Real Madrid nog foutloos in Champions League, Napoli wint ook
BRAGA (ANP) - Real Madrid is na drie wedstrijden nog foutloos in de Champions League. De ploeg van trainer Carlo Ancelotti was in Portugal met 2-1 te sterk voor SC Braga. In dezelfde poule won Napoli met 1-0 bij Union Berlin.
Real Madrid gaat aan de leiding in Groep C met 9 punten, 3 punten meer dan Napoli. Braga heeft 3 punten, Union Berlin wacht nog op het eerste punt.
Real Madrid opende in Braga na een kwartier de score. Na een fraaie actie van Vinícius Júnior werkte Rodrygo de bal van dichtbij binnen. Jude Bellingham verdubbelde na een uur de voorsprong met zijn derde treffer in drie Champions League-duels (0-2). Braga-middenvelder Álvaro Djaló maakte het 2 minuten later weer spannend met een doeltreffend schot in de korte hoek, maar verder kwam de thuisploeg niet.
Napoli versloeg Union Berlin dankzij een treffer van Giacomo Raspadori. Op aangeven van Khvicha Kvaratskhelia schoot de aanvaller in de 65e minuut raak. Voor de Duitsers, die speelden met de Nederlandse verdediger Danilho Doekhi en de Surinaamse international Sheraldo Becker, was het de negende nederlaag op rij in alle competities.
Meer uit Voetbal
FÈS (ANP) - Nigeria heeft in de eerste wedstrijd van groep C in de Afrika Cup de favorietenrol met moeite waargemaakt. Het elftal van bondscoach Eric Chelle was in de stromende regen in het Marokkaanse Fès met 2-1 te sterk voor Tanzania. Tunesië en Oeganda zijn de andere landen in de groep. Die spelen dinsdagavond tegen elkaar.
21 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Marcel Brands (63) blijft tot medio 2029 algemeen directeur van PSV. Dat heeft de Eindhovense voetbalclub in een persbericht bekendgemaakt. Brands heeft zijn contract met twee jaar verlengd. "Ik voel me fit, heb veel plezier in mijn werk en PSV voelt als mijn club. Samen met het directieteam en alle medewerkers wil ik verder bouwen aan een sterke toekomst", stelt hij.
1 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Real Madrid heeft de 19-jarige Endrick tot het einde van het seizoen verhuurd aan Olympique Lyon. Dat melden beide clubs. Met de huur is 1 miljoen euro gemoeid.
1 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB heeft het competitieduel tussen Go Ahead Eagles en sc Heerenveen van zondag 25 januari uitgesteld. Dat gebeurde op verzoek van de club uit Deventer, die enkele dagen daarvoor en daarna moet spelen in de Europa League. De wedstrijd wordt op woensdag 11 februari ingehaald in de Adelaarshorst.
7 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot verwacht spits Alexander Isak "een paar maanden" te moeten missen na zijn enkeloperatie en kuitbeenbreuk. De 26-jarige Zweed liep de blessure op bij een volgens Slot "roekeloze tackle" van Tottenham Hotspur-verdediger Micky van de Ven afgelopen weekend.
10 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Alexander Isak is aan een enkel geopereerd. Tijdens de ingreep bleek dat de spits van Liverpool zaterdag in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur ook een breuk in zijn kuitbeen had opgelopen. Liverpool kan nog niet zeggen hoelang hij uit de roulatie is.
22 uur geledenRIYAD (ANP) - Dankzij David Neres heeft Napoli de Italiaanse Supercup veroverd. De oud-aanvaller van Ajax maakte beide doelpunten in de finale tegen Bologna (2-0) die werd gespeeld in Riyad, de hoofdstad van Saudi-Arabië.
22 uur geleden