nog last van zijn knie. Het maakt niet uit of het uit of thuis is, hij kan niet in actie komen. Ik hoop dat hij in de laatste wedstrijd kan spelen."

Ancelotti mist zaterdag ook Karim Benzema en Marco Asensio door blessures. Real Madrid staat met nog twee duels te gaan op de tweede plaats achter landskampioen Barcelona. De ploeg heeft 1 punt voorsprong op nummer 3 Atlético Madrid. Real Madrid sluit op 4 juni de competitie af met een thuiswedstrijd tegen Athletic Club.

Meer uit Voetbal

Inter nadert titel Serie A na zege op Cagliari: 3-0

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse Serie A verstevigd met een 3-0-overwinning op het laaggeklasseerde Cagliari. De ploeg van coach Cristian Chivu kwam door de zege een stap dichter bij de titel. De voorsprong op eerste achtervolger Napoli bedraagt 12 punten.

8 uur geleden
Iraanse voetbalsters danken 'veilige haven' Australië voor asiel

SYDNEY (ANP/RTR) - Twee Iraanse voetbalsters die asiel kregen in Australië hebben in een gezamenlijke verklaring hun dankbaarheid uitgesproken voor de hulp van het land. Ze noemen Australië een "veilige haven" en spreken de wens uit een nieuw leven op te bouwen. "We zijn topsporters en het blijft onze droom om onze sportcarrière hier in Australië voort te zetten", schreven Fatemeh Pasandideh en Atefeh Ramezanisadeh.

10 uur geleden
Ajax-middenvelder Fitz-Jim ondergaat schouderoperatie

AMSTERDAM (ANP) - Ajax kan tijdens het restant van het seizoen geen beroep meer doen op Kian Fitz-Jim. De 22-jarige middenvelder heeft vrijdag een schouderoperatie ondergaan. Hij kampte al langer met klachten aan het gewricht.

17 uur geleden
Veurink: Oranje zal nog beter moeten spelen in Frankrijk

ZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink gaf de zege van de Nederlandse voetbalsters van dinsdag op Frankrijk (2-1) in de WK-kwalificatie een rapportcijfer tien. Toch weet hij bijna zeker dat Oranje zaterdag in Auxerre tijdens het uitduel beter moet spelen om weer een resultaat te halen. "Ik heb niet de illusie dat we nu plotseling zestig procent van de wedstrijd in balbezit zijn", zei hij op een persconferentie in Zeist. "Maar als we de bal hebben, dan moet het beter."

19 uur geleden
FC Twente begint nieuw seizoen zonder uitfans na vuurwerkstraf

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente mag tijdens de eerste uitwedstrijd van het nieuwe seizoen geen supporters meenemen. De club accepteerde een schikkingsvoorstel van de KNVB van twee uitwedstrijden zonder supporters, waarvan een wedstrijd voorwaardelijk, voor het afgestoken vuurwerk tijdens de bekerwedstrijd bij FC Utrecht op 13 januari. Dat meldt FC Twente op de eigen website.

20 uur geleden
FC Utrecht legt huurling Stepanov langer vast

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft ook volgend seizoen de beschikking over de Oekraïense aanvaller Artem Stepanov. De 18-jarige huurling van Bayer Leverkusen speelt ook volgend seizoen op huurbasis in Utrecht. De huidige nummer 7 van de Eredivisie heeft ook een koopoptie opgenomen in de nieuwe overeenkomst.

21 uur geleden
Freiburg overtuigend naar laatste vier Europa League

VIGO (ANP) - Freiburg heeft zich overtuigend geplaatst voor de halve finale van de Europa League. De Duitse voetbalclub won vorige week al de thuiswedstrijd tegen het Spaanse Celta met 3-0 en voegde er in de return in Vigo een zege van 3-1 aan toe. Het is voor de eerste keer in het clubbestaan dat Freiburg de laatste vier bereikt van een Europees clubtoernooi.

1 dag geleden